Rzeczne sandacze 2014r.

/ 82 odpowiedzi / 13 zdjęć
        W związku z nastaniem nowego roku 2014r. oraz po podjęciu wspólnej decyzji z kolegami\moderatorami Zbyszkiem oraz Tomkiem Naszej Grupy "Sandacz na spinning.Metody łowienia sandaczy na spinning"...stary wątek pt."Jesienne rzeczne sandacze" zostanie zablokowany będzie go można oczywiście podejrzeć...:)

.....Zakładam świeży wątek dotyczący rzecznych połowów sandaczy a więc dzielcie się w nim swoimi przeżyciami z nad wody oraz ciekawymi spostrzeżeniami z innymi...:) Sukcesów życzę
w nowym nadchodzącym sezonie a każdemu sandacza na 1 metr...:)

Pozdrawiam Andrzej.
marecki27-1979

Gratuluję rozsądnego podejścia do sprawy,kto jest oszołomem i tak będzie zabierał ryby w okresie ochronnym,ponad limit,nie wymiary i niestety cieknące ikrą.
Pozdrawiam (2014/01/04 10:03)

89krzysztof

No to żeby temat nie umarł do czerwca, proponuję zrobić odliczanie ... Jeszcze 5 miesięcy i 27 dni (o ile dobrze liczę) (2014/01/04 13:35)

grzegorz not

No to żeby temat nie umarł do czerwca, proponuję zrobić odliczanie ... Jeszcze 5 miesięcy i 27 dni (o ile dobrze liczę)

Zleci, nawet się nie zorientujemy kiedy:-) (2014/01/04 13:41)

ZanderHunter

No to żeby temat nie umarł do czerwca, proponuję zrobić odliczanie ... Jeszcze 5 miesięcy i 27 dni (o ile dobrze liczę)

Zleci, nawet się nie zorientujemy kiedy:-)

Koledzy ze Szczecina może cosik wrzucą mają jeszcze prawie 3 a niektórzy 4 miechy...uciechy z wędkowania i uganiania się za tą rybką...:) (2014/01/04 13:45)

grzegorz not

Zleci, nawet się nie zorientujemy kiedy:-)

Koledzy ze Szczecina może cosik wrzucą mają jeszcze prawie 3 a niektórzy 4 miechy...uciechy z wędkowania i uganiania się za tą rybką...:)

Też tak się zastanawiałem czy aby Tomka (Tomas81) nie namówić na jednodniowy wypad w tamte strony:-) Zobaczymy...

(2014/01/04 14:10)

marecki27-1979

Zapraszam, z chęcią połowię,zresztą jutro lub w 3 króli skoczę za zanderem,dam znać jak poszło. (2014/01/04 14:52)

ZanderHunter

Zapraszam, z chęcią połowię,zresztą jutro lub w 3 króli skoczę za zanderem dam znać jak poszło.

Jak by co nie dawaj znać tylko wstawiaj foty...pocieszymy oko...:) i Ci co nie mogą...lub Ci co mogą a nie chcą....:)))

P:) (2014/01/04 17:27)

lukasz-dlubis

Ja byłem w sobotę na regal. jeden spad kilka pstryków 6zerwanych gum, ale nie poddaje się dzisiaj arsenał uzupełniony po burtę:)jutro jadę może pierwszy w życiu wymiar się skusi.Aparat przygotowany ale jeszcze trzeba mieć co fotografować.Pozdro catch&realase. (2014/01/05 20:13)

lukasz-dlubis

Witam dzisiaj około godziny 9:30 na regalicy zamiast sandacza wyłowiłem zwłoki chyba Bobora jak dobrze widziałem:( myślałem że to zaczep a tu... (2014/01/12 22:02)

lukasz-dlubis

Zamiast sandacza martwy przyłów się trafił:( (2014/01/12 22:07)

lukasz-dlubis

nie mogę dodać zdjęcia jeszcze jutro powalczę.Ogólnie to bóbr martwy mi się trafił:( (2014/01/12 23:00)

