Rozszerzenie uprawnień SSR

/ 283 odpowiedzi / 4 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Roxola

Jak czytam te wasze bzdury to aż śmiać się chce jedynie użytkownik perwer logicznie i rzeczowo tu odpowiedział w tym bezsensownym wątku gdzie jak zauważyłem wypowiada się większość nie znajacych się na rzemiośle i tych którzy tacy chojracy przed komputerem bo sami nic nigdy społecznie nie uczynili a między nimi "kobieta"... 

_________________________________________________________________________________

Więc po jakiego grzyba wysłałeś do mnie zaproszenie do znajomych ???

Daj spokój, bo znowu się ośmieszysz... żałosne.... (2012/04/09 14:51)

adwer

a o co ci chodzi ? zaproszenia nie można już wysłać, czyżbyś gardziła człowiekiem, który z grzeczności zaproszenie wysyła? ja się nie ośmieszam Pani Olu.  To Pani jak widać jest tu alfą i omegą a ja lubię mieć mądrych znajomych.  (2012/04/09 14:53)

Roxola

a o co ci chodzi ? zaproszenia nie można już wysłać, czyżbyś gardziła człowiekiem, który z grzeczności zaproszenie wysyła? ja się nie ośmieszam Pani Olu.  To Pani jak widać jest tu alfą i omegą a ja lubię mieć mądrych znajomych. 

Nigdy nie gardzę Człowiekiem panie Mirosławie, ale wszystko ma swój umiar i cierpliwość również ma granice. (2012/04/09 14:57)

MASTINO

Na JAKIKOLWIEK temat o SSR czy nawet PSR by nie wejść, to zawsze CI SAMI krytycy-krzykacze-kozacy internetowi z tymi samymi, do znudzenia tekstami na anty....... A SSR zwalczała i będzie zwalczać kłusowników, nieetycznych wędkarzy, brudasów na łowiskach, łobuzerie, niszczycieli, tak jak do tej pory, z waszymi krzykami, czy bez, czy wam się to podoba, czy nie, czy lubicie SSR, czy nie :) Efektów waszego plucia na SSR nie widać teraz nigdzie i nigdy nie będzie widać, a efekty pracy społecznej strażników były, są i będą widoczne jeszcze dłuuuuuuuuugo :) Czy to środek tygodnia, czy weekend, czy święta, to zawsze te same "milutkie  wypociny", tych samych osób. Że jeszcze wam się nie znudziło..... Wytrwałości więc życzę, takiej przynajmniej jak mają członkowie SSR w walce z nieprawidłowościami na łowiskach  :) Tylko jedna mała prośba w imieniu swoim i wszystkich przychylnych SSR- Nie pomagacie, to przynajmniej nie przeszkadzajcie nam społecznie pracować m.in. dla łowisk i dobra takich jak wy. (2012/04/09 17:27)

JKarp

CześćWidzisz Maciek ja nie jestem na anty, nie jestem krzykaczem, nie jestem kłusownikiem.Ale zobacz co SSR chciała zrobić w czasie kontroli:"Są zapisy mówiące jak co strażnikowi wolno, co powinien i jak się powinien zachować. Tylko, że ja jeszcze na takich nie trafiłem. Byłem kontrolowany przez PSR - pełne zawodowstwo i kultura. SSR- moja Żona i Żona Kolegi były strasznie zdziwione co to za ludzie i czego od nas chcą. Kolegę kontrolował strażnik najebany jak bąk - kolega zabrał mu " tylko " blachę i papiery. Mnie strażnik wmawiał, że moim obowiązkiem jest zabrać cudze śmieci do domu, które pozbieraliśmy do reklamówek i odstawiliśmy obok drogi. Było ich tylko pięć czy sześć... bagatela. SSR chciało mnie wyprosić bo miały być rozgrywane zawody gruntowe. Ogłoszenia powiesili w sobotę po południu a ja byłem od czwartku. Powiedziałem, że zawodów gruntowych nie ma - odpowiedział jeden, że na spławik będą łowić a haczyk będzie leżał na gruncie...."Jak ja mam być za rozszerzeniem uprawnień SSR mimo szczerych chęci ?JK
(2012/04/09 17:52)

