Zaloguj się do konta

Rybaczówka nad zalewem Domaniów (Brudnów).

utworzono: 2012/01/29 13:44
Przemo-77

Czy ktoś może przebywał w Rybaczówce nad zalewem Domaniów? Znajduje się ona chyba w miejscowości Brudnów.  Wiem, że wędkarz z rodziną może tam wynająć pokój. Szukam w necie jakiś zdjęć tego obiektu, jego pokoi i w ogóle opinii na jego temat, ale z marnym skutkiem. Warto tam wybrać się z rodzinką na kilka dni???

[2012-01-29 13:44]

stary

http://www.pzwokregradom.strefa.pl/11062011.html

[2012-01-29 13:55]

bednar14

Czy ktoś może przebywał w Rybaczówce nad zalewem Domaniów? Znajduje się ona chyba w miejscowości Brudnów.  Wiem, że wędkarz z rodziną może tam wynająć pokój. Szukam w necie jakiś zdjęć tego obiektu, jego pokoi i w ogóle opinii na jego temat, ale z marnym skutkiem. Warto tam wybrać się z rodzinką na kilka dni???

Jak opłacisz kartę to dostaniesz ulotkę tej rybaczówki.
[2012-02-02 16:21]

dywanyemen

Witam serdecznie,

Właśnie wróciłem z długiego weekendu z nad zalewu. Widziałem pzw brudnów domek do wynajęcia na dwie rodzinki śmiało można mieszkać. Za domek liczą sobie 100zł za dzień.
Nowe budownictwo czysto zadbanie wręcz mogę powiedzieć pięknie. Są do wynajęcia także pokoje 2 osobowe za jedna os 30zł za dzień do tego aneks kuchenny świetlica i co najważniejsze nowe czyste łazienki POLECAM!!! Najpiękniejsze co na mnie zrobiło wrażenie to piękny widok z okna na "Morze Domaniowskie". Rezerwacje pokoi pod nr.608200107 Pani Bożena.
W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.

Dziękuje Pozdrawiam
DywanyEmen

[2012-05-07 20:37]

bioly1998

Ja mam działke w brudniowie.Jak wychodze z podwórka to ide prostoi mam wał.Ide tze 50 metrów i mieszka mójwujek.I tam łowie na domaniowie.Złapałem tam sandacza!
[2012-05-19 18:22]