Rzeka San u ujścia Bukowej

/ 1 odpowiedzi
Ludzie mam taki problem jeżdżę z wujkiem na rzeke San na ujście gdzie Bukowa wpada do Sanu i byliśmy już dwa razy złowiliśmy tylko płotke.Prosił bym aby powiedzieć jak nęcić naco łowić.Ja dopiero zaczynam przygode z wędkarstwem i dlatego takie pytanie.{nęciliśmy łowiliśmy na czerwone robaki ale rzadnych brań prosze o napisanie na co najlepiej na sanie łowić grunt czy spławik i jakie przynęty i zanęta na jaką rybe. DZIĘKUJE
masamune40


Ja często łowię Nasanie koło Niska 4dni byłem na zasiadce. Noi ja łowiłem na czerwone i białe tata na białe i kukurydze .Przez te 4 dni łowienia to tak ja złowiłem 2 leszcze takie po 1,5kg Tata natopiast złowł małego karpia takiego 0,5kg i jedngo kolosa leszcza 3kg.jednak. jedna wniosek tego to taki że lepiej ja bym ci radził łowić na czerwone robaki lub na rosówki lub białe robaki gdyć pod koniec czerwca zawsze spławia się na naszym miejścu duży sum i szczupaki .na czerwone radziłbym ci łowić nocą gdyć leszcze o tej poże jak zauważyłem biorą czesto w dzień radze łowić na białe . Myślę że się przydałem.  POŁAMANIA KIJA ŻYCZĘ (2013/06/22 19:02)