Rzeka Grabia w okręgu sieradzkim

/ 55 odpowiedzi
qbassmanutd

Dziś w poszukiwaniu szczupaka na zero, jeden pistolet odprowadził mi przynetę pod nogi :) (2017/11/11 13:28)

Crocop80

Witam czy macie jakieś informacje odnośnie zbiornika w Baryczy jak tam wygląda sytuacja,czy jest szansa żeby połowić drapieżnika (szczupak ,okoń) (2017/11/12 13:47)

qbassmanutd

W zbiorniku woda jest cały rok, rybki wróciły, latem i wczesną jesienią fajnie się łowiło. Teraz bliżerj zimy ciężko o rybkę moim zdaniem. (2017/11/14 10:06)

oldboy

Już druga moja nieudana zasiadka na "miętowego".  Wczoraj usiłowałem dojechać do Ldzania, ale okazalo się, że zamknięta jest (z powodu remontu) droga dojazdowa. Ponieważ było już dość późno, nie szukałem innego dojazdu, tylko pojechałem do Barycza i zająłem miejscówkę pomiędzy tamą a mostem (niedaleko jakiegoś śmietniska). Ani jednego brzęknięcia dzwonka! Woda nadal b. wysoka. Jedyną atrakcją był samochód osobowy z jakąś parką uprawiającą miłosne uciechy, którego kierowca zauważył mój pojazd dopiero przy odjeździe. Będę jeszcze próbowal poszukać miętuska gdzieś w środkowym lub dolnym biegu Grabi, bo tam udało mi się złowić jedynego dotąd w tym sezonie. Duże przygnębienie wywołała u mnie informacja podana wcześniej w zaufaniu przez znajomego rolnika w Ldzaniu, że jest tam kilku kłusoli trzepiących miętusy przy pomocy "sznurów". Może gdzie indziej będzie ich mniej(?). Do końca sezonu już tylko kilkanaście dni(!). (2017/11/16 14:41)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja