Rzeka Warta w miejscowości Sieradz Warta.

/ 68 odpowiedzi
Krzysztof B


Piszę o rzeczce :)
Sztucznych zbiorników bym nie proponował bo każdy je zna :) Ja też raczej nie wędkuję tam gdzie dupa przy dupie siedzi ;) (2018/04/18 14:34)

u?ytkownik108412


A to pewnie chodzi o W :) też tam jeżdżę i też wiem conieco :) (2018/04/18 14:46)

Piotrr33


Podobno sieci nadal są na jeziorsku ile w tym prawdy sam nie wiem (2018/04/18 22:04)

Krzysztof B


Nie ma sieci na Jeziorski w tej chwili. Zarówno teoretycznie jak i praktycznie. (2018/04/18 22:07)

Krzysztof B


tatamarcelka, bo zjechałem dosłownie cały zbiornik przy spuszczonej wodzie. Byłem kilkanaście razy i zagądałem w każdą dziurę. Jedyne sieci jakie znalazłem i zniszczyłem były na N. ;) (2018/04/19 04:21)

u?ytkownik108412


Ciekawe co się dzieje nocą. Ja już pztwu nie wierzę, ale jeśli nie oni, to kłusole mają pole do popisu, bo zbiornik praktycznie bez świadków teraz co? Co do sieci rybackich, to ciekawe jak wygląda to od strony praktycznej, tam gdzie oni mają siedzibę to ta cała infrastruktura nadal zceka aż rybki odrosną, czy to wszstko powywozili i zrównali z ziemią? Ja obstawiam, ze wrócą jak coś podrośnie, bo teraz po prostu nie mają mięsa do ciągnięcia i nakład pracy przewyższał zyski. Oglądałem taki program publicystyczny jak ksiądz, mający kościółek gdzieś przy samym Jeziorsku opowiadał z podnietą, ze odbywały się tu corocznie obrzędy święta rybaka czy coś takiego. Zjeżdżało się wtedy tałatajstwo z całej Polski i celebrowali fenomen rybactwa. Ksiądz z takim zamiłowaniem mówił o rybkach i siecowaniu Jeziorska, że nóż mi się w kieszeni otworzył i się pokaleczyłem. Ile ich dostał pod stołem i wpierdolił razem z okolicznymi barankami bożymi to można sobie tylko wyobrazić. Dzisiaj Jeziorsko wyrybione niemal do zera i rybacy nie mają co wybierać. Ciekawe co na to ów ksiądz, przecież odbywało się tu dzieło boże, a mimo to ryb zabrakło? :) (2018/04/19 09:01)

Krzysztof B


Przy spuszczonej wodzie nie da się sieciować.
Ogólnie od zeszłego roku patroluję "moje" łowiska pod względem kłusoli w tym głównie Jeziorsko. Robię to kilka razy w miesiącu, ile się da z brzegu.
Nie popuszczę kłusolskim sku*****nom :) (2018/04/19 13:56)

Krzysztof B


Też mam obawy, że gdy pogłowie ryb się odrodzi to rybacy znowu zostaną zaproszeniu na Jeziorsko :/ (2018/04/19 13:57)

Piotrr33


Nie wiem Sieradz Pzw coraz bardziej zaczyna mnie denerwować , po prostu wkurwi..ać mnie w pracy mam kilka biur prawnych,idą jak przecinaki zawsze wygrywają , zapłaicłem kartę i ryb nie ma, nie wiem panowie robimy ścieżkę zdrowia,. nie wiem mój tata powiedział że nia ma sensu wogłe chodzić nsd rzekę bo ryb nie ma , tatamarcela nie wiem wkurwi..a mnie to ,nie wiem czy ,ale poejdziemy do samego rządu chodzi o to rzeby były ryby w warcie. JA rzuciłem karty a wy wrzuciliście (2018/05/05 21:20)

Piotrr33


Nie wiem Sieradz Pzw coraz bardziej zaczyna mnie denerwować , po prostu wkurwi..ać mnie w pracy mam kilka biur prawnych,idą jak przecinaki zawsze wygrywają , zapłaicłem kartę i ryb nie ma, nie wiem panowie robimy ścieżkę zdrowia,. nie wiem mój tata powiedział że nia ma sensu wogłe chodzić nsd rzekę bo ryb nie ma , tatamarcela nie wiem wkurwi..a mnie to ,nie wiem czy ,ale poejdziemy do samego rządu chodzi o to rzeby były ryby w warcie. JA rzuciłem karty a wy wrzuciliście (2018/05/05 21:21)

Piotrr33


Robimy Panowie myślićie że rzuciacie coś tam, mnie stać na łosisia i perdol.. kaczka za 12 złotych napisałem to tylko a minstrów znam chyba , jeżeli chcecie coś naposać to piszcie
(2018/05/05 21:40)

Piotrr33


NIe ma ryb to wy rzuciliście monetą (2018/05/05 21:48)

Piotrr33


NIe wiem tatamarcelKa jesteś zdecydowany nie wiem ,ja ci pomogę jeżeli chc chcesz to ty powiem robimy ścieźko zsrowia (2018/05/05 21:59)

