Rzeka Narew-tarło leszcza

/ 11 odpowiedzi
Moze ktos wie jak sytuacja z leszczem, zbieara się na tarło,czy moze się trze,itp ?  Interesuję mnie też ogólnie jak sytuacja wygląd,stan wody,jak z braniami. Najlepiej odcinek od zalewu do Pułtuska.
Koszal


 Nie wiem jak na Narwi ale na Rządzy leszcz sie trze. (2011/05/05 18:30)

dragolinmarco


kolego na łubienice nie dojedziesz za daleko bloto w polowie przyczep a i woda wysoka na kani tak samo a inne miejsca nie wiem może ktoś powie....??
pozdrawiam (2011/05/05 23:24)

przemo1980


kolego na łubienice nie dojedziesz za daleko bloto w polowie przyczep a i woda wysoka na kani tak samo a inne miejsca nie wiem może ktoś powie....??
pozdrawiam


dzięki cenne info. Może ktoś jeszcze coś napisze :) (2011/05/08 13:35)

dragolinmarco


też jestem ciekawy bo wybieram się na łubienice i chce wiedzieć czy można dojechać na całą linie brzegową i jak inne miejsca w tej okolicy

pozdrawiam (2011/05/16 20:13)

przemo1980


też jestem ciekawy bo wybieram się na łubienice i chce wiedzieć czy można dojechać na całą linie brzegową i jak inne miejsca w tej okolicy

pozdrawiam


a już myślałem że jakaś konkretna odpowiedz :) (2011/05/16 21:27)

dragolinmarco


też jestem ciekawy bo wybieram się na łubienice i chce wiedzieć czy można dojechać na całą linie brzegową i jak inne miejsca w tej okolicy

pozdrawiam


a już myślałem że jakaś konkretna odpowiedz :)

 
nie niestety nie kakretna bo nie byłem na obserwacij wody w tym rejonie troche za daleko tak sobie pojechac w piątek albo sobote rano zaryzykuje i pojade oczywiście z wędkami na moją odnoge w łubienicy a TY gdzie łowisz może ktoś powie jak sytuacja na narwii...... (2011/05/18 18:31)

bubuleniek


Witam. Byłem w zeszły wekkend nad Narwią na wysokosci gminy Zatory. Woda tam opadła. Co do połowów to kiepsko , łowiłem z gruntu leszcze ale nawet bicia nie było. Pare krasnopiórek złapałem ale to na spławiczek. Pozdrawiam (2011/05/18 20:01)

dragolinmarco


dzięki to pewnie leszcz jeszcze na tarle siedzi jak mowisz że woda opadła to pewnie dojade na swoje miejsce pozdrawiam serdecznie (2011/05/19 14:53)