Rybnik-na co i gdzie łowić?

/ 54 odpowiedzi / 6 zdjęć
liter


Ja jutro rano wybieram się na rybnik tylko po paru porażkach wypadało by coś złowić a jedziemy z gliwic wypadało by coś przywieść teraz tylko pytanie gdzie usiąść  może jakaś podpowiedz koledzy piszcie co tam się dzieje  (2013/03/08 19:36)

dario35


ostatnio na bramie niezle brało (2013/03/08 20:27)

szczepcio


Pod koniec lutego złowiono na tej wodzie kolejnego dużego karpia -  27,2kg

Na zrzucie?

http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/stanislaw-warzocha-zlowil-w-zbiorniku-rybnickim-karpia-27-kg.html

wszystko na to wskazuje ;)

Raczej nie na zrzucie skoro na zdjęciach widać po drugiej stronie zalewu elektrownie.
Wszystko wskazuje  że nie na zrzucie ciepłej wody która znajduje się po stronie elektrowni. (2013/03/09 15:25)

u?ytkownik39933


Pod koniec lutego złowiono na tej wodzie kolejnego dużego karpia -  27,2kg

Na zrzucie?

http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/stanislaw-warzocha-zlowil-w-zbiorniku-rybnickim-karpia-27-kg.html

wszystko na to wskazuje ;)

Raczej nie na zrzucie skoro na zdjęciach widać po drugiej stronie zalewu elektrownie.
Wszystko wskazuje  że nie na zrzucie ciepłej wody która znajduje się po stronie elektrowni.

Nie znam tej wody, nigdy tam nie łowiłem ale z tego co wiem w lutym karpiarze  siadają najczęściej na stanowiskach przy  zrzucie a druga sprawa w nocy tylko tam można łowić więc dlatego podejrzewam że to na zrzucie ale jeśli tak to może się mylę (2013/03/09 16:05)

u?ytkownik39933


Pod koniec lutego złowiono na tej wodzie kolejnego dużego karpia -  27,2kg

Na zrzucie?

http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/stanislaw-warzocha-zlowil-w-zbiorniku-rybnickim-karpia-27-kg.html

wszystko na to wskazuje ;)

Raczej nie na zrzucie skoro na zdjęciach widać po drugiej stronie zalewu elektrownie.
Wszystko wskazuje  że nie na zrzucie ciepłej wody która znajduje się po stronie elektrowni.

Nie znam tej wody, nigdy tam nie łowiłem ale z tego co wiem w lutym karpiarze  siadają najczęściej na stanowiskach przy  zrzucie a druga sprawa w nocy tylko tam można łowić więc dlatego podejrzewam że to na zrzucie ale jeśli tak to może się mylę

Faktycznie na 4 i 5 zdjęciu widać jakieś światła po drugiej stronie ....... :) (2013/03/09 16:12)

s1bartosz


Łowił ktoś może ostatnio na tzw. kierownicy? (2013/03/09 20:31)

szczepcio


To stamtąd wychodzą największe potwory. (2013/03/11 16:24)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik39933


akurat to miejsce znam  dokładnie ale na zdjęciu jest ciemno więc  myślałem że to koło grzebienia a nie zwróciłem uwagi na te światła po drugiej stronie ...... ;) ale to chyba dobrze że nie tylko na tych "drogich stanowiskach " jest szansa  zimą na ładną rybę :) (2013/03/11 17:43)

szczepcio


To co się wyrabia o tej porze na Bramie to przechodzi ludzkie pojęcie.Nie znajdziesz wolnego miejsca.Wszystkie stanowiska zajęte choć i tak jest ich tylko parę.A 40%to karpiarze.Już nie siędzą od zrzutu ciepłej wody tylko przenieśli się na Bramę.I koczują dzień i noc.A rybka wcale nie za bardzo współpracuje. (2013/03/21 04:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik39933


To co się wyrabia o tej porze na Bramie to przechodzi ludzkie pojęcie.Nie znajdziesz wolnego miejsca.Wszystkie stanowiska zajęte choć i tak jest ich tylko parę.A 40%to karpiarze.Już nie siędzą od zrzutu ciepłej wody tylko przenieśli się na Bramę.I koczują dzień i noc.A rybka wcale nie za bardzo współpracuje.

W sumie to się nie dziwie, też bym ta z chęcią połowił, fajnie że macie taka wodę pod nosem :) (2013/03/21 11:47)

Zionbel


Pod koniec lutego złowiono na tej wodzie kolejnego dużego karpia -  27,2kg

Na zrzucie?

http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/stanislaw-warzocha-zlowil-w-zbiorniku-rybnickim-karpia-27-kg.html

wszystko na to wskazuje ;)

Siemasz Piotr.

