Zaloguj się do konta

Rybka dla kota...

utworzono: 2011/10/31 21:16
jakubnob

rybka dla kotka ;p u mine nad jeziorem jest taki kot jak zauwazy wedkarza to potrafi lazic zanim przez 5 godzin po pomostach   az nie dostanie tego czego chce :/ i jest gruby jak beka juz nie chodzi tylko sie kula :D
[2011-11-01 17:22]

jakubnob

rybka dla kotka ;p u mine nad jeziorem jest taki kot jak zauwazy wedkarza to potrafi lazic zanim przez 5 godzin po pomostach   az nie dostanie tego czego chce :/ i jest gruby jak beka juz nie chodzi tylko sie kula :D
[2011-11-01 17:22]

dario35

A w którym markecie  widziałeś małe płoteczki, sandaczyki i szczupaki?


tesko auchan a co do kociarzy to wlos mi sie na plecacz jezy jak takich cwokow widze od przyszlego roku zaczne ich chyba topic a co mi tam ,moze mnie i zamkna ale 20 zdaze utopic [2011-11-01 17:25]

beder1

Zapewne chodzi Ci o tych kociarzy co biorą wszystko bo dla kotka,takich powinno się eliminować.Chodzę po Narwi koło Pułtuska i czasami widuję takich ale ja nie odpuszczam. [2011-11-01 17:31]

Orbita

 

Czesio dzięki za twój komentarz do mojego postu Rybka dla kota. Właśnie czegoś takiego oczekiwałem dodałeś swój komentarz do mojego i wygląda to tak jak byś zakończył nie dokończone . Nie wiem gdzie się stawia piątki ale moją otrzymujesz za dokończenie mojej myśli Do piątki dorzucam jesiennego MAKA

Pozdrawiam

[2011-11-01 17:57]

Orbita

 

Czesio dzięki za twój komentarz do mojego postu Rybka dla kota. Właśnie czegoś takiego oczekiwałem dodałeś swój komentarz do mojego i wygląda to tak jak byś zakończył nie dokończone . Nie wiem gdzie się stawia piątki ale moją otrzymujesz za dokończenie mojej myśli Do piątki dorzucam jesiennego MAKA

Pozdrawiam



[2011-11-01 18:15]

CZzesio

Witam :)

Oj piąteczka nie mnie się należy ,tylko panu Januszowi .Ja tylko "rozwinąłem" linka  ,przeczytałem ,a że spodobało mi się to wkleiłem i tyle mojego .



JKarp Cześć
No jak poszukać to coś tam się znajdzie.
http://www.kolopzwplesna.fora.pl/inne,4/miesiarz-czyli-glodny-nad-woda,253.html
http://www.krzyzowki.info/mi%C4%99siarz
http://www.pzw.org.pl/walbrzych/wiadomosci/47476/60/definicja_quotmiesiarzaquot_jest_bardzo_prosta

Janusz JKarp


Piąteczkę z makiem i wyrazami uznania przekazuję panu Januszowi  @JKarp  :) Pozdrawiam.  Czesio:)  :))))















[2011-11-01 18:18]

JKarp

Cześć
Czesiu normalnie się zarumieniłem ;-)
Janusz JKarp
[2011-11-01 18:23]

bluehornet

CZzesiu , z ciebie równy i uczciwy chłop !!!! Moje ***** !!! :)))
[2011-11-01 18:23]

CZzesio

Eeeeeeeetam  ;)))))
[2011-11-01 18:32]

Orbita

Cześ

Piątką niech się Ccesio z Tobą podzieli a maczka też  Tobie podaruję. A co mam tyle to dam

Pozdrawiam "Orbita"

[2011-11-01 18:32]

Orbita

Cześ

Piątką niech się Ccesio z Tobą podzieli a maczka też  Tobie podaruję. A co mam tyle to dam

Pozdrawiam "Orbita"

[2011-11-01 18:32]

dariuszdyl

A w którym markecie  widziałeś małe płoteczki, sandaczyki i szczupaki?


tesko auchan a co do kociarzy to wlos mi sie na plecacz jezy jak takich cwokow widze od przyszlego roku zaczne ich chyba topic a co mi tam ,moze mnie i zamkna ale 20 zdaze utopic


Oni też mogą zacząć chodzić i topić tych którzy męczą ryby tylko dla swojej przyjemności.
Wędkarz jest łowcą, ba jest myśliwym tropiącym ryby. Więc który myśliwy jest gorszy, ten który jednym strzałem zabija zwierzynę, czy ten który trafia ją np. w nogę podchodzi do niej głaszcze ją i potem chwali się że jest bardzo etycznym myśliwym bo nie zabił swojej zdobyczy.

Ciekawe kto mi zabroni wziąć z łowiska 20 płotek od 10 do 15 cm. Regulamin mi na to pozwala i żaden nawiedzony mi tego nie zabroni, no chyba że będzie chciał się wykąpać w ubraniu, a sam będzie się bał wejść do wody. 
Ci co tak dużo piszą na forach o NoKill czy innej "religii" powinni zacząć wysyłać maile do ZG i ZO, a nie napiętnować i wyzywać wędkarzy łowiących zgodnie z regulaminem jaki by on nie był, mogą według niego brać ryby, więc z tego korzystają. Macie swoich posłów i senatorów, zacznijcie z nimi rozmawiać, zaproście ich na jakieś zebranie i doprowadźcie do zmiany prawa. Pokarzcie im ilu jest potencjalnych wyborców wśród Was.
Czy wy naprawdę nie widzicie tego że wędkarze są podzieleni na 2 obozy, ba nawet na 3, NoKill - YesKill - i stojący z boku, a góra się cieszy bo nic im nie zrobimy dokąd się nie dogadamy między sobą.  [2011-11-01 18:43]

CZzesio

Dziękuje ...ale  jakoś tak dziwnie się czuję (?) żeby chłop ,chłopu kwiatek......?
  hmmmmm...... i mam też nadzieję ,że to ***** nie są całuski .......



