Rybki akwariowe - jakie polecacie ?

/ 91 odpowiedzi
Sitownik




@maciekn, daj odsyłacz do tej informacji na malawi.pl.

Panowie rozdzielmy temat akwariów roślinnych od biotopów afrykańskich bo to dwie skrajnie różne bajki.

No i wróćmy do głównego wątku, czyli dobór zwierzaków do baniaka Kol. @Sitownik.

 

Miłego dnia..


Ja już nie pojmuje .. Mój wątek a odpowiedzi nie do mnie .. Dziękuje za zainteresowanie ale już rybki są .. Nikogo nie posłuchałem bo jedni mówili inaczej i inni inaczej  .. 

Pozdrawiam Filip 

Biedne ryby:(





Wie pan co, Biedne? Mają full wypas.. grzałka chodzi cały dzień żeby miały ciepło . Jedzenia mają pod dostatkiem .. O co wam koledzy chodzi?! ,, Zupa rybna ''  Wcale nie zupa! Jest im dobrze w 25 litrach .. I koniec tematu!  (2012/02/05 10:24)

stahu89


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać. (2012/02/05 10:33)

Sitownik


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 

(2012/02/05 10:55)

withanight88


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 


Z jakiego powodu ? (2012/02/05 11:04)

Sitownik


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 


Z jakiego powodu ?


Ponieważ je można zjeść i nie chcą żeby akwarium kojarzyło mi się z krewetkami 

(2012/02/05 11:10)

stahu89


Te krewetki maja 2cm długości ryby tez mozna jesc wiec i ryby beda ci sie kojarzyc z czyms co mozna jesc. Ładnie wygląda takie bojownikario-krewetkarium. Przemyśl tą propozycje. Bo mozna zrobic ładny baniaczek lub często spotykane przerybione zbiorniki ktore nic ze soba nie wnoszą a wode bedziesz co dwa tygodnie wymieniał całą (2012/02/06 18:59)

kaziks403


To może pozwolą na chomika, bo zbiorniczek odpowiedniej wielkości, a rybki też sie kojarzą z jedzeniem. (2012/02/06 19:11)

pstrag222


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 


Z jakiego powodu ?


Ponieważ je można zjeść i nie chcą żeby akwarium kojarzyło mi się z krewetkami

Ja tu czegos nie rozumiem pisałeś , że jest akwarium około 100l i , że ryby wpuszczone , a tu dalej o swoim 25l gadasz? (2012/02/07 18:22)

Sitownik


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 


Z jakiego powodu ?


Ponieważ je można zjeść i nie chcą żeby akwarium kojarzyło mi się z krewetkami

Ja tu czegos nie rozumiem pisałeś , że jest akwarium około 100l i , że ryby wpuszczone , a tu dalej o swoim 25l gadasz?



  

Tak , kłamałem żebyście mnie już nie męczyli tymi komentarzami! Koniec tego wątku! 

(2012/02/07 18:51)

Sitownik


Te krewetki maja 2cm długości ryby tez mozna jesc wiec i ryby beda ci sie kojarzyc z czyms co mozna jesc. Ładnie wygląda takie bojownikario-krewetkarium. Przemyśl tą propozycje. Bo mozna zrobic ładny baniaczek lub często spotykane przerybione zbiorniki ktore nic ze soba nie wnoszą a wode bedziesz co dwa tygodnie wymieniał całą


Kolego.. nie wiem co zrobić .. Mam już rybki a nie chce się z nimi rozstawać. Przemyśle to.. jak najbardziej

(2012/02/07 18:53)

u?ytkownik27292


@Sitownik, wyluzuj młodzieńcze.

To Twój baniak i Twoje rybki więc możesz sobie robić co chcesz i jak chcesz. Jednakże upubliczniając jakieś informacje na forum musisz być gotowy, również na krytykę.

To trochę tak, jakbyś napisał, że zepchnąłeś babcię ze schodów i liczył na pochwały :)

Będzie dobrze. Byle byś umiał wyciągać wnioski, czytać, słuchać, obserwować i nie zniechęcać się - toż akwarystyka zarezerwowana jest wyłącznie dla ciepliwych ;)

Powodzenia

(2012/02/07 19:15)

pstrag222


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 


Z jakiego powodu ?


Ponieważ je można zjeść i nie chcą żeby akwarium kojarzyło mi się z krewetkami

Ja tu czegos nie rozumiem pisałeś , że jest akwarium około 100l i , że ryby wpuszczone , a tu dalej o swoim 25l gadasz?



  

Tak , kłamałem żebyście mnie już nie męczyli tymi komentarzami! Koniec tego wątku!

A ty bys chciał mieszkac w klitce 1m na 1m?
Ryby to tez żywe stworzenia nie sztuka jest kupić ryby sztuką jest tak dobrac ich gatunki,rośliny i aranż aby odwzorować ich naturalne środowisko.
Kiedyś ktoś mądry napisał
"POSIADANIE ZWIERZĄT NIE JEST OBOWIĄZKIEM,NATOMIAST ICH POSIADANIE RODZI OBOWIĄZKI" (2012/02/08 10:09)

Sitownik


JA z tego akwa zrobiłbym ładne krewetkarium wraz z piękny samcem bojownika..
Bojownik według uznania jest ich mnóstwo różnych kolorów a krewetki zależnie od funduszu
- Red Cherry
- Red Cristal
- Filtrującą
- Amano
Oczywiście wsadził także piękne roślinki w szczególności ładny mech jawajski w którym krewetki lubią się rozmnażać.


Ale rodzice nie pozwalają mi na krewetki .. ;/ 


Z jakiego powodu ?


Ponieważ je można zjeść i nie chcą żeby akwarium kojarzyło mi się z krewetkami

Ja tu czegos nie rozumiem pisałeś , że jest akwarium około 100l i , że ryby wpuszczone , a tu dalej o swoim 25l gadasz?



  

Tak , kłamałem żebyście mnie już nie męczyli tymi komentarzami! Koniec tego wątku!

A ty bys chciał mieszkac w klitce 1m na 1m?
Ryby to tez żywe stworzenia nie sztuka jest kupić ryby sztuką jest tak dobrac ich gatunki,rośliny i aranż aby odwzorować ich naturalne środowisko.
Kiedyś ktoś mądry napisał
"POSIADANIE ZWIERZĄT NIE JEST OBOWIĄZKIEM,NATOMIAST ICH POSIADANIE RODZI OBOWIĄZKI"



Powiedz mi kolego.. Posiadam ,,tak dużo rybek '' i żyją mają się dobrze.. Nic im się nie dzieje..

(2012/02/08 19:08)

maciekn


"i żyją"... Ale co to za życie w 25l... ;). (2012/02/08 21:11)

Sitownik


"i żyją"... Ale co to za życie w 25l... ;).


Tylko do czasu! Nie długo będzie większe akwa..

(2012/02/08 21:32)

maciekn


No to ryby się na pewno ucieszą ;). Powodzenia ! (2012/02/08 21:50)