Rzeka Iłżanka ze spinningiem

/ 9 odpowiedzi
witam mam zamiar w najbliższym czasie wybrać się na wspomnianą rzeczkę, ciekaw jestem czy w Iłży (wzdłuż drogi na Chwałowice) i na odcinku od Kazanowa do Ciepielowa można trafić na jakiegoś drapieżnika, Z góry dziękuje za odp
Andrzej0509

myślę że odcinek rzeki od Kazanowa do Ciepielowa to jeden z nielicznych odcinków który nie został jeszcze uregulowany tam ryba jeszcze jest natomiast odcinek Ciepielów od mostu do następnego mostu kilka kilometrów dalej wygląda jak rów melioracyjny (2012/01/15 12:38)

borysekk

Witam. Od niedawna mieszkam niedaleko iłzanki i na ten odcinek rzeczki od kazanowa do ciepielowa miałbym akurat niedaleko.

Wobec tego mam pytanie: jaką rybe można złapać na spining na tej rzeczce? no i wogóle jak ryba tam występuje?...bo napewno jakieś ryby tam być muszą;)

Pozdarawiam

(2012/02/27 17:03)

wodniczeek

Witam. Od niedawna mieszkam niedaleko iłzanki i na ten odcinek rzeczki od kazanowa do ciepielowa miałbym akurat niedaleko.

Wobec tego mam pytanie: jaką rybe można złapać na spining na tej rzeczce? no i wogóle jak ryba tam występuje?...bo napewno jakieś ryby tam być muszą;)

Pozdarawiam

hej

sluchaj ja teraz mam ostatnio sporo czasu wolnego i mozemy sie wybrac razem na spina lub grunt na rzeke Ilzanke :-)

ja wybieram sie w srode bo ma byc cieplo.

Lowie czesto bo blisko mam. Wiosna biora w glebrzych dolkach ladne klenie, jazie i plocie. Okon skubie caly rok. Na wiosne mozna polowic szczupaki. Ja nastawialem sie na jesienne szczupaki z Ilzanki ale zlowilem jesienia moze 4 sztuki :-? za to wiosna polowilem sporo ladnych okazow ;-)

Kiedys w Ilzance byla brzana nawet sumy sie zdazaly... teraz to legenda i z roku na rok coraz mniej ryb :-(

pozdrawiam

Artur

(2012/02/27 17:23)

mateusz196

Cześć.Raz do roku to i ja pojadę nad iłżankę. Najczęściej do Kroczowa.Pewnego lata szliśmy brodząc w kierunku Ciepielowa mieliśmy branie co rzut:) nie były jakieś to wielkie sztuki ale zabawa była:)na spina to tylko szczupaczki,okonie i kleniki się trafiały. (2012/02/27 20:58)

wodniczeek

narazie na Ilzance lipa..... bylem w zeszla srode i tylko mala uklejka na splawik a na grunt jedno pukniecie :-/
sprobuje ponownie kolo czwartku jak sie ociepli :-) (2012/03/05 20:57)

borysekk

kolego Artur z przyjemnością wybiorę się z Tobą na iłżankę tyle że nieco później , ostatnio mam problem z czasem ;) taki że wcale go nie mam(czasu) ;(  jak tylko znajdę chwilkę to z ogromną przyjemnością zapolowałbym z tobą na drapieżnika na tej malowniczej rzeczce. pozdrawiam

Marcin. (2012/03/07 12:50)

wodniczeek

ok w porzadku. To dawaj znaka lub na priva lub 516557255
a gdzie kolega mieszka?
pozdrawiam
Artur (2012/03/10 20:40)

borysekk

witam. napewno dam znaka Artur,napisałem do Ciebie na poczte.pozdrawiam

Marcin

(2012/03/11 14:20)

borysekk

witam, w weekend byłem na iłżance.Ogólnie było dużo ludzi i nic nie złapałem,widziałem okonia tylko;)wykonałem kilka rzutów w jego stronę,płynął za przynętą by zawrócić pod samymi moimi nogami...no cóż moze jeszcze nie ta pora (2012/03/20 13:07)