Rzeka Wieprz - informacje

/ 558 odpowiedzi / 49 zdjęć
turu

witam , bylem nad rzeką okolice Rokitna  i tylko popatrzyłem woda płynie po łąkach nie  było sensu się rozkładać  , a czy ktoś sie orientuje co do jezior jak z lodem ?? gdzie można pojechać  i połapać na spokojnie... (2013/04/12 12:30)

jacoozy

Z tego co wiem to wszystkie jeziorka w koło jeszcze skute lodem,a na Wieprz musimy troszkę poczekać aż opadnie.W tym momencie zasiadka jest zwykłą stratą czasu,ale widziałem już takich twardzieli:) którzy próbowali coś złowić niestety bez skutku:(Pzdr. (2013/04/14 15:09)

MadmaxM4

pewnie w jeziorzanach wieprz bardziej bałtyk przypomina jak rzeke :)

tysmienica koło kocka tez sie nie szczypała

kunów w lodzie

takie sa realia...

(2013/04/14 15:15)

jacoozy

Wieprz w Czerniejowie.Zalany dojazd od strony łąk(kto tam był będzie wiedział o co chodzi)
(2013/04/14 17:56)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jacoozy

...i lodówka sobie płynie:( (2013/04/14 18:27)

jacoozy

Ogólnie jest masakra,już dawno nie widziałem tak wysokiego Wieprza. (2013/04/14 18:30)

turu

byłem dzisiaj na Bystrzycy Turka , Spiczyn , nawet nie ma po co jezdzić zero brań nie tylko u mnie i nie tylko ,zauważyłem  ze w Jawidzu Wieprz opada , heh jest  jedna starsza pani która  mieszka przy wieprzu droga jest asfaltowa i jakieś 20  m drogi po łące wjeżdzając jej pieski żuciły sie na jadący samochód owczarek obgryzł ,porysował mi zdeżak nadkole mam pytanko czy ja mam prawo podjechać nad rzekę ? bo jeszcze mnie goniła kulą jakbym jechał jej po podwórku.... ;| (2013/04/14 19:19)

cinek123

byłem dzisiaj na Bystrzycy Turka , Spiczyn , nawet nie ma po co jezdzić zero brań nie tylko u mnie i nie tylko ,zauważyłem  ze w Jawidzu Wieprz opada , heh jest  jedna starsza pani która  mieszka przy wieprzu droga jest asfaltowa i jakieś 20  m drogi po łące wjeżdzając jej pieski żuciły sie na jadący samochód owczarek obgryzł ,porysował mi zdeżak nadkole mam pytanko czy ja mam prawo podjechać nad rzekę ? bo jeszcze mnie goniła kulą jakbym jechał jej po podwórku.... ;|

siaty miała rozstawione i bała się że znajdziesz :) Bylem dzis i widzialem. nic ciekawego. wszystko pod woda. na tysmienicy mozna połowic. dzis ładne leszcze padły. nawet po 2 kg. info na priv (2013/04/14 22:15)

MadmaxM4

byłem dzisiaj na Bystrzycy Turka , Spiczyn , nawet nie ma po co jezdzić zero brań nie tylko u mnie i nie tylko ,zauważyłem  ze w Jawidzu Wieprz opada , heh jest  jedna starsza pani która  mieszka przy wieprzu droga jest asfaltowa i jakieś 20  m drogi po łące wjeżdzając jej pieski żuciły sie na jadący samochód owczarek obgryzł ,porysował mi zdeżak nadkole mam pytanko czy ja mam prawo podjechać nad rzekę ? bo jeszcze mnie goniła kulą jakbym jechał jej po podwórku.... ;|

siaty miała rozstawione i bała się że znajdziesz :) Bylem dzis i widzialem. nic ciekawego. wszystko pod woda. na tysmienicy mozna połowic. dzis ładne leszcze padły. nawet po 2 kg. info na priv

a gdzie na tej tyśmienicy, koło kocka nawet podejścia nie ma nie wspominajac o łowieniu (2013/04/14 23:27)

jezier

Wczoraj byłem na Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca, poziom wody podniesiony ale bez problemu można podejść i wędkować, do Wieprza niestety nie dojechałem, awaria sprzęgła i tu pytanie poza tematem do kolegów z Lublina, czy ktoś zna jakiś pewny warsztat który by się z tym uporał? (2013/04/15 09:34)

turu

witam ,pytanko z innej beczki wybieram się na urlop  do miejscowości Myczkowce blisko rzeki San i J.Myczkowskiego czy wystarczy mi opłacona karta na rzeki nizinne ? czy trzeba opłacać dodatkowe składki ... (2013/04/15 13:12)

MadmaxM4

Wczoraj byłem na Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca, poziom wody podniesiony ale bez problemu można podejść i wędkować, do Wieprza niestety nie dojechałem, awaria sprzęgła i tu pytanie poza tematem do kolegów z Lublina, czy ktoś zna jakiś pewny warsztat który by się z tym uporał?

sam bym ci to zrobił ale niestety masz troche za daleko :)

(2013/04/15 20:19)

Wedkarz60

Witam . Wieprz w jeziorzanach cały czas idzie do góry , co wstane rano to wody więcej . Jak juz będzie na spadku to dam znać . pozdro

(2013/04/15 20:26)

ROST

dzięki z góry za wieści znad rzeki - czy woda opada?

szykuję mały wypad w weekend w okolice Kocka...

(2013/04/17 18:11)

turu

witam, był  ktoś nad Wieprzem? jak woda opada  ? może ktoś się pochwali co złapał :) (2013/04/20 09:35)

Rafael31

Byłem wczoraj, u mnie płynie polami, nie da sie zbliżyć do koryta, łowiłem z grobli na kanale przy wieprzu ale zero rybek, widziałem sporo narybku bolenia (ew ukleji). (2013/04/20 14:57)

mateucha6

a był może ktoś na Wieprzu w Sobieszynie?? (2013/04/25 15:57)

mishal3

Jak sytuacja w Jeziorzanach ? Da się już normalnie połowić ? Na wodowskazach w Lubartowie woda opada ciągle ale niestety powoli. (2013/04/26 11:15)

mishal3

Byłem dziś koło Kocka, niestety wszędzie ciężko dojechać nawet terenówką, na łąkach miejscami stoi jeszcze woda a na drogach dojazdowych błoto okropne. Zarówno na Tyśmienicy jak i na Wieprzu sytuacja nieciekawa, przez pola ciężko dojść do rzeki. W Jeziorzanach podobna sytuacja z tym że jeszcze więcej wody na łąkach. Dwie osoby próbowało łowić na tych stawach przy moście w Jeziorzanach po obu stronach drogi. (2013/04/27 12:49)

jacoozy

W Lubartowie powoli opada.Myślę że tak do 10cm dziennie.Dzisiaj posiedziałem ok.4 godz. z feederami aż poległem w walce z deszczem:)Efekt końcowy-jazik 45cm i troszkę drobnicy.Przemoknięty ale szczęśliwy a sezon feederowy uważam za otwarty!!!:) (2013/04/28 16:46)