MASTINO

Janusz, ja nie wiem czy jesteś katolikiem, czy nie, ale idąc tym tokiem Twojego myślenia, to kościół powinien zejść do podziemia i mieć ograniczone różne swoje działania i kontakt z dziećmi (czy jak to nazwać), bo jest iluś tam księży pedofilów w Polsce, Policji powinni zabrać broń, bo kilku policjantów przypadkowo lub celowo postrzeliło siebie czy kogoś, zamknąć masarnie, bo w kilkunastu robią wędliny ze śmieci z podłóg, zlikwidować szpitale, bo lekarze popełniają błędy w sztuce lekarskiej albo ograniczyć ich pracę do podawania witaminy C i gipsowania kciuków, wprowadzić prohibicję, bo alkohol piją też pojebusy, którzy popełniają przestępstwa po wódzie, pozamykać wszystkich kierowców bo kilkudziesięciu zabiło innych ludzi na drogach.... To,  że jedna czarna owca (czy nawet dziesięć) gdzieś tam krzywo beczy w stadzie, to nie znaczy, że wszystkie mają spitolone struny głosowe. Rusza Cię jak ktoś generalizuje na anty wszystkich karpiarzy???? Oj bardzo. Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe.  (2012/04/09 18:17)

u?ytkownik64718

No właśnie dlatego może napiszmy od razu i po temacie  że 90 procent strasżników to :....... nie będę używał słów które nie wypada pisac na publicznym forum , a ta reszta czyli 10 procent ( kurde chyba jestem optymistą) to strażnicy  z powołania którzy świecą przykładem . (2012/04/09 18:27)

adwer

a o co ci chodzi ? zaproszenia nie można już wysłać, czyżbyś gardziła człowiekiem, który z grzeczności zaproszenie wysyła? ja się nie ośmieszam Pani Olu.  To Pani jak widać jest tu alfą i omegą a ja lubię mieć mądrych znajomych. 

Nigdy nie gardzę Człowiekiem panie Mirosławie, ale wszystko ma swój umiar i cierpliwość również ma granice.

Masz rację Oleńko wszystko ma swój umiar... (2012/04/09 18:50)

u?ytkownik107516

SSR składa się, w pewnym procencie, z ludzi którzy nie powinni się tam znaleźć. Niestety ta część strażników tej organizacji robi złą reklamę osobą naprawdę oddanym sprawie. Co do rozszerzenia uprawnień, uważam że nie powinno się tego robić. (2012/04/09 19:02)

Romuald55

Kontrole nad wodą zweryfikują wypowiedzi Kolegów,którzy ze względu na wiedzę mają najmniej do powiedzenia a mówią najwięcej.I będzie płacz i zgrzytanie zębów.Znowelizowana ustawa i rozporządzenia ministrów rolnictwa i spraw wewnętrznych są bardzo restrykcyjne i praktycznie nie ma możliwości pouczeń przez strażników,najdrobniejsze wykroczenie podlega karze.SSR JAKA JEST TAKA JEST ale to strażnicy mają słowo ostatnie.I od nich w dużej mierze zależy czy przekroczenie przepisów przez wędkarza będzie miało finał w sądzie.
Oczywiście,nie mówimy o Kolegach wędkarzach,którzy nie przekraczają prawa bo oni mogą być spokojni. (2012/04/09 19:10)

covent

Z innej beczki - jak tam z nagrywaniem kontroli bo trochę o tym ucichło?

(2012/04/09 19:38)

adwer

Kontrole nad wodą zweryfikują wypowiedzi Kolegów,którzy ze względu na wiedzę mają najmniej do powiedzenia a mówią najwięcej.I będzie płacz i zgrzytanie zębów.Znowelizowana ustawa i rozporządzenia ministrów rolnictwa i spraw wewnętrznych są bardzo restrykcyjne i praktycznie nie ma możliwości pouczeń przez strażników,najdrobniejsze wykroczenie podlega karze.SSR JAKA JEST TAKA JEST ale to strażnicy mają słowo ostatnie.I od nich w dużej mierze zależy czy przekroczenie przepisów przez wędkarza będzie miało finał w sądzie.
Oczywiście,nie mówimy o Kolegach wędkarzach,którzy nie przekraczają prawa bo oni mogą być spokojni.

