Rurka antysplątaniowa w metodzie gruntowej

/ 8 odpowiedzi
Witam kolegów
Mam pytanie do was: czy przy metodzie gruntowej w rzece o dużym uciągu jest lepsza dłuższa czy krótsza rurka anty splontaniowa? A może to nie ma wogóle nie ma znaczenia?
jorg69

witam ja stosuje długie ok 30cm co i tak czasem nie zdaje egzaminu

bywa, że bez rurki sie nie plącze a z rurką tak nie wiem czemu wszystko zależy od przyponu

zauważyłem ,że plecionka częściej się plącze(chyba że coś zle robie)

(2012/09/15 17:58)

MASTINO

Metrówka styknie

Nie masz jeszcze dość swoich głupich wpisów? Bo MY tak. Wiesz kto to jest TROLL INTERNETOWY? 

A do autora: ja na Odrę stosuje te dłuższe (ok. 20 cm) a na wody stojące te króciaki. 

(2012/09/15 19:16)

szuwarek85

Dzięki za info.
Jutro właśnie się wybieram na rybki z feederem. Mam długie rurki ale niestety tylko proste, zakrzywione mam w tej chwili tylko krótkie. Jutro spróbuje na tych krótkich, później zakupie te dłuższe i będę miał porównanie. (2012/09/15 21:13)

lysywedkowicz

Każdy przypon potrafi się zaplatać jeśli jest trochę dłuższy od rurki.Ja często używam przyponów +50 i żadna rurka nie pomaga.Czasem zaplącze się raz, a czasem kilka razy.Widać, że metody nie ma.  (2012/09/15 23:27)

użytkownik134846

Metrówka styknie

Nie masz jeszcze dość swoich głupich wpisów? Bo MY tak. Wiesz kto to jest TROLL INTERNETOWY? 

A do autora: ja na Odrę stosuje te dłuższe (ok. 20 cm) a na wody stojące te króciaki. 

A kolega w imieniu kogo się tak frontalnie wypowiada ? - prezentuje swoją osobą jakąś konkretną zamkniętą grupę ?   

(2012/09/15 23:33)

bazzo

U mnie na rzece( Narew) rzadziej plączą się dłuższe, chociaż to też nie jest tak, że są lepsze w w każdym przypadku. (2012/09/15 23:37)