Rzeka Rudawa - wyniki?

/ 42 odpowiedzi / 3 zdjęć
Ania1990

Wczoraj złowiłam 2 piękne szczupaczki jeden na 52 cm drugi na 58 cm około 100 metrów od wpadu do Wisły Rudawy . Mój chłopak 3 szczupaczki podobne , jednego wypuścił , w sumie po 2 rybki do domku :) w weekend zajrzymy tam ponownie :) (2011/10/14 18:32)

u?ytkownik98722

Byłem ostatnio nie wiem ale widziałem chyba miętusa na Rudawie .Wyskoczył na płytszą wodę tylko na chwile gdy stanąłem na kupie krzaków i go spłoszyłem . Na pewno nie był to kiełb,głowacz,śliz czy jakaś inna ryba .Miał ktoś podobne zdarzenie na tej rzece ??? (2012/03/09 08:45)

adamsg

Na tej rzece, poniżej Krzeszowic [Pisary], to spodziewam się już kosmitów. Zapraszam na wedkarskiewakacje.pl

Rzućcie okiem i dajcie znać czy takie cuda też wam się trafiły...

(2012/03/13 15:02)

adamsg

Piszę po raz drugi, bo pierwszy mail chyba się nie opublikował. Na Rudawie spodziewam się już wszystkiego. Poniżej Krzeszowic, łowiłem potoki i sporadycznie małe okonie [bardzo bardzo rzadko]. Raz trafiłem małego szczupaka. Slizy są także rzadkie, a wg mojej wiedzy ostatni wysyp głowaczy [kiedyś licznych] był pod koniec lat...80-ych. Ja wierzę, że to mógł być miętus. Rzućcie okiem na wedkarskiewakacje.pl - takie dziwne mieszańce trafiły mi się ostatnio...

A i wydry w natarciu - są już aż po oczyszczalnię w Krzeszowicach, moze wyżej też...

(2012/03/13 15:07)

jogi80

Widziałem ok. 0,5 kg miętusa na płytkiej wodzie blisko ujścia do Wisły. To było kilka lat temu, na pewno w kwietniu, maju lub czerwcu (2012/06/24 01:07)