Ryobi Zauber FC 3000-luzy kabłąka

/ 1 odpowiedzi
Witam.
Prawie miesiąc temu kupiłem na Alledrogo Zauberka, za 300 zł, był 4 razy nad wodą i za 3 razem zauważyłem że podczas zwijania większymi przynętami ma bicie na kabłonku, początowo myślałem że śruba nie jest dokręcona, ale gdy chciałem ją dokręcić to była dowalona na maxa, a luz jest góra/dół, i na boki. Gdy wziąłem go do ręki to luz jest spory, całe to łączenie chodzi wraz z śrubą, wydaje mi się że tam jakieś podkładki brakuje.
Chodzi mi o gwarację, jak to wszystko przebiega kupując na Allegro? I długo mi to będą naprawiać? Czy może lepiej poczekać i po sezonie go wysłać? Trochę to przeszkadza, ale z drugiej strony nie chce żeby się jeszcze bardziej "dotarł". 
Ile one mają łożysk? Na aukcji było napisane że ma 8+1, gdy go dostałem to na pudełku jest naklejka 9+1, a w katalogach Dragon/Konger/Ryobi że ma 8+1.
Niby numer seryjny na pudełku i stopce się zgadza. Gwaracja jest od Dragona. 
Pozdrawiam.


 

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

fishark


Kiedyś mi przyszedł kołowrotek w podobnym stanie, pudełko było wrzucone do zwykłej foliowej koperty kurierskiej owinięte taśmą.
Pudełko miało ślady odkształceń i był problem z kabłąkiem, wizualnie nic nie było widać, prawdopodobnie rurka kabłąka została naciśnięta i wypierało go za mocno. Miałem 10 dni na zwrot, sprzedawca oddał mi kasę ale za przesyłkę w 2 strony już nie, tłumaczył się że nie sprawdziłem zawartości w obecności kuriera.
Zwracaj kołowrotek jak najszybciej. (2017/06/13 23:28)


Sklep wedkuje.pl

Ryobi Zauber