Zaloguj się do konta

Rozważanie

utworzono: 2012/11/23 07:48
spin7

Witam serdecznie.Rozwazam udostepnienie kwater tylko dla wedkarzy i nie  wiem jaka jest na ten temat opinia kolegow.Miejsce bajkowe,lozka sa,wezel sanitarny jest,mozliwosc przygotowywania poslkow jest tylko nie wiem czy bedzie jakies zainteresowanie.Dlatego tez zwracam sie o opinie do kolegow po kiju.Bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.                                                              Z wedkarskim pozdrowieniem spin7. [2012-11-23 07:48]

domin77

ale gdzie te kwatery,jakie łowisko czyja woda na co można liczyć? trochę informacji podaj [2012-11-23 21:56]

Kolego, miejsce bajkowe, gdzie takowe? dawaj namiary. My Wędkarze jesteśmy żądni przygód.
[2012-11-23 22:06]

Wonski79

Z tego co widziałem post ukazał się także na stronie OM PZW.

"Zamierzam uruchomic tanie kwaterki dla kolegow wedkarzy w bliskiej odleglosci Bugu nad Nurem.W zwiazku z tym chcialbym sie dowiedziec czy byloby zainteresowanie.Prosze o opinie w tym temacie.Pozdrawiam spin7"
[2012-11-23 22:44]

Wonski79

Jeżeli chodzi o Bug to jeździło się parę lat temu i jakieś tam efekty były. Jak jest teraz ciężko mi powiedzieć. A jeżeli chodzi o okolice Nuru to nie mogę się wypowiedzieć o atrakcyjności tego miejsca bo jeździłem w okolice Popowa.
[2012-11-23 22:50]

W związku z umiejętnościami kol. / w zredagowaniu  tak przejrzystego i logicznego zapytania  / szczerze odradzam próbę rozwijania jakiegokolwiek przez kol. przedsięwzięcia . 
[2012-11-23 22:59]

Witam serdecznie.Rozwazam udostepnienie kwater tylko dla wedkarzy i nie  wiem jaka jest na ten temat opinia kolegow.Miejsce bajkowe,lozka sa,wezel sanitarny jest,mozliwosc przygotowywania poslkow jest tylko nie wiem czy bedzie jakies zainteresowanie.Dlatego tez zwracam sie o opinie do kolegow po kiju.Bede wdzieczny za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi.                                                              Z wedkarskim pozdrowieniem spin7.



Podaj Kolego trochę więcej namiarów np; miejsce bajkowe:wrzuc jakieś fotki, gdzie się znajduje
Twoja miejscowośc, jak daleko do łowiska, czy to jest,staw ,jezioro lub rzeka. Jakimi dysponujesz pokojami (ile znajduje się łóżek w jednym pokoju), nie wszyscy wedkarze chcą spac
w pięciu lub więcej (chrapanie). Węzeł sanitarny: pewnego razu wynajeliśmy domek nad
jeziorem i był to tz, wychodek!!, z którego korzystało ze dwadzieścia osób. O ludzie, nie polecam. Przygotowywanie posiłków: czajnik,garnki,sztucce, lodówka. Co jest w pobliżu
np, sklep spożywczy, jakiś bar lub restauracja. Wędkarze to nie tylko łowiska i ryby, czasami
mamy ochotę na zaszalec, ( mam na myśli siebie)  :)))  
 Do Kolegów powyżej spróbujmy doradzic   ....nie odradzic. Pozdrawiam.
[2012-11-24 00:34]

