Zaloguj się do konta

Ryby Szwecja czy Norwegia?

utworzono: 2011/03/19 08:47
spyro5

Witam ;)
Dostałem ostano wiadomość z portalu z propozycją wyjazdu na ryby za granicę a konkretnie do Szwecji lub Norwegi, dokładnie chodzi o tą stronkę www.zewprzygody.pl. Czy ktoś z kolegów ma doświadczenie w tego typu wyjazdach ? Proszę o poradę bo nie ukrywam, że w czasie kiedy dostanę urlop z pracy chciałbym się tam wybrać i złapać rybkę życia ;D Proszę o porady ;)
Pozdrawiam serdecznie
[2011-03-19 08:47]

jurek096

Polecam Norwegię.łowilem tam przez dwa lata i bylem zadowolony.Wspaniala woda i rybki życia
[2011-03-19 12:45]

Slawkus

witam
próbuję znaleźć ciekawą i oczywiście za rozsądną cenę wyjazdu do Szwecji na sandacza, szczupaka okonia. Planuje wyjazd 2 osoby. wyjazd ok. 10.10.2011.
jeśli macie jakieś opinie uwagi porady lub chcecie się przyłączyć  - prosze o info. pozdrawiam
PS. nie ukrywam że mam fajna oferte z zewprzygody.pl - ale nie moge znaleźć żadnych opini na ich temat. Jezioro Bolmen.

[2011-09-27 21:58]

grzesiek35

Pracowalem rok w Norge. Rybki marzenie,woda,super,krajobrazy nie do opisania,spokój i kultura.Polecam.
[2011-09-28 14:47]

Tre-bor

Mój ojczulek do zeszłego roku jeździł z kolegami co roku do Szwecji, w 2003r byłem z nimi na takiej wyprawie. Można naprawdę powędkować i to okazy życiowe. Jeździli w okolice Alby, Dikanäs i Vilhelminy ale na przełomie maja/czerwca. Głównym celem wyprawy były ryby łososiowate: trocie,pstragi, lipienie. Jako przyłów były piekne zębole i pasiaki.

http://www.garnek.pl/citroni/13427485/okon-i-troc-ojca

W brew pozorom jesli samemu zorganizuje sie taki wyjazd urlopowy to nie jest to taki straszny koszt. Zwyczajowo zamykali sie w łącznych kosztach ok 2500PLN na osobę(przy 3-4 uczestnikach) na okres 3 tygodni.

Znajomi ojca byli tej zimy pod lodem a w zeszłym roku we wrześniu polować na szczupaka/okonia. Tygodniowy wypad wychodził po 1500PLN na głowę w 3 osoby.

Osobiscie na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę piekną skandynawię i powedkuję w tamtejszych wodach.

[2011-09-28 21:24]