Zaloguj się do konta

Rządza-Stary Kraszew-czy coś tam bierze?

utworzono: 2011/05/17 18:37
getka

witam czy łowi ktoś na Rządzy na wysokości od Klembowa do Starego Kraszewa?? jaki jest stan szczupaka i okonia na tym odcinku? warta pomachać kijem w tej okolicy?? a jeśli tak to gdzie i na na co łowić? z góry dzięki za info.
[2011-05-17 18:37]

renee

Cześć

tak oglądam mapkę... mam Klembów i Stary Kraszew ale wody żadnej nie widzę :(
[2011-05-18 10:01]

getka

jadać od Emilianowa do Wołomina przejeżdżasz przez stary kraszew jadąc przejeżdżasz przez dwa mostki, to właśnie tam w tej małej rzeczce, w tamtym roku jak wracałem z pracy to kilku krotnie widziałem u "dziadków" ładne sztuki szczupłego i okonia.  obrysowałem teren rzeczki powinieneś się zorientować..

[2011-05-18 17:17]

getka

zamiast pytać wczoraj po pracy sam zajechałem i szybkie trzy rzuty woblerem.... ale chwila myśl nie po to tu przyjechałem żeby rzucać kupionymi przynętami, szybka zmiana na pony head własnej produkcji... pierwszy rzut i zgięta wędka,, pierwsza myśl zaczep.... i wtedy żyłka zagwizdała i odjechała.. przycięcie i chwila walki z oto takim zawodnikiem.... w rządy jest szczupły...  w poniedziałek po pracy kolejna ekspedycja na dalszym odcinku...
[2011-05-20 21:23]

TomN83

Wędkuje teraz ktoś w tych okolicach mam zamiar się wybrać, ale nie wiem czy warto. Byłem dziś robić rekonesans to woda dość wysoka jedna osoba wędkowała ale bez wyników [2011-12-10 17:47]