Pan Roman dobrze prawi popieram. (2012/04/09 19:44)

ryukon1975

Jak czytam te wasze bzdury to aż śmiać się chce jedynie użytkownik perwer logicznie i rzeczowo tu odpowiedział w tym bezsensownym wątku gdzie jak zauważyłem wypowiada się większość nie znajacych się na rzemiośle i tych którzy tacy chojracy przed komputerem bo sami nic nigdy społecznie nie uczynili a między nimi "kobieta"... 

_________________________________________________________________________________

Więc po jakiego grzyba wysłałeś do mnie zaproszenie do znajomych ???

Daj spokój, bo znowu się ośmieszysz... żałosne....

Nie czuj się Olu wyróżniona,ja też zostałem zaproszony.:)
Powrócił na forum z przytupem przecież to strażnik czyli "władza".:))
Znaczy powinienem napisać pan komendant bo strażników tu wielu a mi chodzi o....
Wszyscy wiedza o kogo.:)))
(2012/04/09 19:45)

Iras1975

Właśnie kręcą serial "Moda na sukces".  Tylko nie wiadomo jaki sukces... (2012/04/09 19:47)

adwer

Właśnie kręcą serial "Moda na sukces".  Tylko nie wiadomo jaki sukces...

a o co w ogóle kaman? (2012/04/09 19:53)

u?ytkownik64718

Spokojnie nie jesteście sami  mi też wysłał zaproszenie , ha, ha. (2012/04/09 19:54)

Sniper64

Cześć Wszystkim..:)

No widzę że się działo:) jak mnie nie było:))) (2012/04/09 20:19)

u?ytkownik99254

Na JAKIKOLWIEK temat o SSR czy nawet PSR by nie wejść, to zawsze CI SAMI krytycy-krzykacze-kozacy internetowi z tymi samymi, do znudzenia tekstami na anty....... A SSR zwalczała i będzie zwalczać kłusowników, nieetycznych wędkarzy, brudasów na łowiskach, łobuzerie, niszczycieli, tak jak do tej pory, z waszymi krzykami, czy bez, czy wam się to podoba, czy nie, czy lubicie SSR, czy nie :) Efektów waszego plucia na SSR nie widać teraz nigdzie i nigdy nie będzie widać, a efekty pracy społecznej strażników były, są i będą widoczne jeszcze dłuuuuuuuuugo :) Czy to środek tygodnia, czy weekend, czy święta, to zawsze te same "milutkie  wypociny", tych samych osób. Że jeszcze wam się nie znudziło..... Wytrwałości więc życzę, takiej przynajmniej jak mają członkowie SSR w walce z nieprawidłowościami na łowiskach  :) Tylko jedna mała prośba w imieniu swoim i wszystkich przychylnych SSR- Nie pomagacie, to przynajmniej nie przeszkadzajcie nam społecznie pracować m.in. dla łowisk i dobra takich jak wy.

Gdziekolwiek wejdę a temat toczy się wokół SSR, zawsze pojawia si e ten sam strażnik i wyzywa ludzi stosując różne sformułowania które nie zawsze są utrzymane w dobrym tonie. Zawsze ten sam strażnik wypłakuje się jaka to poważną i ważną funkcję wykonuje i jak to takie byle śmiecie jak np. ja utrudniają mu robotę, choć nigdy się nie spotkaliśmy i nigdy prawdopodobnie się nie spotkamy. Zawsze ten sam strażnik wykazuje się totalnym brakiem poszanowania zdania innych, to znaczy osób takich jak ja, które inaczej patrzą na ten cały cyrk. Zawsze ten sam strażnik wmawia wszystkim cóż to on dla nas ( dla mnie ) nie robi.

