Rzuć palenie!

/ 412 odpowiedzi / 16 zdjęć
mateusz196


kolego bądź twardy! Żadnych łeeee papierosów. Nie oszukuj się sam bo kupisz łee papierosa a za tydzień kupisz sobie normalne papieroski jak nie masz silnej motywacji! (2012/12/08 19:06)

u?ytkownik91939


I tu się Kolego mylisz,ja palę już około 3 miechów, ...i daje rade.
Raz skusiłem się na jednego smolistego (po piwku), i czułem w buzi niesmak, zaznaczam że
paliłem ponad 30 lat.Co do wyboru e-papierosa ja kupiłem tego   http://www.manso.pl/e-Papierosy/Volish/Zestaw-Volish-Ego-3.1-Crystal.html  Jedna buteleczka 10ml starcza mi na
tydzień,bateria zaś jeden dzień. Chociaż wolałbym w ogóle nie palic, moje nie udolne próby do tej
kończyły się falstartem:)) (2012/12/08 19:28)

mechanik samochodowy wedkarz


nie  musisz mnie przekonywac,brat pali elektryka juz kilka msc,kolega co rowniez palil 30lat,tylko to pali,w srode kupuje,innym sposobem bedzie ciezko mi rzucic (2012/12/08 21:59)

LABEO


I tu się Kolego mylisz,ja palę już około 3 miechów, ...i daje rade.
Raz skusiłem się na jednego smolistego (po piwku), i czułem w buzi niesmak, zaznaczam że
paliłem ponad 30 lat.Co do wyboru e-papierosa ja kupiłem tego   http://www.manso.pl/e-Papierosy/Volish/Zestaw-Volish-Ego-3.1-Crystal.html  Jedna buteleczka 10ml starcza mi na
tydzień,bateria zaś jeden dzień. Chociaż wolałbym w ogóle nie palic, moje nie udolne próby do tej
kończyły się falstartem:))

Witam wszystkich zmotywowanych z zerwaniem z nałogiem,co do e-to jakoś jestem sceptycznie nastawiony na jego działanie choć posiadam ów wynalazek,próbowałem również plastrów nicoret i niqłitin oraz tzw.prądów lub blach różna terminologia względem regionu ale powiem wam szczerze że jak człowiek nie ma silnej woli i porządnej chęci zerwania z tym nałogiem to żadne cuda nie pomogą a przetestowałem ich sporo z lepszym lub gorszym skutkiem i wiem że nawet nie paląc już dłuższy okres nie ma sensu sprawdzać czy mi ten papieros będzie smakował bo wtedy walka przegrana nie dziś nie jutro ale za tydzień znów zapragniecie dymka złapać a potem już poleci i dupa blada,najpierw jeden ,potem drugi a w końcu sami paczkę kupicie i wszystko po staremu.Niestety to taki kurewski nałóg ,nie dość że w chuj pieniążka idzie z dymem to jeszcze więcej zdrowia co na złotówki nikt go nie przełoży. (2012/12/08 22:31)

lynx


Michał. Jak Ci idzie bo ja już palę na całego.

Słyszałem, że jak się rzuci palenie przy tankującym dystrybutorze to już się więcej nie wraca do nałogu. (2012/12/09 21:41)

Wonski79


No muszę powiedzieć że kiepsko. Popalam cieniasy (super slimy) Jakoś nie sam nałóg ciągnie tylko przyzwyczajenie. Tak więc mimo moich wcześniejszych deklaracji niezastępowania fajków chyba jednak będę musiał je czymś zastąpić. Któregoś dnia nawet żona mi powiedziała "weź zapal bo wyrobić już z tobą nie można"
Tak więc szukam zamiennika. Oczywiście rzucam. Nie poddaje się. (2012/12/09 21:56)

Wonski79


Michał. Jak Ci idzie bo ja już palę na całego.

Słyszałem, że jak się rzuci palenie przy tankującym dystrybutorze to już się więcej nie wraca do nałogu.



