Rzeki-turystyka wodna

/ 7 odpowiedzi / 2 zdjęć
Jak sami wiemy że w kraju naszym bardzo szybko i dużymi krokami postępuje i rozpowszechnia sie, spływy kajakowe,żegluga turystyczna 
jak i wędkarska. Zadaje sobie pytanie co z mapami naszych rzek za które musimy płacić krocie lub zciągać za darmo , co prawda nie pełne.
Na jakieś GPS Garmin lub coś w tym stylu. Czy my już jesteśmy nazad za mużynami że tak ma być, przecież jesteśmy cywilizowanym krajem , narodem bardzo uzdolnionych ludzi i nie umiemy zrobić czegoś swojego w tym kierunku , mowa o mapachrzek Polski.
SlawekNikt

Ja Mietek myślę, że Ty powinieneś, nie, nie powinieneś, a musisz zainwestowaś w worda albo sobie jakiś darmowy program do edytowania tekstu ściągnij z neta bo tekst Twój tak z byka wali, że czoło mnie naparza i ledwo siedzę ... gdyby nie oparcie fotela to pewnie bym yebnął na przysłowiowy ziem. (2017/03/29 17:45)

kaban

Tak ogólnie to rzeki są świetne o ile nie zatrute i nieuregulowane. A to czy ktoś tam łowi czy pływa jakimkolwiek pływadełkiem to sprawa drugorzędna i wola spędzania swojego wolnego czasu. Resztę Sławek naklikał ... . (2017/03/29 19:53)

LeoAmator

Odpalam neta i nie widzę problemu z mapami.Trzeba tylko chcieć. Ja tak robię jak jadę nad nieznana sobie rzekę i nie wiem jak i gdzie się poruszać wzdłuż jej brzegów , gdzie dojadę autem i czy mam je gdzie zostawić. Tak samo z kajakiem można wszystko sobie ustalić wcześniej. (2017/04/05 16:41)