Rzuć palenie!

/ 412 odpowiedzi / 16 zdjęć
winias


Chłopaki tak trzymajcie!!! Ja nie palę od września 2014.
Dzięki temu jestem wędkarzem.Trzymajcie się,jestem pewny,że bez tego gówna można wytrzymać (2015/03/29 15:07)

kaban


Marcinie moja propozycja co do kleni ciągle aktualna o ile PALIŁ NIE BĘDZIESZ ! :) Arku też trzymam kciuki :) Chłopaki trzymajcie się !!! (2015/03/29 18:26)

wartoslaw


Dzięki Grzesiu:) o mnie możesz być spokojny:P teraz siadam do browarka...do browarka zawsze był dymek...a teraz proszę żonę o jakieś kanapeczki:) a o fajach prawie wcale nie myśle:D
Pozdrawiam! (2015/03/29 20:01)

jacfar


Zazdroszczę Wam, wczoraj zaliczyłem pierwszy w tym roku wypad na rybki, kilka godzin nad Narwią i rama fajek pękła :) (2015/03/29 20:16)

zbynio 33



Trzeba być twardym, a nie miękkim!!  (2015/03/29 21:01)

yahu72


Papierosek po to i tak jesteś na plus.
Pozdrawiam
Nie palę od 15 lat. Rzuciłem z dnia na dzień.
Teraz tylko przedłużam życie ;) (2015/03/29 21:42)

marciin 2424


Marcinie moja propozycja co do kleni ciągle aktualna o ile PALIŁ NIE BĘDZIESZ ! :) Arku też trzymam kciuki :) Chłopaki trzymajcie się !!!


Mam nadzieję Grzesiek ,bo Ja póki co daję radę :):) I jak czas pozwoli to chętnie skorzystam z Twoich kleni :) Pozdrawiam ! (2015/03/29 21:50)

ogtw


Z okazji świąt: wesołego jajka dla palących, niepalących i tych, którzy jeszcze nie zdecydowali czy są palący czy niepalący. Święta to okazja rzucenia. (2015/04/04 10:36)

Artur z Ketrzyna


Jeśli sex przedłuża życie o 15 min, a papieros je skraca o 9.
To ja muszę uprawiać sex, przez większość dnia.... (2015/04/04 16:07)

kaban


Arturze życzę z okazji Świąt kilkudniowego urlopu "ze zdrowiem za pan brat" a i może ZUS sie ucieszy :) (2015/04/04 16:28)

Artur z Ketrzyna


Arturze życzę z okazji Świąt kilkudniowego urlopu "ze zdrowiem za pan brat" a i może ZUS sie ucieszy :)

sory, ale ja akurat w święta muszę do roboty, taki zawód.
A co do palenia, to na razie jakoś nie mam większych zamiarów coś z tym zrobić.
W końcu lekarz nie będzie musiał się głowić co wpisać.
Zresztą sex też lubię, tak wiec jest lekarstwo... (2015/04/04 18:14)

Jędrula


Arturze życzę z okazji Świąt kilkudniowego urlopu "ze zdrowiem za pan brat" a i może ZUS sie ucieszy :)

sory, ale ja akurat w święta muszę do roboty, taki zawód.
A co do palenia, to na razie jakoś nie mam większych zamiarów coś z tym zrobić.
W końcu lekarz nie będzie musiał się głowić co wpisać.
Zresztą sex też lubię, tak wiec jest lekarstwo...







Artur , Ty ? Sex ? Ale , że z kimś ?

(2015/04/04 18:19)

wartoslaw


Co do tematu...Dzisiaj 30dni minęło!!!!!:))))))
Plusy...nie śmierdzę, brak uczucia cięzkości w płucach i nierównego płytkiego oddechu, nie mam rano ,,kapcia" w ustach, nie muszę wyłazić na dwór w te wichury, ulewy i śnieżyce, nie muszę wiecznie szukać fajek i ognia po kieszeniach itp, itd:) minusów nie zaobserwowałem...
Kasy nie zaoszczędziłem, to co szło na fajki przejadam:)))
Pozdro dla wszystkich walczących z gównem!
Marcin jak u Ciebie? też Ci nie długo miesiąc pyknie o ile pamiętam? (2015/04/04 21:52)