Wonski79

Może spin7 dopiero rozważa zakup działki w tej okolicy ;)
[2012-11-24 00:45]

spin7

Dziekuje za opowiedzi.Wiecej info napisze wieczorkiem.Jesli chodzi o miejcse to jest ujscie Nura do Bugu.Gospodarzem wody jest kolo wekarskie w Ciechanowcu. [2012-11-24 11:17]

domin77

myślę że kolegów z koła masz wyrozumiałych,bo jak zaczną się zjezdzać wędkarze mogą tego nie dzwignąć [2012-11-24 18:03]

spin7

Chcialbym dodac troche informacji na temat planowanej agroturystyki dla wedkarzy.Wybaczcie bledy i niedociagniecia ,ale nie jestem dziennikarzem i redaktorem tylko zwyklym,zapalonym wedkarzem,ktory chce robic to co mnie i wam przynosi najwieksza frajde.Kwatera to jest obecnie agroturystyka ktora nie dziala od kilku lat.Posiada piec pokoi i ogolnie moze pomiesci okolo pietnastu osob.Do dyspozycji sa dwie wspolne lazienki z brodzikami.Kuchnia do dyspozycji.Zmywarka,teren ogrodzony,taras.duzy ogrod i podworze Miejsca do parkowania i ogniska ful.Jesli chodzo wekowanie to do Nura jakies 500m,do Bugu od 5 do 8 km ,lodka po Nurze  do jego ujscia kilanascie minut.Nie wiem dokladnie bo nie jestem z tamtad i bylem tylko to obejrzec.Gospodarzem wody jest kolo JAZGARZ z Ciechanowca.Mnie osobiscie najbardziej podobalo sie ujscie Nura.Mierzylem na liczniku to wyszlo 8,3km od kwatery.W inne miejsca na Bugu zapewne jest duzo blizejW  Ciechanowcu pozatym jest calkiem ladny zalew.Do Ciechanowca 2 km .Sklep na miejscu w wiosce.To tyle co przychodzi mi do glowy na chwile obecna .Jesli ktos chce wiecej info to niech pisze na moja poczte.Moim zamiarem nie jest robienie biznesu tylko spokojne doczekanie emerytury robiac to co lubie od czasu gdy wziolem do reki bambusowego kija z kawalkiem zylki.Pozdrawim spin7. [2012-11-24 21:11]

domin77

jeśli wędkarze będą mieli wyniki,i nie pozwolisz robić chlewu i meliny na kwaterach i na terenie to możesz to fajnie rozkręcić,jak po sezonie czy dwóch wędkarze zaczną przyjezdzać tez z rodzinami to znak że idzie w dobrym kierunku [2012-11-24 21:30]

spin7

Chcialbym dodac kilka informacji dotyczacych zamiaru otwarcia kwater tylko dla wedkarzy.Na poczatku prosze o wyrozumialosc jesli zrobie jakies bledy, ale nie jestem redaktorem tylko zwyklym wedkarzem ,ktory chce robic to co lubi najbardziej i jednoczesnie na wsi doczekac spokojnie emerytury.Kwatera to bylaby polozona 2 km od Ciechanowca.Okolo 500m od rzeki Nur.Do Bugu byloby od 5 do 8 km Jesli plynac lodka Nurem do jego ujscia zajeloby to okolo kilkunastu minut.Sam dom to jest  agroturystyka od kilku lat nie prowadzaca dzialalnosci.Posiada okolo pietnastu miejsc noclegowych.Do dyspozycji sa dwie lazienki z brodzikami.Kuchnia do dyspozycji na dole przy salonie w ktorym jest fajny piec przystosowany do pieczenia np.ryb chleba,ziemniakow.Miejsca w obejsciu duzo tak ze z ogniskiem i parkowaniem zaden problem.Zaznaczam ze nie jest to wersal tylko normalny dom w starym stylu.Jesli ktos chce wiecej info to prosze pisac na moja poczte w portalu.Pozdrawiam spin7. [2012-11-24 21:31]

Myślę że spokojnie możesz planowac otwarcie, jesteś jak piszesz wędkarzem a więc wiesz
co nam wędkarzom potrzebne, cisza, spokój, woda, rybki. Życzę powodzenia.
Może koledzy z  wędkuje coś od siebie podpowiedzą, każda rada się przyda.Pozdrawiam.

[2012-11-24 21:38]