Zaloguj się do konta

Rzeki PZW Sieradz i Skierniewice

utworzono: 2012/04/12 19:07
buli8524

Witam:) Mam pytanko, czy jest może gdzies dostępna wyszczególniona mapka rzek do których należą PZW Sieradz i PZW Skierniewice? [2012-04-12 19:07]

kotowoz

W Skierniewicach w tym roku mozna nabyć było za chyba 1 zł bardzo fajną dużą mapę wszystkich zbiorników i rzek.
Ja kupilem taką w sklepie w sochaczewie.
[2012-04-12 20:30]

Pitbul

Witam:) Mam pytanko, czy jest może gdzies dostępna wyszczególniona mapka rzek do których należą PZW Sieradz i PZW Skierniewice?


Stary ! Trzy razy czytałem to co napisałeś.Kto za Ciebie do szkoły chodzi(ł)???!!!.Są pewne granice absurdu......T [2012-04-12 20:42]

bluehornet

Powinno brzmieć : Czy jest gdzieś wyszczególniona mapka rzek należących do Okręgów PZW Sieradz i PZW Skierniewice .
[2012-04-12 21:04]

Pitbul

:)Oczywiście, że tak to powinno brzmieć.Jednak jeśli ktoś zadaje pytanie na forum (bo ma problem, bo liczy na pomoc, wyjaśnienie), to powinien wykazać choć MINIMUM szacunku dla tych, którzy być może będą chcieli Mu odpisać.Jeśli jednak pytanie wylatuje jak plak spod krowiego ogona to sorki. Po przeczytaniu takiego pytania czuję się z lekka umazany jego treścią i pierwszy odruch to - się umyć a następnie sprawić by krowa opuściła ogon....Literówki ? - okJednostkowe błędy ortograficzne? - ok Ale taki bełkot ? - ........ (sami sobie odpowiedzcie)T. [2012-04-12 22:42]

Tak... Wyszczególniona mapka... Wszyscy wracajcie do szkoły. [2012-04-13 05:18]

buli8524

Drogi znawco gramatyki Polskiej!!!
Czy jest naprawdę tak trudno zrozumieć kilka bardzo prostych słów?
Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje proste pytanie, to nie udzielaj się na forum!
Szkoda że tylko jedna osoba wykazała się tutaj wystarczającą inteligencją aby odpowiedzieć na moje pytanie.
A Tobie Pitbul i reszcie znawców ortografii życzę samych udanych sukcesów w poszukiwaniu i łataniu dziur w internecie!

Pozdrawiam

[2012-04-13 08:49]

endzi63

Kolego Pitbul z całym szacunkiem, ale myślę że Twój czas na tym forum miną , czas pomyśleć nad zmianą , myślę że fora poliglotów które znajdziesz w sieci usatysfakcjonują Cię, tam będziesz mógł się wykazać, używanie słów " Kto za Ciebie do szkoły chodził "jest bardzo obraźliwe i nie na miejscu, jest to forum o tematyce wędkarskiej, są na nim lidzie mniej i bardziej wykształceni, ale ich pasją jest wędkarstwo, ja też pięknie nie piszę, no cóż nie wykształciłem się odpowiednio, ale to nie znaczy że ktoś będzie mnie odsyłał do szkół.
POZDROWIENIA
[2012-04-13 09:25]

Roxola

Hmm... pytanie widocznie tak dobrze sformułowane, że niewielu rwie się do pomocy...
Możliwe, że autor wątku utworzył go w innym celu niż uzyskanie odpowiedzi.
A jednak ripostę udało się dobrze sklecić...
Pewnie bym pomogła i zadała sobie odrobinę trudu szukając w google, ale po co?


[2012-04-13 09:40]

jarekk

Kolego Pitbul z całym szacunkiem, ale myślę że Twój czas na tym forum miną , czas pomyśleć nad zmianą , myślę że fora poliglotów które znajdziesz w sieci usatysfakcjonują Cię, tam będziesz mógł się wykazać, używanie słów " Kto za Ciebie do szkoły chodził "jest bardzo obraźliwe i nie na miejscu, jest to forum o tematyce wędkarskiej, są na nim lidzie mniej i bardziej wykształceni, ale ich pasją jest wędkarstwo, ja też pięknie nie piszę, no cóż nie wykształciłem się odpowiednio, ale to nie znaczy że ktoś będzie mnie odsyłał do szkół.
POZDROWIENIA


Tutaj nie chodzi o czepianie się. Autor pytania po prostu zabełkotał i uwaga Pitbula, być może zwrócona nazbyt bezpośrednio, jest jak najbardziej słuszna. Widać zresztą, że dała pożądany efekt, bo drugi post Kolegi Buli... już jest czytelny :) Zabrakło w nim tylko czegoś w stylu "sorki, trochę mi się poplątało, będzie lepiej..." [2012-04-13 09:53]

endzi63

Roxola

jeśli zapytanie było źle sformowane, od tego jest admin aby je poprawić, a nie czepiać się człowieka o jego skończone szkoły, nie stosowne też jest używanie słowa " bełkot ", jeszcze raz powtarzam to nie forum  poliglotów a wędkarskie, zapytanie autora wątku jest jak najbardziej do przyjęcia, nie miałem z tym najmniejszych problemów, trzeba być złośliwym aby nie odczytać jego intencji.
POZDROWIENIA
[2012-04-13 10:12]

rafall

Podzielam zdanie endzi63 i tak mi sie wydaje że jak pada pytanie to się na nie odpowiada a nie zaraz doszukuje sie czegoś "ukrytego"w pytaniu byc może pytający miał "pałe" z polskiego lub jest obcokrajowcem uczącym sie języka ale jakie ma to znaczenie??? odpowiedz na pytanie albo nie pisz wcale. P.S do pytającego pisz na priw.pytania ;)) pozdrawiam
[2012-04-13 10:44]

Pitbul

brdzo pżepraszam za muj braj entelegenci i zaśmiecywanie wontkuna pżyszłość postram siem bardiej skópić by zrozómić tyh "kilka prostych słów"
A tak na serio.Gdyby założyciel wątku wklepał w google, to co wklepał tutaj to nie dostał by żadnej odpowiedzi.Po przeczytaniu tego: "Czy jest naprawdę tak trudno zrozumieć kilka bardzo prostych słów?
Jeśli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje proste pytanie, to nie udzielaj się na forum!"
po prostu wymiękłem... :)))) A Kolegę @endzi63 informuję, że mój czas na forum jeszcze nie (polecę cytatem): miną, a poliglota to osoba władająca kilkoma językami obcymi. Do szkoły nikogo nie wysyłam. Każdy sam decyduje o sobie. Rozumiem doskonale dumę z następcy. pozdrawiam T.


[2012-04-13 10:52]

Roxola

endzi63

Z całym szacunkiem, ale w regulaminie jest punkt, który jasno określa sposób pisania z
zachowaniem zasad gramatyki i ortografii. Więc nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz... ?
Odpowiedziałam, że również nie jestem zainteresowana odpowiedzią, nawet jeżeli ją znam.
Zwróć uwagę, że @buli8524 potrafi się posługiwać językiem polskim.
Szanujmy pozostałych użytkowników forum, a sami będziemy szanowani.
I nawet nie chodzi o to, że ktoś zrobi literówkę, ale o włożenie nieco trudu (staranności)
w zadane pytanie, jeżeli oczekujemy poważnych odpowiedzi.
Co do tego, kto ma zostać na forum, a kto je opuścić... pozostawię bez komentarza, ponieważ
nie czuję się na tyle władna i ważna, aby się na ten temat wypowiadać.
[2012-04-13 10:53]

bodekk66

dorzucę i  ja 5gr,czy są gdzieś jakieś posty,gdzie nie koniczą się zaczepką i kłótnią w konicu,, [2012-04-13 11:10]

buli8524

Szkoda że sprawy nabrały takiego toru,szukałem nie raz w google ale niestety nie mogłem nic znaleść. Myślałem ze tutaj znajde troche pomocy ale niestety sie nie udało,  jak tak dalej pójdzie to zacznie sie temat o polityce a nie o wedkarstwie

[2012-04-13 11:13]

endzi63

dorzucę i  ja 5gr,czy są gdzieś jakieś posty,gdzie nie koniczą się zaczepką i kłótnią w konicu,,


masz rację , pisałem o tym wcześniej coraz więcej na tym forum moralistów, ekspertów w dziedzinie j.polskiego, a mało treści , człowiek zadał pytanie , nie znam odpowiedzi więc milczę, ale jak sie nie zna odpowiedzi, również można zaistnieć odpisując "
Kto za Ciebie do szkoły chodzi(ł)???!!!.Są pewne granice absurdu...... "

Pozdrowienia dla normalnych wędkarzy, nie znających granicę absurdu.

