Zaloguj się do konta

Rzeka Bug-bolenie

utworzono: 2014/08/18 22:35
Lukasz24

Witam..Mam pytanie odnośnie rzeki Bug, mamy mieć prawdopodobnie rozegrane zawody spinningowe na tej rzece gdyż poziom wisły jest spory..chciał bym dowiedzieć się czy warto nastawiać się na bolenie na tej rzece czy raczej sobie darować ten gatunek ryby i spróbować skusić coś innego..Pozdrawiam. [2014-08-18 22:35]

getka

Zaś poziom wody w Bugu taki że ryby tra brzuchami o dno..... Ale bolek to czołowa ryba są rejony gdzie trafisz tylko bolka a szczupłego i innego drapieżnika nigdy nie widziano lub niema na niego mądrego,,, bolek jest na tyle głupi i zarazem cwany że jeśli masz dobre wobki i trochę pojęcia to powinieneś coś trafić, Ja przygodę z bolkami zacząłem i skonczyłem na jednym wypadzie tzn 74 cm wścieklizny ale to nie to i nadal jestem za linem w szuwarach.
[2014-08-18 23:30]

Lukasz24

Dzięki za info..ja lubię za bolkami się uganiać ale na wiśle w okolicach Maciejowic, a na bugu nigdy nie wędkowałem i z tąd moje pytanie bo prawdopodobnie z powodu wysokiego stanu wody na wiśle zawody przeniosą na bug. To chyba trzeba nastawić się na bolenie ;). [2014-08-19 11:18]

Lukasz24

A na jakich miejscach skupić się na Bugu w poszukiwaniu boleni? Znajdują się na tej rzece jakieś ostrogi, opaski, rafy? [2014-08-20 13:20]