Zaloguj się do konta

Rozpoczęcie sezonu wędkarskiego 2010 na Kanale Kró

utworzono: 2010/03/03 20:29
Danielo5

Tegoroczny sezon spławikowy naszego koła rozpoczynamy również na Kanale Królewskim w Budzeniu. Zawody odbędą sie dnia 21.03.10 zbiórka o godzinie 7:00 na łowisku. Dalszy terminarz zawodów ukarze się wkrótce. Serdecznie zapraszamy juniorów i kobiety !

Pozdrawiam Daniel 

[2010-03-03 20:29]

klos

gdzie można zapisać sie na zawody? [2010-03-04 09:15]

klos

gdzie można zapisać sie na zawody? [2010-03-04 09:15]

Pati80

Za kilka dni ogłoszenie będzie wywieszone w sklepie wędkarskim na Szczecińskiej,.Zapiszesz się tam,.
[2010-03-04 12:55]

klos

Ewentualny regulamin zawodów gdzie będzie do wglądu:)? [2010-03-08 14:31]

andreas

Mam pytanie dotyczące mocno zachęcanych do zawodów kobiet i młodzieży:

czy tradycyjnie organizatorzy przydzielą Im potencjalnie najgorsze stanowiska jak w tamtym roku na Budzeniu oraz w Kamieniu??

Czy być może tym razem "wielcy zawodowcy" spróbują swoich sił na trudniejszym niż kobiety i dzieci łowisku??

Zmieńmy w końcu coś w tym chorym podejściu do sprawy.

[2010-03-13 23:09]

Edel

Nikt nie ma zamiaru stwarzać specjalnych warunków dla żony andreasa bo w zeszłorocznych zawodach spławikowych wypadła jako ostatnia. Tak to w każdym razie wynika z kontekstu powyższej wypowiedzi andreasa. Zarówno kobiety jak i młodzież mają równe szanse w swojej kategorii i truizmem jest porównywanie ich rywalizacji do rywalizacji  " wielkich zawodowców". Każda z grup walczy w swoich sektorach, które dla danej grupy są porównywalne, a sukces zależy od szczęścia i przede wszystkim umiejętności. To nie tradycyjnie przydziela się stanowiska kobietom i młodzieży lecz zgodnie z Regulaminem organizowania zawodów, który reguluje te zagadnienia. Żeby próbować zastąpić sędziego i organizatorów trzeba mieć o tym jakieś pojęcie. Co to są potencjalnie najgorsze stanowiska, jak je przewidzieć i czym zmierzyć? Trzeba mieć trochę wyobraźni, zaufania i szacunku dla czyjejś pracy społecznej zwłaszcza jeżeli samemu nie umie się w nią zaangażować. Najłatwiej przyjść na gotowe i narzekać. To ma być przede wszystkim integracja i rekreacja. I kto tu ma chore podejście do sprawy. [2010-03-16 11:04]

Pati80

Drogi panie jeśli nie odpowiadają panu zasady obowiązujące na zawodach to trudno. Ja nie narzekam i koleżanki też …Jedziemy na zawody po dobrą zabawe , i odpoczynek w miłym towarzystwie a nie pozabijać się kto najwięcej złowi i wygra. A nikt  dla pańskiego widzimisie nie będzie zmieniał regulaminu.. Nie odpowiada panu pańska sprawa.

[2010-03-17 19:44]

andreas

Proszę nie przerabiać zbytnio mojej wypowiedzi , ale po tym co czytam w ogłoszeniach prasowych i na stronie jestem zadowolony ze skutków tzw.czepiania się (mam prawo mieć swoje zdanie w sprawach koła , któremu płacę składki i mam ważny głos wyborczy na walnym) ponieważ już podaje się w tych mediach , iż zapisy są nie tylko w rzeczonym sklepie , ale i w siedzibie koła.Demonopolizacja.Mało ale ważne i cieszy. 

Pozdrawiam i życzę przyjemnego wędkowania.

[2010-04-30 16:52]

andreas

Drogi panie jeśli nie odpowiadają panu zasady obowiązujące na zawodach to trudno. Ja nie narzekam i koleżanki też …Jedziemy na zawody po dobrą zabawe , i odpoczynek w miłym towarzystwie a nie pozabijać się kto najwięcej złowi i wygra. A nikt  dla pańskiego widzimisie nie będzie zmieniał regulaminu.. Nie odpowiada panu pańska sprawa.

Szanowna Pani, 

sądzę mimo wszystko ,że słabo Pani przeczytała wypowiedż , a już raczej na pewno nie zrozumiała Pani intencji. Koło to kilkuset członków , którzy mają ważny głos , płacą składki , z ktorych organizuje się min.takie bardzo pożyteczne , integrujące ludzi imprezy.

Ja też jeżdziłem na zawody nie dla zwyciestwa . Zapisywałem sie rano najczęściej u Wojtka lub Zdziśka i nikomu to nie przeszkadzało.Dzisiaj to już Prezesa mocno boli  a ja mam jednak prawo czy to się Pani i Prezesowi podoba lub nie do swobodnej wypowiedzi swojego zdania .

Powtórzę specjalnie dla Pani jeszcze raz : na zeszłorocznych zawodach zauważyłem , że kobiety i juniorzy są decyzją odgórną ustawiani w miejscach ,o których każdy wędkarz wie , że potencjalnie nie rokują dobrych wyników.

Druga sprawa to zmuszanie członków koła do obecności w sklepie TROPIK ,żeby wziąć udział w zawodach.

Czy można chcieć to zmienić?Jak najbardziej.W jaki sposób .Jedyny dostępny : mówić/pisać o tym na forum.

Efekty tego  już jakieś są , ponieważ w prasie i na stronie pojawia sie ogłoszenie ,że nie tylko w sklepie ale i w siedzibie koła można zapisywać się na zawody.Demonopolizacja.Mała , ale cieszy.

Jeżeli znajdzie się poparcie to zmieni się nie tylko takie sprawy jak regulamin .Ja jestem w mniejszości , ale to w żaden sposób nie może ograniczać mojego prawa do wypowiedzi. 

Proszę się nie obrażać , ale uważam , że dmucha  Pani w tubę swojego przedmówcy i czasem tak bywa , ale dlaczego z zamkniętym oczyma?

A nie zastanawiała się Pani dlaczego taki Wojtek  , naprawdę dobry wędkarz ,społecznik, były w-ce prezes itd .nie bywa już na zawodach , nie pracuje w Zarządzie?

Zapewne nie dlatego ,że nie wygrał tych czy innych zawodów i zapewniam Panią że doskonale się tym bawił. Jednak do czasu . Ale to już znacznie szerszy ,choć ściśle powiązany temat.

Mimo wszystko życzę udanych połowów i sukcesów na zawodach.

[2010-04-30 17:57]