[2012-04-13 11:31]

Roxola

To co udało mi się znaleźć, może wyczytasz interesujące Cię sprawy...

http://www.wedkuje.pl/lowiska-wedkarskie.html?fraza=&okreg=396&wojewodztwo=-1&ryba1=0&owner=0&woda=0

Mapka też jest, ale dość mała...
Skopiuj do komputera i powiększ, może się uda..

http://www.skierniewice.pzw.org.pl/cms/2105/mapa_wedkarska_okregu_pzw_w_skierniewicach

Rada... Jak chcesz odpowiedzi, to przyłóż się do zadania pytania.
A przyznanie się do zrobienia błędu to żadna ujma na honorze.
[2012-04-13 11:35]

Roxola

dorzucę i  ja 5gr,czy są gdzieś jakieś posty,gdzie nie koniczą się zaczepką i kłótnią w konicu,,


masz rację , pisałem o tym wcześniej coraz więcej na tym forum moralistów, ekspertów w dziedzinie j.polskiego, a mało treści , człowiek zadał pytanie , nie znam odpowiedzi więc milczę, ale jak sie nie zna odpowiedzi, również można zaistnieć odpisując "
Kto za Ciebie do szkoły chodzi(ł)???!!!.Są pewne granice absurdu...... "

Pozdrowienia dla normalnych wędkarzy, nie znających granicę absurdu.

_____________________________________________________________________________

Ups.. bym zapomniała...

Panu endzi63 dziękujemy za doskonały wykład. Edukacja przebiegła pomyślnie...
Pomoc autorowi wątku na "bardzo wysokim" poziomie.
Ja odpowiedź znałam...

[2012-04-13 11:58]

bodekk66

nie denerwujcie Oli,ja się przyznaję i obiecuję że będę się starał bronić prawych ludzi nie tylko wędkarzy,pozdr [2012-04-13 12:03]

endzi63

Roxola

to bardzo ładnie że znałaś i odpisałaś, tylko na koniec nie potrzebne mi przywaliłaś,  nie mam za to pretensji , ponoć kobiety mają to w naturze.
POZDROWIENIA
[2012-04-13 12:22]

endzi63

myślę że temat moralności i pisowni zamknięty.

Kto zna odpowiedź, niech odpisuje autorowi tematu.
[2012-04-13 12:27]

borsuk 6x9

ja niestety poprę kolegę pitbulla. psiownia jaka występuje na forach przyprawia czasem o śmiech a czasem o płacz. wiadomo że nie każdy jest prof. miodkiem ale zanim coś się napisze powinno się pomyśleć a nie na odwrót. jak czytam że coś tam przytrafiło się "wędkarzą" zamiast "wędkarzom" to sorry. chyba te 4 klasy podstawówki ma każdy. nikomu nie każe się prowadzić bloga czy pisać artykuły, ale złożenie prawidłowo zdania prostego to chyba nic trudnego.
http://interia360.pl/artykul/przyszlem-bo-nie-bylo-daleko,17531 [2012-04-13 15:02]

endzi63

ja niestety poprę kolegę pitbulla. psiownia jaka występuje na forach przyprawia czasem o śmiech a czasem o płacz. wiadomo że nie każdy jest prof. miodkiem ale zanim coś się napisze powinno się pomyśleć a nie na odwrót. jak czytam że coś tam przytrafiło się "wędkarzą" zamiast "wędkarzom" to sorry. chyba te 4 klasy podstawówki ma każdy. nikomu nie każe się prowadzić bloga czy pisać artykuły, ale złożenie prawidłowo zdania prostego to chyba nic trudnego.
http://interia360.pl/artykul/przyszlem-bo-nie-bylo-daleko,17531


no tak jak jesteś kolego za poprawna pisownią, i denerwuje Cie jak ktoś błędnie pisze, to nie piszę się psiownia a pisownia.


POZDROWIENIA i myślę że temat zakończony

[2012-04-13 15:13]

buli8524

Dzięki wszystkim ''wentkarzom'' za pomocną rade, teraz dzięki wam mogę pisać książki zamiast z przyjemnością łowić ryby.
[2012-04-13 15:15]

szogun1

W Skierniewicach w tym roku mozna nabyć było za chyba 1 zł bardzo fajną dużą mapę wszystkich zbiorników i rzek.
Ja kupilem taką w sklepie w sochaczewie.

Ale zdzierstwo u mnie rozdawali na zebraniu za darmo [2012-04-13 21:07]