[2011-11-01 18:53]

Orbita

Dziękuje ...ale  jakoś tak dziwnie się czuję (?) żeby chłop ,chłopu kwiatek......?
  hmmmmm...... i mam też nadzieję ,że to ***** nie są całuski .......





Hahaha głupio to po pedalsku wypadło Ale nie Cczesio Nie Nie Adasiem nie jestem  Akurat zobaczyłem ten piękny kwiatek w moim ogródku rzatko o tej porze maki kwitną więc do doceń [2011-11-01 19:10]

Orbita

A w którym markecie  widziałeś małe płoteczki, sandaczyki i szczupaki?


tesko auchan a co do kociarzy to wlos mi sie na plecacz jezy jak takich cwokow widze od przyszlego roku zaczne ich chyba topic a co mi tam ,moze mnie i zamkna ale 20 zdaze utopic


Oni też mogą zacząć chodzić i topić tych którzy męczą ryby tylko dla swojej przyjemności.
Wędkarz jest łowcą, ba jest myśliwym tropiącym ryby. Więc który myśliwy jest gorszy, ten który jednym strzałem zabija zwierzynę, czy ten który trafia ją np. w nogę podchodzi do niej głaszcze ją i potem chwali się że jest bardzo etycznym myśliwym bo nie zabił swojej zdobyczy.

Ciekawe kto mi zabroni wziąć z łowiska 20 płotek od 10 do 15 cm. Regulamin mi na to pozwala i żaden nawiedzony mi tego nie zabroni, no chyba że będzie chciał się wykąpać w ubraniu, a sam będzie się bał wejść do wody. 
Ci co tak dużo piszą na forach o NoKill czy innej "religii" powinni zacząć wysyłać maile do ZG i ZO, a nie napiętnować i wyzywać wędkarzy łowiących zgodnie z regulaminem jaki by on nie był, mogą według niego brać ryby, więc z tego korzystają. Macie swoich posłów i senatorów, zacznijcie z nimi rozmawiać, zaproście ich na jakieś zebranie i doprowadźcie do zmiany prawa. Pokarzcie im ilu jest potencjalnych wyborców wśród Was.
Czy wy naprawdę nie widzicie tego że wędkarze są podzieleni na 2 obozy, ba nawet na 3, NoKill - YesKill - i stojący z boku, a góra się cieszy bo nic im nie zrobimy dokąd się nie dogadamy między sobą. 


Nikt Tobie nie zabroni  tylko co będziesz łapał za 15-20 lat  [2011-11-01 19:19]

piotrbokserorg

Do Perwer

Często odwiedzam dział rybny w sklepach i jak do tej pory widziałem może dwa wymiarowe sandacze z czego jeden był już nie do zjedzenia. Ze szczupakami i sumami jest podobnie, w przypadku tych drugich są to już tylko filety. Niewymiarowe sandacze są głównie w formie tuszek a ze szczupłymi to i tak i tak...


Rybacy biorą niewymiarki!!!
[2011-11-01 19:23]

CZzesio

Nie... no....przepraszam to było tylko tak żartem .Gdybym miał jakieś wątpliwości to bym cicho siedział na du.ie ;)
     PRZEPRASZAM Czesio:)
[2011-11-01 19:23]

Orbita

Nie... no....przepraszam to było tylko tak żartem .Gdybym miał jakieś wątpliwości to bym cicho siedział na du.ie ;)
     PRZEPRASZAM Czesio:)

Ale wiesz co jak tak Tobie się przyjżałem na tej fotce to kto wie może zmienię się

[2011-11-01 19:34]

CZzesio

HAHAHAHAHA :))))))))))))) Jestem zdecydowanie HETERO ...:)))
[2011-11-01 19:38]

niutek40

Oj nie wstydzie się ,nie wstydzie  krew nie woda :)))))) [2011-11-01 20:16]

HAHAHAHAHA :))))))))))))) Jestem zdecydowanie HETERO ...:)))




kamjeń spat mi sser ca amigo :) HA HA

Fajnie wyszło z tym makiem, a twój opis mięsiarza powinien znaleźć się (co najmniej!) w Wikipedii. Pozdro 
Aha ... napisz co z Przekliniakiem, udało ci się go uratować z rąk skośnookich oprawców? :D [2011-11-04 17:14]

bluehornet


Aha ... napisz co z Przekliniakiem, udało ci się go uratować z rąk skośnookich oprawców? :D

No właśnie -CZzesiu- co z Misieeeeeeeeeem ? Dalej w łapach Kitajców ????!!!!
[2011-11-04 17:46]

CZzesio

Witam :) No właśnie .....gdzie jest Przekliniak ? Ojojooojjjjj  ostatnio byłem troszke zajęty pilnowaniem własnej "d" ..... ;)
[2011-11-04 17:57]

bluehornet

Nieładnie.............. .Przekliniak by trochę inaczej to określił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-11-04 18:03]