marciin 2424


Co do tematu...Dzisiaj 30dni minęło!!!!!:))))))
Plusy...nie śmierdzę, brak uczucia cięzkości w płucach i nierównego płytkiego oddechu, nie mam rano ,,kapcia" w ustach, nie muszę wyłazić na dwór w te wichury, ulewy i śnieżyce, nie muszę wiecznie szukać fajek i ognia po kieszeniach itp, itd:) minusów nie zaobserwowałem...
Kasy nie zaoszczędziłem, to co szło na fajki przejadam:)))
Pozdro dla wszystkich walczących z gównem!
Marcin jak u Ciebie? też Ci nie długo miesiąc pyknie o ile pamiętam?

A trzymam się Arku jak tylko mogę :)    Właśnie powoli mija 26-ty dzień mam jeszcze kryzysowe sytuacje ,ale jestem dobrej myśli . Jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie będę w Polsce i wtedy będę miał test mojej silnej woli ,bo całe otoczenie jara jak smoki i tylko tego się obawiam . Pozdrole i Arku oby się nam udało :) (2015/04/05 17:51)

wartoslaw


No u mnie otoczenie też ostro jara...szczególnie w robocie, jestem teraz jedynym nie palącym:) ale jakoś nie mam z tym problemu:) Ty też sobie z tym poradzisz! A jak będziesz miał kryzys to wyskoczysz z Grzesiem na klenie i o fajkach zapomnisz hahaha:)
Pozdro! (2015/04/05 23:03)

Artur z Ketrzyna







Artur , Ty ? Sex ? Ale , że z kimś ?


Jędruś nie obawiaj się, na pewno nie z Tobą ;-) (2015/04/06 08:52)

kaban


Jeszcze cztery miesiące i minie mi dwa lata :) (2015/04/13 19:29)

ogtw


Rzucenie palenia to pikuś w porównaniu do rzucenia picia (widziałem kilku alkoholików na głodzie). Ja kiedy rzuciłem palenie, to nie liczyłem dni, następnego dnia już byłem niepalący i wiedziałem że już nie będę palił. (2015/04/29 13:56)

marciin 2424


A ja liczę każdy dzień i im dłużej nie palę tym coraz rzadziej wraca chęć zapalenia ,lecz gdy przychodzi ten czas ,że mam ochotę zapalić to uderza to ze zdwojoną siłą . Póki co nie palę ,ale jeszcze nie mam sto procent pewności ,że wygrałem z tym . Może nie którym przychodzi to łatwo ,ale Ja do nich nie należę .
Arku trzymasz się ? Pozdrawiam :) (2015/04/29 20:27)

kaban


Marcin klenie powoli szykują się do miłosnych amorów, ale bolusie mocno aktywne co zaobserwowałem w ostatnia niedzielę... . Myśl pozytywnie a jakby co kciuki zaś zacisnę. Hejka :))) (2015/04/30 19:24)

wartoslaw


Witam! Dawno mnie tu nie było, już mi chyba 2 miesiące bez fajki zleciały:) o paleniu prawie już zapomniałem, chociaż czasami mam wielką ochotę zajarać:) ale szybko sobie z nią radzę:P Na wadze +12:) Marcin super że też wytrwałeś w postanowieniu! P.S. fajnego kaczora dorwałeś:) Pozdrawiam wszystkich walczących!!! (2015/05/07 19:41)

gruby12345


Ja 15 czerwca będę miał rok bez dymka i tez mam czasami kryzys z paleniem co prawda coraz zadziej mi się to zdarza ale jednak.  Powiedziałem już szefowi ze 15 biore wolne i pije caly dzień ze szczęścia ze się udało pozdrawiam.

(2015/05/10 06:43)

marciin 2424


I pękłem jak balonik przy ostrej popijawie ku..a zapaliłem ,a dziś zjadłbym całą paczkę ,ale na razie nic może to tylko chwilowa załamka . I mam już po kleniach u Ciebie Grześku :( . Arek dobrze ,że dajesz radę szacun Kolego Ja to mięczak jestem . (2015/05/10 13:34)