Dzień pozniej bylem w Zabrzu w Eurofishing i ziomek ze sklepu mi o tym potworze opowiadał.

I co ciekawe podarował mi właśnie te kulki z Bandita na test :)

Polecam bo ciekawie pachną.

(2013/03/24 13:40)

u?ytkownik39933


Pod koniec lutego złowiono na tej wodzie kolejnego dużego karpia -  27,2kg

Na zrzucie?

http://karpmax.pl/artykuly/czytaj/stanislaw-warzocha-zlowil-w-zbiorniku-rybnickim-karpia-27-kg.html

wszystko na to wskazuje ;)

Siemasz Piotr.

Dzień pozniej bylem w Zabrzu w Eurofishing i ziomek ze sklepu mi o tym potworze opowiadał.

I co ciekawe podarował mi właśnie te kulki z Bandita na test :)

Polecam bo ciekawie pachną.

Hej. Na co wziął ? W tym roku już nic nie kombinuję , będę łowił na sprawdzone kulki plus przetestuję 2-3 smaki sprawdzonej firmy, może kupię do nęcenia na wiosnę trochę tańszych  kulek jednej polskiej firmy i nic po za tym  a potem się biorę za własną produkcję :)))), ale mimo wszystko dzięki ;) (2013/03/24 14:26)

liter


Byłęm około dwuch tygodni temu na rybniku i na bramie jak zwykle brak miejsc  znalazłem miejsce z kumplem od strony boiska  myslelismy że połapiemy lecz wykni skończył się z 3ma leszczami po 45 52 i 58cm lecz obok nas siedzieli goście i trzaskali jeden za drógim po czym jak mieli pełną siatke to jakiś ich znajomy przyjechał wzioł ryby a ci dalej trzaskali lecz nikomu to się nie podobało bo mogli by dać innym troche połowić a nie trzaskać samemu a tak pozatym to dzieje się coś na rybniku teraz bo chciałęm się wybrać z kumplem na rybnik ale nie wiemy czy coś się dzieje ???

(2013/03/25 16:25)

adam-konopnicki


Więc trzeba było to gdzieś zgłosić, bo każdy tylko widzi, słyszy ale nie zgłasza a później tylko narzeka, że straż rybacka jest beee bo nie kontroluje, nie sprawdza, nie karze. Nikt ze strażników nie ma kryształowej kuli która mu pokazuje w którym miejscu ktoś łamie regulamin. (2013/03/25 17:29)

liter


dzieje sie coś na rybniku ??

(2013/03/25 19:11)

perwer


szczepcio jak myśmy byli ,to już koczowali -dzień i noc . Camping ,plus kilka namiotów - a w dzień najebali sie i naćpali konkretnie . Tylko taxówki im gorzołe dowoziły heheh.....Nam tam nie przeszkadzali bo byli daleko ,ale Ci co łowili koło nich ,to wątpie żeby byli szczęśliwi hehe..

 Karpiarze .....w sumie niech sie cieszą ,że żaden z nich dobrego nie zapiął ,bo nie wiem czy on by ciągnął tego karpia ,czy karp go .... (2013/03/25 19:35)

gruby0113


Siedzieliśmy tam trzy dni oprócz mrozu nic nie było widać na kijach. (2013/03/25 20:56)

gruby0113


W ten weekend nic się nie działo mróz nas wygonił, faktycznie miejsce tam znaleźć graniczy z cudem. (2013/03/25 20:58)

liter


Jutro wybieram się na rybnik i mysle ze od strony plaży usiąść albo na beton co polecacie ??

i czy w ogóle coś bierze ??

(2013/03/27 12:05)

szczepcio


Dopiero wróciłem znad zbiornika.Pogoda dała nam w d...ę.Wiatr wiał prosto w oczy.Z rybą rewelacji nie było głównie leszcz największy pod 40cm. (2013/03/27 16:35)

Woa-VooDoo


ujujujJa byłem u siebie na kozłowej z 2-3 godziny i przez ten wschodni wiatr skapitulowałem.Ale ci co tam siedzą po kilka dni; szacunek , to dopiero maniacy :D (2013/03/27 20:51)

endriu249


Witam. A nie wiecie koledzy co tam na "zimnej wodzie" może jeszcze zamarznięta? 
(2013/03/28 10:54)

u?ytkownik39933


dzieje sie coś na rybniku ??



Testerzy jet fish podobno w ostatnich dniach  połowili ładne karpie z dwójką z przodu, największy 24kg  został złowiony przez Witka Smolarczyka. (2013/03/28 11:34)