Kiedy ten pan dostał awans, pomyślałem że stonuje swoje wypowiedzi i zmieni nieco styl, tak jak ja to zrobiłem, ale widzę, że nawet stołek nie pomógł temu panu stać się bardziej kolegą wędkarzom niż wrogim bulterierem. 

Każdy z nas ma jakieś prywatne zapatrywania na wszystko i mamy prawo się wypowiadać. Tak samo ważne jest zdanie Janusza, Oli, Lina, Parodysty, moje, jak pańskie panie Mastiff. Czy to się panu podoba czy nie, my mamy często od pańskiego odmienne zdanie. Tak działa demokracja, że nie musi nam się podobać działalność takiej czy innej formacji bo jesteśmy wolnymi ludźmi i nikt nam zdania dyktować nie będzie.

Pan zaś szanowny panie tez ma prawo wyrazić swą opinię, jednak ton w jakim pan to czyni urąga kulturze, dobrym obyczajom, rzeczowej polemice, prawidłowym stosunkom międzyludzkim. Jeśli tak samo postrzega pan demokrację tam gdzie jest panu dane działać z ramienia SSR, to pozostaje tylko ubolewać, że ktoś taki może sprawować funkcję tak strażnika, jak komendanta.

Jest pan żywym przykładem człowieka który widzi jedynie swoje racje, a to bardzo zła cecha  u społecznika.

Życzę wszelkiej pomyślności.

(2012/04/09 20:40)

Iras1975

"a o co w ogóle kaman?"   Nie dla osłów. Nie pojmiesz... (2012/04/09 20:58)

kogutw68

Ja sobie obiecałem że jak mi sie trafi taki delikwent z SSR z przesadnie wyimaginowaną wyobraźnią to będzie to jego przedostatnia kontrola jaką przeprowadzi, ostatnia zaś kontrola dotyczyc będzie samego siebie a ściślej swojego postępowania. Nie cierpię popaprańców z małym gładkim jak jajko kuropatwy mózgiem. Na szczęście w moim okręgu są to normalni ludzie i nas traktują jak równych sobie nawet pogadac można i pośmiac się (2012/04/09 21:46)

covent

"a o co w ogóle kaman?"   Nie dla osłów. Nie pojmiesz...

Oj tak -nie ta liga (2012/04/09 22:08)

Romuald55

Koledzy jak widzę nie wiedzą,że mogą wnieść skargę na nieetycznych strażników i to zarówno do Wydziału ochrony środowiska przy Starostwie,do Komendanta PSR oraz do Komendanta powiatowego SSR.Strażnicy mogą działać według ściśle określonych zasad i ich przekroczenie powoduje pociągnięcie ich do odpowiedzialności.I wiem co mówię bo jestem strażnikiem. (2012/04/09 22:23)

Iras1975

Koledzy jak widzę nie wiedzą,że mogą wnieść skargę na nieetycznych strażników i to zarówno do Wydziału ochrony środowiska przy Starostwie,do Komendanta PSR oraz do Komendanta powiatowego SSR. Strażnicy mogą działać według ściśle określonych zasad i ich przekroczenie powoduje pociągnięcie ich do odpowiedzialności. I wiem co mówię bo jestem strażnikiem.

A wiesz jak się skarżypytę traktuje? (2012/04/09 23:03)

MASTINO

Gdziekolwiek wejdę a temat toczy się wokół SSR, zawsze pojawia si e ten sam strażnik i wyzywa ludzi stosując różne sformułowania które nie zawsze są utrzymane w dobrym tonie. Zawsze ten sam strażnik wypłakuje się jaka to poważną i ważną funkcję wykonuje i jak to takie byle śmiecie jak np. ja utrudniają mu robotę, choć nigdy się nie spotkaliśmy i nigdy prawdopodobnie się nie spotkamy. Zawsze ten sam strażnik wykazuje się totalnym brakiem poszanowania zdania innych, to znaczy osób takich jak ja, które inaczej patrzą na ten cały cyrk. Zawsze ten sam strażnik wmawia wszystkim cóż to on dla nas ( dla mnie ) nie robi.