Piotr73

6 stycznia tego roku byłem na bielinku tam wolno lowic do końca lutego miałem 6 bran 3 udało się wyciagnac wszystkie jak jeden rocznik po 62cm i 1 szczupłego 82cm gruba mamuska ok 4 kg rok zaczalem cudownie obym skonczyl jeszcze lepiej dodam ze wszystkie brania miałem na ciemno niebieska gume z brokatem na która do tej pory nie miałem zadnego pstrykniecia i na pewno to nie był przypadek pzdr (2014/01/13 20:27)

lukasz-dlubis

6 stycznia tego roku byłem na bielinku tam wolno lowic do końca lutego miałem 6 bran 3 udało się wyciagnac wszystkie jak jeden rocznik po 62cm i 1 szczupłego 82cm gruba mamuska ok 4 kg rok zaczalem cudownie obym skonczyl jeszcze lepiej dodam ze wszystkie brania miałem na ciemno niebieska gume z brokatem na która do tej pory nie miałem zadnego pstrykniecia i na pewno to nie był przypadek pzdr

hej a możesz mi jeszcze napisać jakiej firmy te kopyto i jaki rozmiar szukam złotego środka.W niedzielę łapałem na perłowe kopyto manns 7-8cm i łapały mi sandacze za ogonek ale nie zaciąłem żadnego :( chyba za bardzo rozkojarzony byłem.A twoje brania były mocne? (2014/01/14 09:48)

mirasqq

6 stycznia tego roku byłem na bielinku tam wolno lowic do końca lutego miałem 6 bran 3 udało się wyciagnac wszystkie jak jeden rocznik po 62cm i 1 szczupłego 82cm gruba mamuska ok 4 kg rok zaczalem cudownie obym skonczyl jeszcze lepiej dodam ze wszystkie brania miałem na ciemno niebieska gume z brokatem na która do tej pory nie miałem zadnego pstrykniecia i na pewno to nie był przypadek pzdr

hej a możesz mi jeszcze napisać jakiej firmy te kopyto i jaki rozmiar szukam złotego środka.W niedzielę łapałem na perłowe kopyto manns 7-8cm i łapały mi sandacze za ogonek ale nie zaciąłem żadnego :( chyba za bardzo rozkojarzony byłem.A twoje brania były mocne?

złoty środek to chyba to jak prowadzimy przynętę ;) a tak dla żartu to każdy kolor jest dobry o ile jest to seledyn :) (2014/01/14 11:24)

marecki27-1979

Oto mój kolos,trafiłem w tym roku 8 szt,żaden nie miał wymiaru.Łowiłem w Szczecinie na wodach SUM.
Będą większe,dzisiaj spadł śnieg i się u nas ochłodziło... (2014/01/16 23:20)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

marecki27-1979

hej a możesz mi jeszcze napisać jakiej firmy te kopyto i jaki rozmiar szukam złotego środka.W niedzielę łapałem na perłowe kopyto manns 7-8cm i łapały mi sandacze za ogonek ale nie zaciąłem żadnego :( chyba za bardzo rozkojarzony byłem.A twoje brania były mocne?

Dozbrojka kolego,pełno informacji wszedzie,a jak nie to drop-shot (2014/01/16 23:22)

użytkownik32263

Oto mój kolos,trafiłem w tym roku 8 szt,żaden nie miał wymiaru.Łowiłem w Szczecinie na wodach SUM.
Będą większe,dzisiaj spadł śnieg i się u nas ochłodziło...

Rzeczywiście BYK;-) Kurcze bym takiego chętnie sobie sprawił...do akwarium:-))) 

Spokojnie Marku jeszcze połapiesz, masz dużo czasu. Do połowy kwietnia czy się mylę? Byleby woda nie zamarzła czego Ci nie życzę. Ja muszę czekać do czerwca, a już mnie wozi... Ale dam radę, muszę;-) (2014/01/17 21:04)

marecki27-1979

Ech po śniegu nie ma śladu,plus 6 było dzisiaj.
Też byłem dzisiaj 2 godz za sandałem i godz za okoniem ,niestety zero..
Ale to dla mnie żadne zmartwienie,jutro czas z rodziną a w niedzielę kolejny wypad za sandaczem ... (2014/01/17 21:14)

marecki27-1979

6  to był sandaczowy dzień,brat był w szczecinie i trafił 8 szt 40-45 cm,potem już tylko gorzej... (2014/01/17 21:16)

lukasz-dlubis

WITAM JAK TAM POŁOWY W NOWYM SEZONIE?WIDZĘ ŻE TEMAT COŚ PRZYTKAŁO:) JA MIAŁEM JEDNEGO PIĘKNEGO LECZ PRZY SAMYCH NÓŻKACH ODPŁYNĄŁ (2014/06/11 19:38)

użytkownik32263

Po trzecim wypadzie nad Wisełkę dwa maluszki, za to były inne przyłowy;-) Generalnie jestem optymistą, niech tylko woda się ustabilizuje i trochę przeczyści.
(2014/06/12 00:07)

mirasqq

wczoraj na bugu  zero kontaktu z sandałem. kilkanaście kolorów przerobione i nic... (2014/06/27 00:11)