Zaloguj się do konta

Rowy-poradźcie gdzie tam powędkuję?

utworzono: 2010/03/20 07:52
pawelk21

Witam kolegów,

w lipcu wybieram się na urlop do miejscowości ROWY. Jeżeli ktoś posiada informacje gdzie w tamtych okolicach mógłbym powędkować. Chodzi mi o typowo rekreacyjne łowienie w niedalekiej odległości od Rowów. Wiem że jest tam mnóstwo ograniczeń związanych z Parkiem. Proszę o podanie miejsc w których nie musiałbym inwestować bardzo dużych pieniędzy (chodzi mi o 2- 3 dni)

Pozdrawiam i czekam na info

[2010-03-20 07:52]

spin7

Jesli chodzi o Rowy to mam mile wspomnienia sprzed kilku lat.Mialem ten sam problem i miejscowy mi go rozwiazal.Lowilem piekne leszcze takie okolo 1.5 kg w morzu.Jakies 7 km od rowow droga,a 4 km plaza w strone Ustki jest miejscowosc Debina.Nie wiem jak to teraz wyglada,ale ja wedkowalem na lewo od plazytj.w strone Ustki pomiedzy wielkimi glazami gdze byly dosc glebokie dolki.Jak trafisz do Debiny to napewno przed wieczorkiem spotkasz tam wedkarzy.Lowienie z gruntu jakies 50 do 70 m od brzegu.Tylko zaobserwuj jak tam wiaza zestaw najpierw jest ciezarek,a dopiero nad nim jakies20 cm przypon z hakiem.Polamania. [2010-03-24 12:51]

darek671

Witam.Możesz bezpośrednio w Rowach sobie powędkować,na kanale ktory do mostu jest łowiskiem morskim,od mostu- parku.opłata parkowa 15zł za dzień wędkowania.powodzenia
[2011-05-15 10:20]

perwer

Łowiłem w kwietniu tego roku,płoc,okon,babka i leszczyk oraz ukleja.Możesz łowic bez opłaty na karte wędkarską i opłaty swoje na kanale w centrum Rowów.Jest tam most ,to od mostu do morza jest opłata ,ale od mostu do terenu Słowińskiego parku ,czyli odcinek jakieś 300,400 metrów możesz łowic bez opłat.Oczywiście jak wykupisz pozwolenie (nie pamiętam ile 80 zł na dwa tygodnie chyba ,ale moge sie mylic-na poczcie w rowach można wykupic),masz większe możliwości i pewnie ładniejsze rybki bedziesz łowił.Jak byłem to akurat była kartka z info ze zarybili kanał w Rowach.Bardzo fajne łowienie..... [2011-05-15 10:46]

aitec

Witam w załączeniu przesyłam mapkę może mi potwierdzić czy dobrze zrozumiałem bo w czerwcu wybieram się tam na urlop. Pod mapką krótki opis dajcie znać. Z góry dziekuje. [2011-06-04 03:41]

Ruggiero

Witam odswiezam temat dzisiaj wyjezdzan na urlop do Rowów ,, pytanie gdzie mozna wykupic zezwolaenie morskie i czy po ty wykupieniu mozna łowic tak jak Pan na zalaczonym zdjeciu :) mysle raczej o spiningu w morze, ma to sens z tego miejsca co na zdjeciu ?? pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz [2018-08-04 10:00]