Kiedy ten pan dostał awans, pomyślałem że stonuje swoje wypowiedzi i zmieni nieco styl, tak jak ja to zrobiłem, ale widzę, że nawet stołek nie pomógł temu panu stać się bardziej kolegą wędkarzom niż wrogim bulterierem. 

Każdy z nas ma jakieś prywatne zapatrywania na wszystko i mamy prawo się wypowiadać. Tak samo ważne jest zdanie Janusza, Oli, Lina, Parodysty, moje, jak pańskie panie Mastiff. Czy to się panu podoba czy nie, my mamy często od pańskiego odmienne zdanie. Tak działa demokracja, że nie musi nam się podobać działalność takiej czy innej formacji bo jesteśmy wolnymi ludźmi i nikt nam zdania dyktować nie będzie.

Pan zaś szanowny panie tez ma prawo wyrazić swą opinię, jednak ton w jakim pan to czyni urąga kulturze, dobrym obyczajom, rzeczowej polemice, prawidłowym stosunkom międzyludzkim. Jeśli tak samo postrzega pan demokrację tam gdzie jest panu dane działać z ramienia SSR, to pozostaje tylko ubolewać, że ktoś taki może sprawować funkcję tak strażnika, jak komendanta.

Jest pan żywym przykładem człowieka który widzi jedynie swoje racje, a to bardzo zła cecha  u społecznika.

Życzę wszelkiej pomyślności.

Nie odniosłem się do nikogo konkretnie, uogólniłem wypowiedzi wielu bez wskazywania osób, co mi wolno, a ciebie Konopka, nie powinien interesować mój awans bo przynależność moja terenowa na moje szczęście nie ma nic wspólnego z terenami na których ty bywasz nieraz widywany, z tego co wiem to juz coraz rzadziej dzięki sobie i kolegom:) I nie tobie decydować, czy ja mogę piastować jakiekolwiek funkcje i ty nigdy w niczym nie bedziesz miał na szczęscie prawa do decydowania o czymkolwiek i kimkolwiek, a już na pewno nie o SSR. A jak widzę, to uderzyłem w stół i nożyce się odezwały....jak zwykle. A tonu urągajacemu kulturze, w moich wypowiedziach nie zauważa jak zwykle nikt, poza tobą prowokatorze, w odróznieniu do twoich tekstów wyraźnie prowokujących personalnie wiele osób. Wypowiedziałem się na temat wątku, a ty jak zwykle o KIMŚ i najczęściej o swoich wrogach, czyli o wszystkich strażnikach SSR i swoich BYŁYCH kolegach. 

Nie życzę żadnej pomyślności i w niczym. 

(2012/04/09 23:12)

JKarp

Janusz, ja nie wiem czy jesteś katolikiem, czy nie, ale idąc tym tokiem Twojego myślenia, to kościół powinien zejść do podziemia i mieć ograniczone różne swoje działania i kontakt z dziećmi (czy jak to nazwać), bo jest iluś tam księży pedofilów w Polsce, Policji powinni zabrać broń, bo kilku policjantów przypadkowo lub celowo postrzeliło siebie czy kogoś, zamknąć masarnie, bo w kilkunastu robią wędliny ze śmieci z podłóg, zlikwidować szpitale, bo lekarze popełniają błędy w sztuce lekarskiej albo ograniczyć ich pracę do podawania witaminy C i gipsowania kciuków, wprowadzić prohibicję, bo alkohol piją też pojebusy, którzy popełniają przestępstwa po wódzie, pozamykać wszystkich kierowców bo kilkudziesięciu zabiło innych ludzi na drogach.... To,  że jedna czarna owca (czy nawet dziesięć) gdzieś tam krzywo beczy w stadzie, to nie znaczy, że wszystkie mają spitolone struny głosowe. Rusza Cię jak ktoś generalizuje na anty wszystkich karpiarzy???? Oj bardzo. Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe. 

CześćMaciek Ty uogólniasz ja natomiast napisałem co mnie osobiście spotkało.Mimo tego co mnie spotkało nie jestem wrogiem SSR :-)Zapatrywania wędkarskie to zupełnie inna para kaloszy. JK (2012/04/09 23:14)