Zaloguj się do konta

Rzeka Warta okolice Biedruska

utworzono: 2013/04/03 22:27
Jazgarz90

Witam mam pytanie
Doradzili Byście mi czy warto wybrać się na Warte w okolice mostu koło miescowości Biedrusko.
Co może być skuteczną przynętą o tej porze roku.
Pozdrawiam :)
[2013-04-03 22:27]

kaban22

Witam.
Często właśnie tam łowię,fajne miejscówki.
Jeśli chodzi o łowienie z gruntu to polecam miejscówkę jakieś 100 m poniżej mostu ładne klenie tam biorą zaraz za kamiennym odwodnieniem bagienka.Tylko pamiętaj że 200m poniżej mostu jest zakaz łowienia aż do gołaszyna koło obornik ale jakoś nikt tego nie przestrzega ;)
[2013-04-04 00:05]

Jazgarz90

Dzięki wielkie za informacje postaram się je wykorzystać :) Pozdrawiam [2013-04-04 15:28]

tadzinator

Witam,Â
Chciałem odgrzać kotleta.
Mam Pytanie czy prawa strona rzeki warty która idzie przez Promnice czy jak ktoś woli poniżej mostu w Biedrusku nie od strony poligonu jest dozwolona do wędkowania?
 Pytam się bo mam niedosyt informacji.
OPis poligonu mowi o jednym brzegu. czyli 200 m ponizej mozna łowic po jednej stronie.
Link do opisu:
https://poznan.pzw.org.pl/cms/4149/obreby_ochronne

Poligon:
Zakaz wstępu na terenie poligonu wojskowego Biedrusko i Drawsko Pomorskie bez stosownej przepustki. (Ustawa z dnia 22.06.1995 r. o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP z późn. zm.)
Poligon Biedrusko: lewa strona rzeki Warty na odcinku około 8km, od 200m poniżej mostu drogowego Biedrusko-Bolechowo do Golebowa. Prawa strona rzeki Warty na odcinku około 5km, od Starczanowa do Łukowa oraz jezioro Glinno.
Poligon Drawsko Pomorskie: rzeka Drawa od jeziora Lubie do kanału Prostynia."

A chce łowić po prawej od strony zabudowań nie poligonu. Nie wchodze na teren poligonu wiec uwazam że to 200 metrów tyczy się tylko do lewej strony tam gdzie poligon.
[2022-08-16 12:35]