Rzeź ryb podczas odłowu kontrolnego

/ 44 odpowiedzi
grzegorzk75


To się po prostu w głowie nie mieści ! Skandal ! Do prokuratora te filmiki zanieście ! (2009/08/23 22:00)

kazik


A może by tak puścić kilka fotek na tym portalu to wszyscy zobaczą co się działo i wtedy coś się ruszy , tylko tak bez twarzy , aby nikt nie posądził o upublicznienie czyjegoś wizerunku. (2009/08/24 01:13)

Irkoni


to jest bardzo dobry pomysł z tymi fotkami na portalu,no i jak tu ktoś napisał można cały materiał przesłać do telewizji TVN24 lub do UWAGI oni chyba bardziej się tą sprawą zainteresują bo nie można przejść koło tego nie robiąc nic...
Przy takim podejściu do sprawy to nie długo już nie będzie co wędkować..... (2009/08/24 07:05)

tadeusz0111


szkoda ze mnie tam nie bylo lecz dopiero wstapilem do tego kolajezioro to znam moze sie odslonia jeszcze raz

(2010/05/07 18:16)

ms_16


Wystarczy odświeżyć piece krematoryjne w obozach zagłady dla tfu pseudo działaczy i kłusoli.Sam stane przy takim jednym z pieców jako palacz.Szlag mnie trafia co sie dzieje w tym ZDZICZAŁYM KRAJU.

(2010/05/07 20:20)

Waldi Fish


Trzeba było zwołać pospolite ruszenie wędkarzy i przepędzić tą hołotę, bo nie widzę innego sensownego wyjścia. (2010/05/08 16:56)

adler


Niesłychane rzeczy ! " Bezkarni " pierdzstołki . 

Daniel , DZIAŁAJCIE . ! Czekamy na pozytywne Wasze wieści .

Nie zostawiajcie tego , nie ! Ostro i MOCNO NAGŁOŚNIĆ tę kolejną aferę PZW .

Nie ma miejsca w naszych szeregach dla pseudo BOGÓW .  

Życzę wytrwałości i spokoju w działaniu .  

(2010/05/11 14:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik24522


Zbyt cichutko krzyczymy wołając o pomste , nie mamy siły przebicia . Pozdrawiam. (2010/05/11 15:01)

u?ytkownik10466


Siłę przebicia to już my mamy,wierzcie mi na słowo...pozatym tamta bezprecedensowa masakra nie doczekała się jeszcze finału w takim wydaniu jak sobie umyślilismy.Minął już blisko rok ale to nic,niedługo rozdanie nagród.pozdrawiam (2010/05/11 17:57)

essoxx


Panowie to co opisujecie to nic nowego tak dzieje się do wielu lat na prawie powtarzam prawie wszystkich wodach PZW o co z tego wynika jak do tej pory nic.. troche krzyku lokalnych wędkarzy i sprawa jak zwykle ucichnie. (2010/05/11 23:09)

u?ytkownik38976


Posiadacz tego typu materiału,powinien zaprosić "na kawkę" dziennikarza jakiejś lokalnej gazety,zaprezentować mu to i poprosić go o nagłośnienie tego tematu. To jest "pokarm" dla dziennikarzy ,reporterów.  (2010/05/13 15:19)

u?ytkownik32021


dlatego ja zaprzestałem i nigdy wiecej nie wykupie żadnych zezwoleń. jestem w trakcie kopanaia stawu dosc sporego. Także za kilka lat wszystkich moich znajoych bede nakłaniał by za symboliczna złotówkę łowili u mnie. PZW to jest bezsensownośc jak wszystko w tej jeban** Polsce. Ja siedze tu pół roku po kilku latach i takich chorych przepisów nie ma nigdzie indziej. (2010/05/13 16:08)

u?ytkownik695


Przecież to zupełnie normalne że podczas odłowów kontrolnych - wiele ryb idzie " pod siekierę ". (2010/05/13 17:41)

gamracik


0bylem drodzy koledzy ostatnio swiadkiem tzw.odlowu kontrolowanego na j.sumin  i to co ujrzalem zamurowalo mnie totalnie.otoz smietanka kola nr 069 w tym komendant SSR,na wesolo,na legalu,przy piwku,nie baczac na protesty wedkarzy dokonywala rzezi ,tylko to slowo tu pasuje.na naszych oczach zamordowano kilkaset kilogramow sandacza,suma,wedle zasady co w siate to w leb i na patelnie.eksterminacja trwala dwa dni,kilkunastu szanownych notabli kola 069 odjechalo spokojnie z wypchanymi do granic mozliwosci bagaznikami.sprawdzilem czy to normalna procedura,no nie.gdy po setnej probie dodzwonilem sie do PSR,to mego rozmowce zatkalo,na wiesc ze mamy filmiki i zdjecia z tej masakry,dopiero uwierzyl i nadamy sprawie wlasciwy tok.w zwiazku z powyzszym mam pytanie :czy to normalne?

To debile głupie!!!!powybijac takich!!!!!!!!!!!do sądu z nimi!!!!!!!!!!podaj mi ich imiona i nazwiska to ich odwiedze z bejsbolami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2010/05/17 21:53)

u?ytkownik38976


A to bydle,komendant SSR powinien wylecieć na zbity ryj z zabranymi przywilejami i kartą wędkarską! To samo prezes tego pożal się Boże koła wędkarskiego! DOŻYWOTNIO! Gazeta,tylko artykulik w gazecie i durne łby polecą! (2010/05/18 00:53)

Piotr Bydgoszcz


Współczuję kolego tego widoku takiej masakry , powinni ich zmasakrować ze stanowisk które piastują ale w naszym pięknym ponoć kraju ręka rękę myje ja jestem z Bydgoszczy a łowię na jeziorkach dzierżawionych przez spółkę rybacką Łysinin  i jak myślisz co tu się dzieje ? to samo robią co chcą a władze maja to w d.....pie . Ludzie protestują opisują w prasie lokalnej i co CISZA bo gość jest poukładany jak rzeczy w szafie , nic niemożna z tym zrobić.
Kto sprawdza ile odławiają a ile zarybiają nikt !!!!!! dlaczego bo mają z tego kasę a kto obcina gałąź na której siedzi ? tylko debil !!!!
My jako wędkarze musimy coś z tym zrobić w grupie siła , bo jak tak dalej pójdzie to zostaną nam tylko puste akweny pozdrawiam !!!!!!
(2010/05/18 14:41)

u?ytkownik38976


Zarząd Główny PZW w Warszawie .Może tam ma ktoś "czyste ręce" i sumienie.  (2010/05/18 15:06)

u?ytkownik10466


Sprawa została w 90% zakończona pozytywnie dla nas,10% -patrz mój post wyżej (2010/05/18 18:47)