rzeki pstrągowe w skandynawii (szwecja, finlandia)

/ 2 odpowiedzi
Witam W tym roku planuje krótką (około tygodnia) wyprawę do Skandynawii. Jako, że nie chcę całego tygodnia spędzić na połowach jeziorowych potworów, proszę Was szanowne koleżanki i koledzy o informację na temat łowisk pstrągowych w tych rejonach Europy. Celowo nie podaję typów, jakie wyszperałem w internecie, gdyż chciałbym je "zderzyć" z Waszymi doświadczeniami w tej materii. z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam MK
Dziku


http://www.youtube.com/watch?v=Quqm-FX1qxQ zobacz tutaj mój kumpel z którym kręcimy reportaże wędkarskie był na wypadzie w Szwecji trafił co prawda słabą pogodę i słabe brania ale i tak połowił ze głowa boli (2009/04/29 23:25)

waldieryk


hej mieszkam w norwegi moge polecic rzeke bierkreim elva,na poldn.norwegia trasa e39 do stavanger z kristiansand!gdzie mieszkam ,figgjo elva, niestety w norwegi mozna lowic tylko od czerwca do polowy wrzesnia i ceny sa dosyc spore za polow w bierkraim elva za dzien mozesz zaplacic ok 300 nok a tydzien 1200 nok ale polowisz trocie  jakich nie widziales  ja osobiscie niemoge doczekac sie czerwca istnieja tez komercyjne lowiska gdzie lowic mozna caly rok ale tylko otoki pozdr.Waldek (2012/04/06 18:22)