A co do tego dystrybutora, to niezły odlot musi być po takim fajku ;) (2012/12/09 21:59)

marcin-derewien


Witam kolegów wędkarzy! Trochę rozbraja mnie pogoda. Od dwóch tygodni nic tylko minusowe temperatury, śnieg i zimno. Na rybki korci mnie żeby się przejść ale pogoda za bardzo odstrasza. Na lód to chyba za wcześnie, no i sprzęt trzeba by sobie sprawić. Jutro zajrzę do wędkarskiego, może coś znajdę, a przynajmniej się dowiem ile muszę odłożyć. A teraz mam już z czego. To już ponad trzydzieści godzin bez papierosa!!! I jak do tej pory starcza mi ten e-papieros. Zobaczymy na ile, ale myślę że jak do niedzieli wytrzymam to już nie zapalę więcej. Słoik na kasę też założony. Zawsze to dycha co dzień.... Ile to już tej kasy zmarnowane.... Przez trzydzieści parę lat... Trzymajcie koledzy za mnie kciuki i Wam również powodzenia w rzucaniu tego wrednego nałogu... (2012/12/11 17:55)

marcin-derewien


Polecam e-papeierosa. U mnie narazie działa. (2012/12/11 17:57)

u?ytkownik26223


Polecam e-papeierosa. U mnie narazie działa.







A czy komukolwiek z was udało sie rzucić po/dzięki e-papierosowi???
czy to nie jest czasem zastępcza używka??

Mi sie wydaje że jak rzucać faje to nie brać żadnych plastrów,pastylek czy drogich e-fajek nie wiem jaka jest cena tego ustrojstwa ale pewno znaczna samego e-fajka jak i wkładów/baterii. (2012/12/11 19:38)

u?ytkownik91939


Ja planuje jak co roku, od nowego Roku:))), koszt zakupu to koszt miesięcznego palenia,
przynajmniej u mnie. (2012/12/11 19:55)

marcin-derewien


Ja paliłem pakę dziennie za 10 zeta a na e-papierosa wydałem 200 więc i tak mniej niż na fajki wydawałem koszt płynu to ok 60-90 zł miesięcznie. Tak to u mnie wygląda.To co kolega pisze pozwala mi sądzić iż pali niezbyt długo i słabsze papierosy. Mi na razie wystarcza e-papieros i jakoś o dziwo nie mam ochoty sięgać po normalnego. Palę ponad 30 lat same mocne od 20 do nawet 60 dziennie. Ocenę pozostawiam koledze.
Polecam e-papeierosa. U mnie narazie działa.
 






A czy komukolwiek z was udało sie rzucić po/dzięki e-papierosowi???
czy to nie jest czasem zastępcza używka??

Mi sie wydaje że jak rzucać faje to nie brać żadnych plastrów,pastylek czy drogich e-fajek nie wiem jaka jest cena tego ustrojstwa ale pewno znaczna samego e-fajka jak i wkładów/baterii.
(2012/12/11 20:22)

u?ytkownik26223


Marcinie ja już nie pale ponad 3,5 roku a paliłem ponad 10 lat w porywach i dwie paczki dziennie.paliłem mocne czasem i klubowe a nawet dizle (popularne) (2012/12/11 20:27)

Zionbel


Panowie motywacja motywacja i jeszcze raz motywacja.
Ja też jarałem 10 lat i to przez ostatnie 3 lata tez po 1.5 paczko Goldenów (25szt) dziennie.Postanowiłem że rzucam i kupiłem sobie tablety Nicorette micro tab.25 tablet w listku i w pierwszy dzień zerzarłem cała paczke :)W drugi 20 tabletek w trzeci 12 i w czwarty też 12 :)Na piąty dzień kupiłem sobie  gumy NiQuitin.Zżułem ich kilka i doszedłem do wniosku że to wszystko to PLACEBO.
Od tamtego dnia nie pale już 6 lat :)
Motywacja motywacja i jeszcze raz motywacja tego wam życze CHŁOPAKI :)
POZDRO  (2012/12/11 21:28)

