Zaloguj się do konta

Rzeka Warta -Warta Sieradz

utworzono: 2011/12/25 11:22
Crocop80

Witam! podepnę się do tematu:) chciałbym zacząć swoją przygodę na Widawce ze spinningiem, nigdy nie wędkowałem w tej rzece, można poprosić o trochę szczegółów na Priv😉? [2020-10-18 16:10]

jabberwokie86

Witam! podepnę się do tematu:) chciałbym zacząć swoją przygodę na Widawce ze spinningiem, nigdy nie wędkowałem w tej rzece, można poprosić o trochę szczegółów na Priv😉?

Hm... W wątku o Grabi w okręgu piotrkowskim napisałeś kolego, że złowiłeś tam 2 szczupaki:)
https://forum.wedkuje.pl/f/rzeka-grabia-w-okregu/886391/2
Tak, czy inaczej, Widawka ma odpowiednie wątki, można tam pisać;)
Żeby nie robić całkowitego offtopu, ktoś coś próbował łowić w Warcie sieradzkiej, czy nadal nic? [2020-10-19 22:45]

Lukasz345

Na warcie nie ma ryby, ryby to były i chyba już nie wrócą. W tym roku chociaż łapałem bardzo rzadko to była jedna wielka lipa same płycizny , w warcie brakuje metr wody z lat 90 z warty to się zrobił strumyk albo strumyczek . Ciekawe co pisze Sith w burzeninie to były ławice jakiego drobaizgu w wielkości ilu centymetrów ? [2020-10-29 19:36]

Sith

(...) Ciekawe co pisze Sith w burzeninie to były ławice jakiego drobaizgu w wielkości ilu centymetrów ?
Wielkości?! Raczej "małości" - 3-7cm, a jeśli wśród nich pojawialo się coś 10-centymetrowego to już był "kaszalot". Przy tych rozmiarach trudno dokładnie określić gatunek, ale a zachowania wyglądały na ukleje. Niestety, nic na nie nie polowało, zachowywały się bardzo spokojnie, bez obawy opływały wodery, a nawet interesowały się przepływającą między nimi przynętą, ale bez agresjii, raczej w celach towarzyskich. ;))
[2020-10-31 09:41]

Lukasz345

Pytam się z tego wzglądu bo w okolicach sieradza w tym roku to wogóle jakby nie było żadnej drobnicy cięzko wogóle było złowić żywca, sam się zastanawiałem gdzie ta drobnica [2020-10-31 15:51]

jabberwokie86

Jak sytuacja w tym roku? Łowił ktoś w Warcie w Sieradzu? Da się w ogóle łowić, bo z tego co widzę, to poziom wody o ponad metr wyższy w stosunku do stanów letnich? Jakiś lód ostał się przy brzegach. czy szczęśliwie odpuścił? [2021-02-25 13:22]

Sith

Nad Wartą nie byłem, ale w Jeziorsku wody tyle co kot napłakał... Na szczęście przymknęli tamę i poziom się powoli podnosi. [2021-02-26 07:22]

Sith

Jak zwykle kłopoty z edycją... ;((
https://wzk.poznan.uw.gov.pl/zbiornik-jeziorsko [2021-02-26 07:28]