Rok temu by造 szczupaki- teraz zero z瑿atych

/ 7 odpowiedzi
Witam Was. Mam problem z 這wiskiem. Jest to ma豉 rzeczka, na której w tamtym roku z oko這 30 wypraw, tylko na dwóch nie z豉pa貫m szczupaka. Pora roku i przyn皻a nie gra豉 znacz帷ej roli. W tym roku natomiast wybra貫m si na ni ju 7 razy i to nie sam, a ze znajomym, przeszli鄉y z 3 kilometry za ka盥ym razem, w ró積ych miejscach i nic. Zero. Tak jakby nie by這 ju tam 瘸dnej ryby, a nie s康z, 瞠by zosta豉 zatruta lub co w tym stylu, gdy widzia貫m p這tki i inne ryby pluskaj帷e si co jaki czas. Co mo瞠 by nie tak? To pytanie mnie bardzo nurtuje, dlatego 瞠 u篡wa貫m przyn皻 tych samych co w tamtym roku, 這wi貫m w tej samej porze roku i w tych samych miejscach.
z@mela

Nie 豉m si czasem tak jest 瞠 szczupaki  gorzej 瞠ruj  . U mnie   jest podobnie staw w którym  szczupaki s   na bank a mimo tego   zaliczylem juz ponad 30 wypadów ze spinem i narazie 1 branie  wi璚  cienizna ale kiedy  zaczn  瞠rowa mam nadzieje :).

Pokombinuj z przyn皻ami  zobacz przy dnie ,  w toni  , przy powierzchni i tak samo  jesli chodzi o por  dnia   wczesnym rankiem  , przed poludniem , w poludnie pod wieczór . (2017/05/31 07:26)

JKarp

A ile ryb zabra貫 do domu lub zabrali inni w璠karze?
JK (2017/05/31 08:32)

ryukon1975

W璠karstwo nie matematyka. Nigdy tu nie ogarniesz wszystkiego liczbami, plusami czy minusami. Bywa造 lata 瞠 na danym odcinku rzeki 這wi貫m setk ryb danego gatunku a po dwóch czy trzech latach by na nie gorszy rok i pad這 kilka. Patrz帷 nawet z krócej je郵i nie za rok to za tydzie鎍zy miesi帷 mo瞠 si poprawi. Nie da si ocenis stanu rzeczy na podstawie wyników z krótkiego odcinka czasu. (2017/05/31 09:44)

Jakub Wo

Na rzekach zdarza si i tak, 瞠 jednego roku 這wisz na 3m g貫boko軼i leszcze i sumy a nast瘼nego roku jest tam piaszczysta pla瘸.
  (2017/05/31 10:26)

Haryyy5

a nie chwali貫 si komu 瞠 tam bior ? Ma貫 rzeczki, stawy i inne mikro 這wiska maj to do siebie 瞠 jak ryba tam jest, i jak rozniesie si wie嗆 瞠 jest ... to szybko jej nie ma. Mieli鄉y kiedy z kumplem fajn miejscówk na rzece, odludna, cisza spokój, rybek te nie brakowa這 oczywi軼ie my trzymali鄉y to w tajemnicy ale wida kto kto lubi k豉pa ozorem o swoich w璠karskich sukcesach te tam po豉pa bo kiedy kolejny raz przyjechali鄉y, nagle ca造 brzeg zastawiony. Niestety, w naszym fachu lepiej si sukcesami zbytnio nie chwali. (2017/05/31 15:21)

Zielan

Niestety w璠karze lubi k豉pa ozorem, szczerze niech ka盥y pomy郵i kogo to obchodzi co ty z這wisz, w jakiej ilo軼i itp. Jak ma si mete to si siedzi cicho i modli by nikt za wiele nie widzia. Bo ch皻nych na 豉twe mi瘰o nie brak. 
  (2017/05/31 19:49)

erykom

Ja nigdy nie mówie prawdy co i gdzie z這wi貫m.Nawet nie wiedz 瞠 w na ogó ma造ch bajorkach siedz tak wielkie ryby a wystarczy jak powiem 瞠 na Odrze 這wi to chocia mam spokój bo okupuj Odr :) (2017/05/31 21:08)