Ryby na glebie

/ 90 odpowiedzi / 9 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Perch91

Niesamowita :) zmieściła się w przeręblu:? :) (2013/01/25 12:14)

Iras1975

Najpierw próby błystką za siejami= 2 okonki jak palec i jeden ok 30, po tym zmiana na przynętę wszech czasów;) i jeden ok 30 + mamuśka ze zdjęcia. Już mam podglądaczy na łowisku, ale killera nie pokażę za żadne skarby. (2013/01/25 12:15)

Iras1975

Iras ,licząc pi razy oko ,twoja posturę ,to ze zdjęcia wynika że dany okon którego pokazujesz,musi mieć co najmniej 70 - 80 cm .
 Do tego za co go trzymasz lewą ręką i zero zgięcia na brzuchu ?
 Na pewno okoń piękny ,jednak jak któryś raz z rzędu patrze na te zdjęcia ,nie bardzo coś hallo ... Ile miał ten okoń?

Bez przesady, na oko to ryby w okolicach pół metra, jak złowię 80-tkę to dostanę zawału i foty nie zobaczycie. :) (2013/01/25 12:19)

Iras1975

..."Do tego za co go trzymasz lewą ręką i zero zgięcia na brzuchu ?"...
Za pokrywę skrzelową, pięknie się wtedy "stawiają" :)
Trzech kolegów z tego forum dostało foty na komórki i mogą w razie czego sprawdzić jakim telefonem i kiedy były robione. (2013/01/25 12:24)

perwer

Pytam sie bo Ci zazdroszcze .hehehe-żartuje...Twój okoń takie jak ja łowie ,to połyka na śniadanie.
A napiszesz Iras - jak to nie tajemnica - jaki jest Twój rekord ? (2013/01/25 12:30)

Iras1975

Te dwa ostatnie wklejone w tym wątku są największe, miarki nie noszę(co pisałem), foty i do wody wszystko idzie.
Ale sieję ukatrupię, tylko przed śmiercią ja uwiecznię na foto. ;) (2013/01/25 12:33)

luxxxis

Zaje.....te te twoje okonie Iras,normalnie zazdroszczę,hol takiego rozbójnika to poezja,walczy lepiej niż szczupły 10+.Podnieść takiego lorbasa pod łódż czy przerębel to mistrzostwo  świata,zimą nawet trudniejsze z uwagi na słabszy sprzęt-szacunek....:) (2013/01/25 20:10)

ryukon1975

No i całe szczęście, że nie widziałeś - makabra :-(Też mam wrażenie, że bądźmy dobrej myśli.JK

Nie widziałem czego.?  (oczywiście żart Janusz)
Jam wychowany na wsi.
W wieku 12 lat uciąłem łeb pierwszemu kogutowi na pniaczku i patrzyłem jak biega bez głowy.
Dlatego mnie nie rusza przesadne i wykwintne gadanie tych którym się wydaje że mięso na sklepowe półki spada z nieba.:))) (2013/01/25 20:59)

Artur z Ketrzyna

Ciekawy jestem jak odnosicie się do zdjęć ryb, które leżą na trawie, piachu, błocie, betonie, itp.?

Osobiście uważam, że to trochę traktowanie ryby jak ścierwo. Zdjęcia takie nie przedstawiają dla mnie żadnej wartości i na pewno nie upiększają wpisów, wręcz przeciwnie.

Przecież ludzie chcą oglądać fotki ryb zrobione na łonie natury... No i nie zawsze jest komu nam zrobić fotkę z rybką... bo często wędkujemy sami....
Zacytuję tu kolegę "Myślę że to troszkę przesada. W domu na tle kafelków zle, na trawie zle."
To jak jest dobrze?
Czy na ryby mamy zabierać dodatkowo profesjonalny sprzęt ze stojakiem?

Często trzeba ukrywać swój połów przed oczami innych, bo wieść się roznosi że rybka skubie i  odrazu obława i nalot kłusoli itd.
Na Niegocinie to rybacy taka miejscówkę traktowali Niewodem... (2013/01/25 21:07)

ryukon1975

Iras ,licząc pi razy oko ,twoja posturę ,to ze zdjęcia wynika że dany okon którego pokazujesz,musi mieć co najmniej 70 - 80 cm .
 Do tego za co go trzymasz lewą ręką i zero zgięcia na brzuchu ?
 Na pewno okoń piękny ,jednak jak któryś raz z rzędu patrze na te zdjęcia ,nie bardzo coś hallo ... Ile miał ten okoń?

Miał dużo więcej jak największe jakie pływają tam gdzie ja łowię.:)
Tego jestem pewny. (2013/01/25 21:28)

marys80

Dla mnie ryba na tle człowieka to porażka! wolę rybę na tle trawy, czy na brzegu oczywiście nie na szkle czy akacji!! po co człowiek??? chyba po to zeby sie pochwalic. Po co szpecić ta rybe ludzką facjatą? po co?? (2013/01/25 21:43)

ryukon1975

Dla mnie ryba na tle człowieka to porażka! wolę rybę na tle trawy, czy na brzegu oczywiście nie na szkle czy akacji!! po co człowiek??? chyba po to zeby sie pochwalic. Po co szpecić ta rybe ludzką facjatą? po co??

