Zaloguj się do konta

Rzeki Raba i Wisła

utworzono: 2012/07/08 21:59
bonek18

Na początku sierpnia planuje urlop i wybieram się do rodziny W tamtę strony. Chciałbym się dowiedzieć czy da się na te wody wykupić składkę 3dniową lub tygodniową?? Chodzi mi konkretnie o Rabę na odcinku do ujścia stradomki. Tam gdzie można łowić spinningiem. i odcinek nizinny oraz  rzekę wisłę odcinek nizinny. Jaki jest to koszt? Poszukałem trochę po necie i trochę się w tym pogubiłem. I czy warto jest się wybierać na te rzeki? Nigdy na większych rzekach nie łowiłem i chciałbym spróbować. Oczywiście czysto sportowo.
[2012-07-08 21:59]

Erni

Witam
http://www.pzw.org.pl/29//wiadomosci/54496/63/wykaz_skladek_i_oplat_za_wedkowanie_w_okregu_pzw_krakow_w_roku_2

3 dniowa kosztuje 70 zł

Kraków ma porozumienie z Tarnowem , więc możesz wędkować :

• rzeka Wisła Okręg Kraków obwód nr 3, odcinek od mostu drogowego w m. Niepołomice do ujścia rzeki Raby
  • rzeka Wisła Okręg Tarnów obwód nr 4, odcinek od ujścia rzeki Raby do mostu drogowego w m. Górka na trasie Koszyce - Tarnów
  • rzeka Raba Okręg Tarnów obwód nr 5, od ujścia Stradomki do Raby do ujścia do Wisły.  (także możesz łowić na całej długości stradomki )

W tym roku jeszcze nie wędkowałem na stradomce, ale jeśli nic nie złowisz to i tak warto tam pojechać (rzeka jest piękna)

odcinek od mostu drogowego w m. Niepołomice do ujścia rzeki Raby (moim zdaniem bardzo rybny odcinek) często odwiedzam te tereny  ;)

Pozdrawiam
[2012-07-09 11:24]

bonek18

Dzięki za informacje. Szkoda że nie ma tygodniowej.Bo myślałem że cały tydzień połowie.
Jeszcze mam pytanie  jak opłacić taką składkę bo nigdy takiej nie wykupowałem.

[2012-07-09 22:53]

bonek18

Mogę jeszcze liczyć na jakąś odpowiedź?
[2012-07-11 10:36]

Erni

Sorki , że teraz odpisuje , ale dużo pracy

Składkę możesz opłacić w Krakowie w sklepie wędkarskim ul. Limanowskiego. 
najlepiej to przedzwon do nich  122961396

[2012-07-11 12:14]

Erni

Odpisałem Ci także na PW

Pozdrawiam
[2012-07-11 12:27]