Rzeka Breń-szczupak i okoń

/ 3 odpowiedzi
 Za tydzień wybieram się na tą rzekę i chciałbym się dowiedzieć gdzie są tam głębsze miejsca (jeśli możecie podajcie miejscowość), jakich przynęt używać (nastawiam się na szczupaka i okonia), jak prowadzić przynęte. Dodam jeszcze, że rzeka ma głebokość około 40cm, jest to przepływająca woda z bardzo licznymi zakrętami pośród drzew jak i krzaków, podłoże jest prawie całkowicie piaszczyste, gdzieniegdzie żwirowate.
bencur


Na szczupaka raczej bym się nie nastawiał :) raczej same pistolety :) czasami trafi się coś ponad 60-70 cm :) w okolicach słupca tam gdzie rzeka Breń wpływa do wisły było wiele ciekawych miejsc niestety po powodzi 2010 rzekę wyrównały koparki. Jest płasko, płytko, piaszczysto... jednym słowem kanał. Jeśli znajdziesz troszkę głębsze miejsce możesz liczyć na ładnego klenia 40-50+ :) Do tego wszystkiego w tym roku w  okolicach Słupca remontowali most ryby wiosną nie miały możliwości wpłynąć do tej małej rzeczki wiec troszkę lipa z kleniami. A w jakich okolicach ty masz zamiar łowić ? i czemu akurat breń ? (2012/11/05 18:48)

BenSith


W miejscowości Zabrnie, ponieważ mam tam blisko rodzine. (2012/11/07 22:49)

lulkos


Lepiej się wybierz na coś ciekawszego np Wisłę. Breń w tym roku to kicha. Cały zarósł a z rybkami kicha. (2012/11/08 16:09)