Rzuchów Ner ktoś wędkuje w tych okolicach?

/ 7 odpowiedzi
Witam kolegów.

Wybieram się na nockę w pt w te rejony i ciekawi mnie czy nastawiać się na rybkę czy tylko na relax.

Pozdrawiam.
roobcio

Często do Rzuchowa jeżdżę. Płotek i krąpi można zawsze nałowić się do bólu. Czasem linek i leszcz podejdzie. Na noc nigdy tam nie byłem ale mam zamiar się wybrać. Daj znać jakie miałeś efekty w nocy. (2013/06/18 22:37)

tinka

Witam kolegów.

Wybieram się na nockę w pt w te rejony i ciekawi mnie czy nastawiać się na rybkę czy tylko na relax.

Pozdrawiam.

Na razie daruj sobie wędkowanie i relax bo woda sięga jeszcze do wałów. Chyba że lubisz brodzić z bocianami i czaplami. Pozdrawiam (2013/06/18 23:35)

uisor

i jak jakieś wieści stąd?? (2013/07/24 17:02)

roobcio

Tydzień temu woda już opadła, ale dostęp do rzeki utrudniony bo po wylanej wodzie brzegi pokrywa błoto i jakaś maź. Woda wysoka ale ogólnie ładnie płotki i wzdręgi brały. Trafił się też karpik. Tyle komarów ile tam siedzi na zalanych terenach w życiu jeszcze nie widziałem... (2013/07/24 20:19)

u?ytkownik36310

Powiem koledzy tylko tyle że w tej chwili Ner na kamieniach to jedno z lepszych łowisk na ten okres czasu ;) Bylem w środę- wynik 21kg w 6 h (2013/11/01 12:06)

roobcio

Niezły wynik. Ja na kamieniach jeszcze nie wędkowałem, tylko Rzuchów koło mostu. I zawsze mnóstwo krąpia bierze, czasem jakiś karpik, ogólnie sama drobnica. Tydzień temu po raz pierwszy w tym miejscu parę leszczyków wyjąłem. kolego mikeyy takie wyniki masz cały rok czy tylko jesienią? (2014/07/07 12:36)