Rozważania c.d.

/ 55 odpowiedzi
JKarp


Kolego Karp,jestem bardzo podbudowany twoimi zasadami etycznego wędkarza.może to będzie samochwalstwo ale w większości są i moimi zasadami.Jestem wędkarzem o baaaardzo długim stażu kiedyś wędkarze byli bardziej serdeczni wobec innych.Pomimo tego że jestem już wymierającym gatunkiem moim zdaniem minie jeszcze bardzo dużo czasu zanim zmieni się mentalność większości tzw wędkarzy, a szczególnie wędkarzy w moim wieku mam 70 lat i trochę młodszych

Kolego Rybka696 na tym forum ludzie (nie mówię o wszystkich) robią karierę pisząc cały czas o swoich sukcesach i niewiele mają wspólnego z prawdziwym wędkarstwem.Kiedyś już pisałem "krowa ,która dużo ryczy mało mleka daje"
Cześć
Ja nie posunąłbym się o takie porównanie Twojej Osoby bo Cię nie znam. Poza tym jeśli tak ważny jest ten nawias to po jakie licho tak odpowiadasz na post naszej Rybki?
To o kim piszesz? A jeśli lubisz zamącić i pisać kontrowersyjnie to zapisz się Troli ( bez obrazy bo Wasz pojazd TROLLJEBUS bardzo mi się podoba )
No a co znaczy prawdziwe wędkarstwo według Ciebie?
Janusz JKarp (2011/11/28 22:00)

santoryn


Etyka to zbyt szerokie pojęcie, by ta dyskusja doprowadziła do ustalenia jej definicji. Każdy z nas ma swoją etykę, przy czym nie ma to nic wspólnego z jakimiś zachodnimi trendami. Etycznym się jest albo nie. Każdy chyba potrafi rozpoznać dobro od zła. Jeśli ktoś nie potrafi, to nigdy nie będzie etyczny. Nie pomoże C&R. Otwarty umysł i logika panowie - to jest podwalina tego o czym dyskutujecie. (2011/11/30 22:16)

u?ytkownik96129


Etyka "filozofie z Bożej łaski", jest jedna i taka sama dla wszystkich.
A jak ją sobie interpretujesz, to już inna sprawa. (2011/12/01 15:34)

u?ytkownik57785


Etyka "filozofie z Bożej łaski", jest jedna i taka sama dla wszystkich.
A jak ją sobie interpretujesz, to już inna sprawa.




                     038.gif            
(2011/12/01 15:55)