Zaloguj się do konta

Rybki w mętnej wodzie

utworzono: 2013/05/15 10:22
mariusz1236543

Gorąco polecam poniższy artykuł.http://niezalezna.pl/13692-rybki-w-metnej-wodzie [2013-05-15 10:22]

gorąco go przeczytałem xD [2013-05-15 15:03]

osa12

Więcej artykułów na :http://rybanaga.blogspot.com/

Ciężko się to czyta, przeważnie pisane językiem prawniczym!

[2013-05-17 10:24]

expulso

ciekawy artykul [2013-05-17 14:31]

matip52

gorąco go przeczytałem xD

od kiedy to można coś gorąco czytać???

[2013-05-17 16:00]

expulso

gorąco go przeczytałem xD

od kiedy to można coś gorąco czytać???

we wszystkich postach sie wypowida byla jak byle co zeby punkty zdobyc

[2013-05-17 16:11]

zenfr

To są publikacje niewygodne dla PZW, bo kasa sie skurczy .Nie wiem jaka jest podstawa prawna pobierania opłat  przeż PZW za wędkowanie na wodach państwowych??????????????
[2013-06-04 22:41]

lynx

O ile dobrze czytałem, na innych blogach, to nie ma wód panstwowych rozumianych w szerokim znaczeniu. Wszystkie wody, rzeki, zbiorniki, jeziora sa własnością organów terenowych naszego państwa. Niby to samo ale nie tak samo. Kiedyś wody panstwowe podlegały pod urzad centralny i dlatego wystarczyło jedno zezwolenie na cały kraj.
A teraz? Ile urzędów i urzędników tyle zezwolen, dodatkowych opłat. kwitków i innych pierdoł do wpisywania ryb i coraz więcej urzedników do rozliczania tych kwitków i większe opłaty dla tych urzędników............ . Paranoja.
Jak taka instytucja jak PZW robi rzeczy nielegalne w skali kraju to pytam się , co w takim razie jest legalne.
Ponadto jedni prawnicy twierdzą, że to legalne a inni, że nie. Może niech prawnicy ustalą wspólny punkt widzenia na te tematy a nie robia nam wode z mózgu.

A swoją drogą to nasi jurysci sa strasznie dowcipni. Za jazdę, po piwie, na rowerze dają 1 rok odsiadki a zabicie czlowieka samochodem po pijanemu 2 lata.
Wniosek.
Nie wierze prawnikom, radcom, biegłym i innym oszołomom. Jak wydadza rozsądne zarządzenia i da sie to odczuć w praktyce to co innego.
[2013-06-05 00:28]

swyniu

To po prostu państwo w państwie..... podwójne opłaty i haracz za nie swoje łowiska ..... popatrzmy w rejestry  na Nasze okręgowe łowiska i na mapę ile jest wód nie należących do PZW... Na których mama prawo łapać a płacimy o musimy się tam okazać legitymacją członkowską mimo że tam nie ma żadnych zarybień Naszych kół [2013-06-05 10:06]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia