Ryby chorują w łowiskach Katowic!

/ 5 odpowiedzi
witam łowie w katowicach na dolinie trzech stawów od dobrego miesiaca bez lepszego brania siedze tam nie tylko ja ostatnio zostaly włowione karpie z dziorami takiej wielkośi ze można bezproblemu włożyc do nie palca :( dzióry sa umiejscowione na płetwie grzbietowej) rowniez karasie leszcze czy liny maja CHROSTY KROPKi centki itp różne wrzody nie ma co z tym zrobic mowiono juz o tym prezesowi ale powiedzial ze to niemożliwe żeby ryba chorowała co wy na to ?
toffik


kloego z tym samym sie spotkałem na łówiskach pzw częstochowa w szczelcach wielkich (2011/06/08 10:54)

Zibi60


Jeśli prezes (wybrany przez Was) nie reaguje, to musisz to zgłosić do ichtiologa w Zarządzie Okręgu, a prezesa rozliczyć przy następnych wyborach. (2011/06/08 10:56)

fario4


Jeśli prezes (wybrany przez Was) nie reaguje, to musisz to zgłosić do ichtiologa w Zarządzie Okręgu, a prezesa rozliczyć przy następnych wyborach.

Koledzy, ale to to My Wędkarze mamy obowiązek zgłosi takie rzeczy w rodzimym kole lub okręgu. Jest taki punkt w regulaminie. Pozdrawiam (2011/06/08 14:47)

perwer


Waśnie prawie wszystkie karasie z Zabich dołów które ostatnio łowiłem ,to mają ten sam problem....Interwencja jest potrzebna,tylko pytanie co koło zrobi?....Oleją cie i tyle...tutaj raczej potrzebna jest większa akcja z dużą ilością wędkarzy-wtedy jest jakaś szansa..

(2011/06/08 19:54)

kargul


Waśnie prawie wszystkie karasie z Zabich dołów które ostatnio łowiłem ,to mają ten sam problem....Interwencja jest potrzebna,tylko pytanie co koło zrobi?....Oleją cie i tyle...tutaj raczej potrzebna jest większa akcja z dużą ilością wędkarzy-wtedy jest jakaś szansa..




no wlasnie na zawodach byl prezes i bylo mowione ze ryba chora to powiedzial ze to niemozliwe machnol reka i poszedl ale co oni zrobia......... (2011/06/08 20:27)