Rybka do zabrania, żywa?

/ 52 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

adler


Witajcie . 

Wyjechałem z rodzinką na pół dnia . Ale się porobiło , kolega który jest autorem samuel1996 to teraz myśli że rozpętał IV wojnę światową . Należało by go przeprosić chyba , prawda ? Myślę że już wszystko sobie wyjaśniliście , ale do diaska panujcie Panowie nad emocjami , ileż można powtarzać że sprawy sporne PISAĆ SOBIE NA POCZTĘ PORTALU , LUB NA E - MAIL . Zamykam wątek i tak spora część poza tematem .

Samuel Izmer (samuel1996) , przyjmij PRZEPROSINY że w Twój wątek , zapytanie przemieniliśmy w śmietnik . Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do powyższego lub na inne problemy spokojnie pisz nawet na pocztę portalową ( moją lub innych kolegów ) .

Pozdrawiam Wszystkich i koledzy nie siedźcie tyle przed kompem idźcie na rybki . 

(2012/06/07 22:16)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Pitbul


Przyznam szczerze, że nie zakumałem tematu odnośnie szefa SSR Jelenia Góra.
Owszem w Okręgu jest po Mistrzostwach "jazda" - z pełnienia funkcji, obowiązków i etatów porezygnowało wiele osób.....(jeszcze bez komentarza). 
Daniel nie kuma Twojego posta odnośnie SSR Jelenia Góra (proponuję priv):
#489075wysłano: 2012/06/07 19:44

Mimo pełnej sympatii nie rozkminiam również wypowiedzi Kolegi Jędruli (zawsze z dystansem, a teraz tak osobiście - świat się kończy !!!!)Korzystając z okazji ale off-topując (w związku z zamknięciem innego tematu co to miałem podać linki i blockquotey, ale mnie/i nie tylko mnie/ czarny Georg nie będący moderatorem a jedynie "ZWYKŁYM USEREM"(z dziwnymi ponadregulaminowymi uprawnieniami) wybanował - Mastifie daj mnie na pocztę adres priv to prześlę nie tylko linki (te mogę i za pośrednictwem tutejszej poczty) ale i scany tak jakiś czas temu z nienacka znikniętych wypowiedzi, wątków i innych siedemnastu mgnień paranoi w wykonaniu mojego ulubionego tercetu (scany pogróżek na moje prywatne konto gratis :)))buziaczkiT. 
  (2012/06/07 22:34)