Bo to łowca który ja przechytrzył ,lub biznesmen który zarobił i kupił ją na komercji.:))) (2013/01/25 21:50)

Iras1975

Dla mnie ryba na tle człowieka to porażka! wolę rybę na tle trawy, czy na brzegu oczywiście nie na szkle czy akacji!! po co człowiek??? chyba po to zeby sie pochwalic. Po co szpecić ta rybe ludzką facjatą? po co??

Bo to łowca który ja przechytrzył ,lub biznesmen który zarobił i kupił ją na komercji.:)))

Krzychu, nie ma co zniżać się do takiego poziomu, mamy swoje przeżycia, fotki, wspomnienia... Nikt nam tego w żaden sposób nie odbierze.

Pozdrawiam i przyjemnosci podczas pobytu nad woda życzę.

(2013/01/25 22:16)

ryukon1975

Dokładnie Irku kto to wszystko przeżyje od podstaw to nie szuka takich pierdół.:) (2013/01/25 22:24)

u?ytkownik91939

A dlaczego miałby się nie pochwalic? (2013/01/25 22:39)

marys80

A dlaczego miałby się nie pochwalic?

Ja tez robie zdjęcia z rybami. Niestety nie po to zeby upiększyć rybe tylko upiekszyc siebie!! Zeby sie pochwlic kolegom i miec pamiątkę! Jesli robie samej rybue zdjecie bo mnie zachwyca robie to na tle wody lub wlasnie trawy.
A ty Iras1975 nie znizaj sie do mojego poziomu bo nikt cie o to nie prosi. twoja twarz mowi sama za siebie i ona na tle tej ryby najbardziej mi nie pasuje. (2013/01/25 22:46)

marys80

"A dlaczego miałby się nie pochwalic? "
no wlasnie zalezy o czym mowimy.. czy o chwaleniu czy o pięknej rybie (2013/01/25 22:49)

Iras1975

Ja tez robie zdjęcia z rybami. Niestety nie po to zeby upiększyć rybe tylko upiekszyc siebie!! Zeby sie pochwlic kolegom i miec pamiątkę! Jesli robie samej rybue zdjecie bo mnie zachwyca robie to na tle wody lub wlasnie trawy.
A ty Iras1975 nie znizaj sie do mojego poziomu bo nikt cie o to nie prosi. twoja twarz mowi sama za siebie i ona na tle tej ryby najbardziej mi nie pasuje.

;) nie dzisiaj kolego z forum.

Dobrej nocy życzę.

(2013/01/25 22:56)

u?ytkownik32263

A ty Iras1975 nie znizaj sie do mojego poziomu bo nikt cie o to nie prosi. twoja twarz mowi sama za siebie i ona na tle tej ryby najbardziej mi nie pasuje.

Eee, Kolego nie przeginaj bo to już jest obrażanie innego Kolegi. I to dość bezczelne. A chyba nie o to chodzi aby sobie nawzajem ubliżać, prawda?
Pozdrawiam wszystkich i życzę wyważonych opinii. (2013/01/25 22:57)

piotr-strzalkow

marys80

w rażący sposób łamiesz nie tylko regulamin forum, ale również elementarne zasady dobrego zachowania (2013/01/25 23:07)

marys80

Eee, Kolego nie przeginaj bo to już jest obrażanie innego Kolegi. I to dość bezczelne. A chyba nie o to chodzi aby sobie nawzajem ubliżać, prawda?
Pozdrawiam wszystkich i życzę wyważonych opinii.

Eeee Kolego a to co jest:
"Krzychu, nie ma co zniżać się do takiego poziomu, mamy swoje przeżycia,"ze niby na jakim poziomie ja jestem? ze twierdze ze robienie zdjec na tle czlowieka to nie do konca dbalosc o rybe?Ja rozumiem ze jestescie kolegami ale psujecie wizerunek forum i odpychacie nowych uzytkownikow od dyskusji!Czytam Wasze wypowiedzie dosc czesto i wypowiedziami opisujecie samych siebie i wiem z kim bym nie chcial rozmawiac w realu i wiem kto by sie ze mna nie dogadal w realu! Troche skromności nikomu nie zaszkodzilo. Powtorze: zdjecie na tle wedkarze nie robimy dla ryby tylko dla siebie. (2013/01/25 23:09)

marys80

marys80

w rażący sposób łamiesz nie tylko regulamin forum, ale również elementarne zasady dobrego zachowania

tzn które??? :)))"Jesli masz mniej niz 1000pkt nie mozesz obrazac innych a inni moga obrazac Ciebie???"
:D prosze gdzie tu dobre zachowanie ;) (2013/01/25 23:11)

spines21

Proponuje-Posty nie będą usuwane a koledzy nie będą robić wycieczek personalnych. (2013/01/25 23:23)

marys80

Proponuje-Posty nie będą usuwane a koledzy nie będą robić wycieczek personalnych.

Jakoś tak wyszło. gratuluje profesjonalnegho podejścia :) pozdrawiam (2013/01/25 23:33)