Zaloguj się do konta

Rozmnażanie ryb akwariowych.

utworzono: 2012/02/06 15:03
withanight88

A akwarium dojrzewało ? czy po prostu wlałeś ten pic na wodę i wpuściłeś ryby?
wszystkie te środki nie powodują tego , że akwarium ma stać krócej niż 2 tyg.

Wyjątkiem jest LT ale to inna historia

Że tak spytam: Co to jest LT? Ale jak woda nie dojrzała to pierwsze zdechłyby skalary i neonki bo są bardziej wrażliwe.

A ang. Low tech czyli zero techniki a napewno jej minimum. Brak nawożenia roślin itp... [2012-02-20 18:40]

aligator20

Uzdatniam, temperatura : 22: 26, mały zbiornik 26l , Nie wpuszczam bakterii , podłoże to żwir , sera i terta, a uzdatniacz to Tropical '' ANTYCHLOR ''  Została mi para gupików ktorą zabralem do innego akwa. 

no lipa lipa [2012-02-20 19:32]

Sitownik

Rozumiem, dzieki . [2012-02-20 19:32]

aligator20

no pinokio i red chary i orange:)fajne ''robale'':)

Bardziej chodziło mi o amanki?

jeśli chodzi o amanki  tego co mi wiadomo to wszytsko jest from tajlandia:) także nie  są rozmnażane krajowo.piszę oo tym bo ja nie rozmanżałem ich. są bardzo pouplarneale mimo tego nie miałem ich nawet ale spróbować mozna:) pozdrawiam [2012-02-20 19:35]

aligator20

może któryś z kolegów rozmnażał bocję wspaniałą???

bocja wspaniała jest rybą rozmanżana również przez tajów. nie rozmnożono jescze w Polsce. jak to zrobiusz zyskasz fortune powodzenia:) [2012-02-20 19:37]

aligator20

Rozumiem, dzieki .

jeśli masz jakieś zapytania co do akwa to napisz mi na skrzynke to doradze:) [2012-02-20 19:37]

pstrag222

jeśli chodzi o amanki  tego co mi wiadomo to wszytsko jest from tajlandia:) także nie  są rozmnażane krajowo.piszę oo tym bo ja nie rozmanżałem ich. są bardzo pouplarneale mimo tego nie miałem ich nawet ale spróbować mozna:) pozdrawiam

Jak nie są rozmnażane?
Przeciesz fakt sa trudne bo potrzebuja słonej wody ale sa w Polsce akwaryści co daja radę.
Nie wszystkie sa made in taj.:)
Jaka była by ich cena wtedy:)

LT to trochę taka wyższa szkoła jazdy.
Nie którzy uważają , że tylko ziemia i żwir i jest LT.
To nie prawda odpowiednie rośliny i ich ilość brak podmian wody (standardowych)
I WIELE WIELE lektury przede mną:)
[2012-02-20 20:29]

aligator20

jeśli chodzi o amanki  tego co mi wiadomo to wszytsko jest from tajlandia:) także nie  są rozmnażane krajowo.piszę oo tym bo ja nie rozmanżałem ich. są bardzo pouplarneale mimo tego nie miałem ich nawet ale spróbować mozna:) pozdrawiam

Jak nie są rozmnażane?
Przeciesz fakt sa trudne bo potrzebuja słonej wody ale sa w Polsce akwaryści co daja radę.

hehe no być może:) trzeba grzebać w wodzie i się  uda. ryby z taj są kupowane za bezcen dosłownie grosze.powodzenia [2012-02-21 22:12]

aligator20

Jak nie są rozmnażane?

hehe no być może:) trzeba grzebać w wodzie i się  uda. ryby z taj są kupowane za bezcen dosłownie grosze.powodzenia [2012-02-21 22:12]