Piotrr33


Peirodolny mokotów ,mafia to my (2018/05/05 22:12)

u?ytkownik108412


Nie martw się też mam takie objawy :) Cieszę się, bo już myślałem, że tylko mnie odbija :) PZW Sieradz odpowiada już nie tylko za eksterminację ryb na 100 km Warty, którą się "opiekuje", ale także za stan zdrowia psychicznego wędkarzy. To już nie są żarty. Tutaj doszło do ktadzieży milionów złotych. Amber Gold to każełek przy tym procederze. Okradziono dobro narodowe. Mówi się o zbrodni vatowskiej, a ja mówię o zbrodni PZW. Ziobro do roboty. PZW Sieradz pod sąd !!! (2018/05/05 22:28)

u?ytkownik108412


P.S. Wczoraj byłem 18 raz w tym roku "na rybach". Status bez zmian. Nie miałem jeszcze ani jednego brania dużej ryby. 4 x spinning - szczupaczek ok 30 cm i ani jednego brania. Jako nastolatkowi szczupaki ze starorzecza pd mostem kolejowym w Sieradzu połykały obrotówki nr 5 z 30 cm wolframem i zrywały żylki 030. Dodam, że miałem wtedy małe pojęcie jak dobrze trzymac wędke i obsugiwać kołowrotek o szpuli stałej. PZW Sieradz winne zabijania mojej pasji. (2018/05/05 22:46)

Sith


Beznadziejna mizeria, pusto, martwo. Wyprawy nad Wartę w sieradzkim i Jeziorsko, to zmarnowany czas, chyba że traktować jako wycieczki krajoznawcze. (2018/05/06 10:48)

u?ytkownik108412


Witam, podaję aktualne statystyki z Warty PZW Sieradz: 20 wypraw = troć 35 cm i szczupak 50 cm, drobnicy nie liczę, ale najgorsze jest to, że nie miałem nawet jednej więkzsej ryby na wędce i o zgrozo nawet brania grubszej ryby. To nie jest tak, że ja tu wchodzę i płaczę, co może niektórych wkurzać. Cel moich wpisów jest inny. Uważam, że należy wszem i wobec podkreślać, że PZW Sieradz zrujnował ryby w rzece Warcie. Zasługuje na antyreklamę i upadek. Mam nadzieję, że moje wpisy są czytane i coraz więcej wędkarzy będzie natrafiać na takie informacje. Mam nadzieje, że będzie to skutkowało tym, że coraz mniej wędkarzy zdecyduje się na wykupienie karty wędkarskiej na te okradzione, niepilnowane przez PZW Sieradz wody. Młody wędkarzu, jeśli wyobraźnia podpowiada ci, że nasza rzeka skrywa piękne ryby i dasz upust swoim łowczym pragnieiniom, to wiedz, że tak nie będzie. Powodem tego jest brak ryb w tej wodzie. Życzę wszystkim taniego paliwa i wysokich pensji, lejcie do baku i wsiadajcie w auta. Byle poza wody PZW Sieradz, tu karty nie ma po co kupować. (2018/05/11 20:57)

oldboy


Koledzy - chodźcie LICZNIE na zebrania sprawozdawczo wyborcze, a nie narzekajcie daremnie. Bez LEGALNEGO wyp...nia obecnych władz NIC nie zrobicie - szkoda "paliwa". No i wcześniej musi się ktoś sprawdzony podjąć oczyścić tę stajnię Augiasza. NIKT ZA NAS (ZA WAS)TEGO NIE ZROBI! (2018/05/11 22:04)

Lodzianin18


Koledzy - chodźcie LICZNIE na zebrania sprawozdawczo wyborcze, a nie narzekajcie daremnie. Bez LEGALNEGO wyp...nia obecnych władz NIC nie zrobicie - szkoda "paliwa". No i wcześniej musi się ktoś sprawdzony podjąć oczyścić tę stajnię Augiasza. NIKT ZA NAS (ZA WAS)ÂTEGO NIE ZROBI!

Popieram (2018/05/11 22:12)

u?ytkownik108412


aha i tak wymieciecie mafię, która ma korzenie w strukturach rządowych. Bajki na dobranoc (2018/05/11 22:37)

Sith


Próbowałem zainteresować problemami wędkarzy jednego z posłów "jedynej słusznej, dobrej zmiany". Niestety, bez efektu. Gdyby chodziło o koty, to nie byłoby problemu, nawet ustawa mogłaby powstać w ciągu jednej nocy, ale ryby, wędkarstwo to zupełnie obce i niezrozumiałe tematy. ;(( (2018/05/12 07:08)

u?ytkownik108412


Sith Kukiz15 próbowało nawet w parlamencie. Zgadnij z jakim skutkiem. Tam są wylane te betonowe fundamenty. Nowy prezes ZG PZW to kolejny wykonawca woli organizacji opartej na biznesie z ryb.  Ciekaw jestem jak by to miało wyglądać co proponuje oldboy. I co pójdziem tam w 50 czy 100 i co dalej? Wejdziemy tam jak ciemna masa i co niby ma się zmienić? W kupie siła? Nie chodzi tu o ilość, a o rzeczowy fachowy program, alternatywna komórka reprezentująca interes wędkarzy. Kto nas poprowadzi? To jest już polityka. Ja się do tego nie nadaję. Ja mam siebie obwiniać za to, że nie umiem rozjebać PZW? Dlatego postanowiłem iść w kierunku czarnej reklamy dla PZW. Wykorzystuję media społecznościowe do tego. Przynajmniej coś robię, mówię głośno co się dzieje, trzeba to rozgłaszać. zabito naszą Wartę i niech młodzi czytają zanim wydadzą swoje pieniadze na kartę. Łowienie rybek akwariowych w zgładzonej Grabi i fascynowanie się tylko krajobrazami, zamiast wygiętą wędką mnie nie interesuje. Mam swój sposób na walkę z PZW, przynajmniej się odzywam. Dobrze im się już dałem we znaki tym z Sieradza. Ludzie dużo się ode mnie dowiedzieli o PZW Sieradz i tutejszej Warcie.  (2018/05/12 14:37)