Zaloguj się do konta

Rzeka Wetlinka w okolicach Kalnicy - BIESZCZADY.

utworzono: 2011/07/21 19:43
frankozola

Witam, chciałem się dowiedzieć czy wędkował ktoś na Wetlince w Bieszczadach w miejscowości Kalnica. Wybieram się tam i nie ukrywam że chętnie bym porzucał tylko pytanie czy jest sens. [2011-07-21 19:43]

frankozola

ewentualnie okolice rez. Sine Wiry i ujście Wetliny do Solinki

JEszcze takie pytanie czy da sobie rade na tych rzekach b. początkujący spininngista [2011-07-22 08:23]

obcy91

Cześć, byłem tam przez 1,5tyg. w zeszłym roku.
Bardzo fajna rzeczka. Nie łowiłem tam bo nie wiedzieliśmy gdzie opłacić dniówkę.
W każdym bądź razie mogę Ci powiedzieć że łowić możesz do tabliczki "rezerwat przyrody" czy jakoś tak to jest w stronę już gór. Zresztą na mapie zobaczysz, zaznaczyłem Ci czerwoną kreską mniej więcej gdzie ta tabliczka.
Wcześniej jest fajny most pod którym piękne klenie takie nawet 55+.
Bardzo dużo klenia 30+ (obstukuj nawet ostry nurt, siedzą pod/za kamieniami.).
Lipień też jest także pstrągal też ale nie widziałem.
Tylko uważaj na niedźwiedzie :))



ps. jak będziesz przejeżdżał koło takiej piramidy to tam mieszkałem :)

pozdrawiam
[2011-07-22 10:15]

obcy91

[2011-07-22 10:16]

obcy91

"okolice rez. Sine Wiry" tam już jest rezerwat i tam łowić nie można.


Czy początkujący da radę hmm ciężko będzie. Kwestia dobrego doboru woblerów oraz musisz wiedzieć że jest dużo ostrych i śliskich kamieni. I czasem niezłe dołki.
[2011-07-22 10:18]

obcy91

jak coś to pisz na mail to Ci wyznacze na mapce fajne miejsca.
[2011-07-22 10:19]

frankozola

Ja tam byłem kiedyś ale nie łowilem tylko sobie chodziłem i patrzyłem czy coś się czai w tych wodach i jeżeli się nie mylę to ten most jest właśnie na "obrzeżach" Kalnicy w okolicy ośrodku GDDKiA (o ile nie mylę miejsc)

Co do rezerwatu to wiem że łowić nie wolno, miałem na myśli tereny tuż przed rezerwatem i za(już rzeka Solinka)

Byłbym wdzięczny za mapkę z fajnymi miejscówami :) za chwile odezwę się na maila [2011-07-22 10:39]