Zaloguj się do konta

Ryzykanci na lodzie - relacja TVN24

utworzono: 2012/12/28 17:07
grisza-78

http://www.tvn24.pl/ryzykanci-na-lodzie-nigdy-nie-ma-gwarancji-ze-nie-wpadne,296848,s.html [2012-12-28 17:07]

kamil11269

ciekawe [2012-12-28 17:21]

Draq

Manipulacja mediów... redaktor nie ma pojęcia o wędkarstwie a zajmuje głos w tej sprawie. Co to jest karta rybacka u wędkarzy?
[2012-12-28 17:28]

jacenty75

Dziennikarze praktyki w poruszaniu się i przebywaniu na lodzie nie maja żadnej ale przy aktualnej pogodzie temat jest "gorący" tzn. poczytny. [2012-12-28 17:31]

Banita

Musicie przyznać panowie, że WOPR pozwoliłby nam wędkować z lodu tylko na lodowisku, ale zdarza się, że czasem majom racje często można zobaczyć wędkarzy na lodzie, na który żaden rozsądny wędkarz nie wejdzie.

http://www.photofish.pl/main.php?g2_itemId=10570

[2012-12-28 17:46]

halski021

Ale co roku kilku kolegów tracimy po załamaniu lodu.Dlatego dobrze ,że ktoś porusza ten temat , bo niektórzy poruszają się po lodzie jakby chodzili po lądzie.Kilka lat temu włosy mi dęba stanęły , jak w moim kierunku szedł wędkarz nie znający jeziora , prosto na teren który poprzedniego dnia pływał , gdzie na jezorze w innych miejscach lód miał ponad 20cm.Całe szczęście , że wędkarz zareagował na moje krzyki, i poszedł po śniegu moimi śladami.
[2012-12-28 17:59]

MASTINO

Aż się zastanawiam nad założeniem wątku z przykrymi zakładami na forum- 

"Ilu wędkarzy na lodzie w ten sezon zakończy pod nim na zawsze swoje wędkowanie".

Bo NIESTETY dla wielu wędkarzy nawet tych z kilkudziesięcioletnim "stażem wędkarskim", to wejście na lód będzie ostatnim. Zauważcie, że rzadko kiedy wpadają pod lód wędkarze ci młodzi, którzy nie mają obycia z nim, ale przeważnie te stare wygi przekonane, że im nic się nie stanie, bo już od nastu czy więcej lat wędkują na lodzie i znają go doskonale..... Lód to woda, a na wodę nie ma kozaka.

[2012-12-28 18:17]

halski021

Lekceważenie lodu widać też w reportażu TVN24.Na jednym ze zdjęć widać cztery osoby blisko siebie.TO SZCZYT GŁUPOTY.
[2012-12-28 18:29]

roman55

Czasem w pogoni za rybą często niektórzy tracą trzeźwość myślenia o czyhających na nich zagrożeniach przy takich warunkach pogodowych, jakie są obecnie bez względu na staż w wędkowaniu pod lodowym.  Często ja to widzę u siebie a na zwróconą uwagę „uważaj Pan, bo tu nurt i lud cienki” słyszę w odpowiedzi - przecież uważam, jestem ostrożny albo odwal się stary. Niestety samo życie i nie ma mocnych na czyjąś głupotę.

[2012-12-28 18:39]

Karta rybacka, wędkarze rybacy.... ;) [2012-12-28 18:59]

halski021

Koledzy, przestańcie się nabijać z dziennikarzy.W tym reportażu najważniejsza rzecz , to bezpieczeństwo na lodzie.Jak kto nie znosi jak ktoś go nazwie rybakiem , niech pisze do TVN24 e-maila i niech żąda przeprosin:)
[2012-12-28 19:11]

szczepcio

Po prostu trzeba takie rzeczy nagłaśniać i uświadamiać wędkarzy,a któż to lepiej zrobi jak nie telewizja.
No nie rybiacy.
[2012-12-28 19:28]

RuchPalikota2

http://www.tvn24.pl/ryzykanci-na-lodzie-nigdy-nie-ma-gwarancji-ze-nie-wpadne,296848,s.html

Hahaha :D Jezioro drwęcko hahah xD drwęckie hahah xDNienoooo uśmiałem się hahah xD [2012-12-28 19:45]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia