Zaloguj się do konta

Rozmrożone kulki proteinowe

utworzono: 2012/07/15 11:55
kaki1998

Wie może któryś z panów jak długo będą się nadawały kulki proteinowe po rozmrożeniu? PILNE [2012-07-15 11:55]

karpiarzdarek

Zacznij je od razu suszyć to i sto lat :)

[2012-07-15 20:09]

Chłopie , co kogo obchodzą te twoje kulki proteinowe !? Jeżeli sądzisz ,że nie nadają się do łowienia : rozkrusz i dodaj do zanęty albo rzuć wróblom do zjedzenia ( oczywiście mając pewność ,że się nie potrują ) . Pilne to może być leczenie poważnej choroby  , nakarmienie głodnego dziecka , pomoc bezdomnym ludziom i zwierzętom ( których przybywa wraz z każdym sezonem wakacyjnym ) , ale kulki proteinowe - PILNE ? Nie rozumiem ludzi i ich małostkowości. Przepraszam za ten wywód ,ale naprawdę jestem zdegustowany - widząc takie podejście wśród innych ludzi.
[2012-07-15 20:19]

kaki1998

Kolego po prostu pilnie potrzebowałem odpowiedzi , a nie wiem o co ci chodzi muwiąc mi o bezdomnych...
[2012-07-15 20:58]

Kolego po prostu pilnie potrzebowałem odpowiedzi , a nie wiem o co ci chodzi muwiąc mi o bezdomnych...

Chodzi o to ,że rozmrożone kulki  proteinowe , to tak jak rozmrożony lód ,żaden problem :  faramuszka , fraszka po prostu  ...
Jeżeli jesteś niezadowolony z takich  oto kulek , to na cóż ,więc je mrozisz ?
[2012-07-15 21:48]

evil14

Veratrum jestes zdegustowany,
 ale to ty wymyslilem mysie bobki jako przynete

[2012-07-16 14:25]

JakubNowak

Veratrum jestes zdegustowany,
 ale to ty wymyslilem mysie bobki jako przynete

Zdegustowany bo kolega zapytał o kulki a nie o jego przynętę:)

POZDRO

[2012-07-16 15:23]

Chłopie , co kogo obchodzą te twoje kulki proteinowe !? Jeżeli sądzisz ,że nie nadają się do łowienia : rozkrusz i dodaj do zanęty albo rzuć wróblom do zjedzenia ( oczywiście mając pewność ,że się nie potrują ) . Pilne to może być leczenie poważnej choroby  , nakarmienie głodnego dziecka , pomoc bezdomnym ludziom i zwierzętom ( których przybywa wraz z każdym sezonem wakacyjnym ) , ale kulki proteinowe - PILNE ? Nie rozumiem ludzi i ich małostkowości. Przepraszam za ten wywód ,ale naprawdę jestem zdegustowany - widząc takie podejście wśród innych ludzi.

mnie obchodza jego kulki wiec sie nie pruj do chłopaka jak ci sie nie podoba jego pytanie to nie czytaj
[2012-07-16 19:25]