Zaloguj się do konta

Rzeka wieprz - wędkuje ktoś na wieprzu / tyśmienic

utworzono: 2009/09/18 14:58
sadam14

Jak w tytule, interesuje mnie głównie spinning . [2009-09-18 14:58]

Zielony80

Witam,

Teś mnie ciekawią te dwie rzeczki. Mam tylko pytanie a mianowicie czy mając opłatę na okręg mazowiecki to na jakim ich odcinku mógł bym wędkować? Powiem szczerze, że przejeżdżając nad tymi rzeczkami wydału się bardzo urokliwe.

Pozdrawiam.

[2010-01-28 22:54]

Kolego wędkuję głownie w okolicach Kijan . W tym własnie rejonie jest sporo szczupaka oraz jazia , trafiają się również klenie .
[2010-01-29 10:45]

dragtom

JESLI MASZ OPLACONY OKREG MAZOWIECKI TO PRAKTYCZNIE MOZESZ ŁOWIC NA CAŁEJ DŁUGOSCI TYCH RZEK PONIEWAZ W CAŁOSCI PRAKTYCZNIE ZNAJDUJA SIE W WOJ.LUBELSKIM A TE DWA OKREGI MAJA PODPISANE POROZUMIENIE NA ROK 2010 TEZ ŁOWIE NA TEJ RZECE POLECAM

[2010-01-30 17:35]

Zielony80

Dziękuje badzo Koledzy za informacje miejmy nadzieję, że zima szybko minie i wtedy do zobaczenia nad rzeką.

Pozdrawiam wszystkich

[2010-02-05 20:42]

Zielony80

Kolego wędkuję głownie w okolicach Kijan . W tym własnie rejonie jest sporo szczupaka oraz jazia , trafiają się również klenie .


Jakich przynęt używasz łowiąc jazie i klenie? Łowisz na małe woblerki czy na spławik?

Szczerze mówiąc spininguję już troszkę ale ani jazia ani klenia nie udało mi się złapać, może łowiska wybieram nie odpowiednie. Niedlaeko mnie jest mała rzeczka Jeziorka są w niej jazie to wiem, bo biorą często na groch, ale sztucznych przynęt nie tykają. Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś na tej rzeczce złapał jazia na spining. Łapią na ogół okonie i szczupaki, czasem sandacza komuś się uda wyjąć.

[2010-02-06 10:02]