zyga1949


Osiem lat -a ile kasy przepaliłem przez trzydzieści parę............ (2012/12/12 10:58)

wodniczeek


nie palilem 1,5 roku, po czym zaczalem (pale w sumie 22 lata). Do pozbycia nalogu potrrezbna jest jedynie i wylacznie silna wola i mocne postanowienie. Szkoda kasy na kuracje,e-papierosy itp. 

Gdy przestalem palic miesiecznie zostawalo mi okolo 350pln :-) to sporo :-) na poczatku nie wiedzialem na co przeznaczyc kase - wiec uzbrajalem sie systematycznie w gadzety wedkarskie i samochodowe :-)

polecam.

Dzis jestem 2 gdzien bez papierosa i dymu ;-)

pozdrawiam wszystkich "rzucajacych"

(2012/12/12 11:49)

kucus22


12 lat z ... i co raz większe pretensje człowiek do siebie ma. Kurcze, zdrowie się rujnuje a i pieniążki w d... idą. Moze pójde za przykładem i od nowego roku takie postanowienie sobie zapodam:) Fajnie by było rzucić. Dzisiaj to jak na rybki jadę to aż dreszczy dostaje na myśl, że mogłoby fajek zabraknąć... a zapalniczki to dwie tak na wszelki wypadek ze sobą biorę.
Koledzy za wszystkich walczących z tym g... kciuki trzymam a sobie życzę równie silnej woli w przyszłości. (2012/12/12 18:59)

Zionbel


To jest to właśnie Maćku że to bardziej na psyche działa niz uzależnia fizycznie :)To jest poprostu wstrzyk który sobie zapodajemy :) (2012/12/12 21:09)

Andrzej66


Witam. Ostatniego szluga wypaliłem w 2009 roku 6-ego stycznia o godzinie 14-tej. :) W ciągu 20-tu lat jarania podchodzilem do rzucenia tego nałogu trzy razy, trzeci raz okazał się skuteczny. Dużo postów już tu napisano (nie czytałem), tym co rzucili jaranie życzę wytrwania w postanowieniu. :) Jeszcze dodam, że ten trzeci raz przyszedł mi nadzwyczaj łatwo, pomimo że jarających kolegów w pracy miałem opór. :):):) (2012/12/12 21:38)

lynx


Polecam e-papeierosa. U mnie narazie działa.

Kumpel ma takiego e-faja. Jak przyjde to pierwsze pytanie - masz papierosy prawdziwe? To dawaj.  Śmieją sie. Nie dam. Masz nie za dyche ale za trzysta. Dawaj nie pie....l, to nie to samo.
Ale radocha. Pozdrawiam i życze wytrwałości. Ja narazie palę a myslę o zarzucaniu. (2012/12/17 15:41)

swiety180


w sylwestra 1rok bez fajki minie dalem rade:) zona niestety nie wytrzymala (2012/12/17 17:15)

pawelek250683


a tabletki jakiegos kolwiek producenta daja cos???? bo zona mnie kupila i od dzis sie truje- fajka pluco- pigulka zoladek- az sie boje myslec co na to me wnetrznosci. he.mial ktos z desmoxanem albo czyms podobnym doczynienia?? piszcie bo calego watka nie grzebalem (nie wiem czy takie cos pisaliscie)  (2013/06/03 21:58)

ajs


E-papieros to wydatek jednorazowy, potem należy tylko pamiętać o doładowaniach olejku do palenia, który występuje w różnych wariantach smakowych.  Cayani oferuje zestawy, w których skład wchodzą e-papieros, ładowarka i etui a cena jest wyjątkowo niska. Polecam zajrzeć na stronę www.cayani.eu

(2014/04/18 18:35)