Rzeka Brynica

/ 7 odpowiedzi
Witam serdecznie .Rzadko zadaje takie pytanka ,lecz bez skrupułów zapytam czy był ktoś w najbliższych dniach nad Brynicą.Zależy mi na jakiś wieściach co tam słychac ,czy warto pojechać,czy rybka bierze i to co komu wpadnie do głowy.
Jeśli nikt nie był ostatnio ,to cokolwiek prosze w tym temacie napisać-- na temat łowienia na tej rzece oczywiście. Z góry za wszystkie odpowiedzi dziękuję.
szczepcio

Witam serdecznie .Rzadko zadaje takie pytanka ,lecz bez skrupułów zapytam czy był ktoś w najbliższych dniach nad Brynicą.Zależy mi na jakiś wieściach co tam słychac ,czy warto pojechać,czy rybka bierze i to co komu wpadnie do głowy.
Jeśli nikt nie był ostatnio ,to cokolwiek prosze w tym temacie napisać-- na temat łowienia na tej rzece oczywiście. Z góry za wszystkie odpowiedzi dziękuję.

A o jaki odcinek Brynicy Ci chodzi?Bo jeżeli chodzi o Szarlej to wiem tylko że poławiają tam ochotkę.A jeśli chodzi o Żychcice to byłem ostatnio koło mostu i nikogo nie było nad wodą tylko kupę łabędzi. (2012/03/03 19:47)

perwer

Szczepan obojętnie jaki odcinek ,jak co wiesz to pisz. Ja miałem zamiar od strony Wojkowic ,ale jak gdzieś indziej jest ryba to pojade choćby nie wiem gdzie ...
Cokolwiek wiesz to pisz-chociaż jade jutro rano ,a dzisiaj i tak nie dasz rady odp... (2012/03/03 22:45)

mroowa87

Byłem dzis na brynicy obok mostu w Niezdzarze przez 2 godz nic
Pozdro (2012/03/08 16:26)

janek1919

bylem na zwiadach niezdara na rzece cienko mieli 2 siedzialo a od strony jeziora za mostem gdzie przepompownia jest to od tej przepompowni na jeziorze z brzegru lodu braklo bylo takie srednie oczko dlugosc okolo 8metrow moze wiecej i do 3 metrow szerokosci i jeden łapal płotecki sporadycznie ;) a łapal na czerwonego robaka mysle ochotka lepiej by sie spisała ;) (2012/03/09 10:30)

janek1919

bylem na zwiadach niezdara na rzece cienko mieli 2 siedzialo a od strony jeziora za mostem gdzie przepompownia jest to od tej przepompowni na jeziorze z brzegru lodu braklo bylo takie srednie oczko dlugosc okolo 8metrow moze wiecej i do 3 metrow szerokosci i jeden łapal płotecki sporadycznie ;) a łapal na czerwonego robaka mysle ochotka lepiej by sie spisała ;)

a byłem chyba w wtorek (2012/03/09 10:33)

siwy86

Czy ktos moze podpowiedziec jak sytuacja wyglada obecnie....??

(2012/03/10 13:26)

perwer

Byliśmy dzisiaj z dario35 .Od 7 do godz.14 zero brań.Nęcone i nęcone i czekamy i nic. Znowu nęcone i jak od 14zaczeły sie brania to był siwy dym... Płoc ,leszcz i krąpie. Było ciekawie .Ze względu na mocno nęcone miejsce i powrót na nie ,nie pisze o lokalizacji na Brynicy,ze wiadomych względów.
Na zdjęciu jeden z krąpików złapanych dzisiaj-nie największy ,ale okazów też specjalnych nie było. (2012/03/10 17:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.