Rosyjskie noże do świdra

/ 9 odpowiedzi
Witam otoz posiadam takie noze do swidra http://i45.tinypic.com/29asepg.jpg i wgl nie chca sie wrzynac w lód tj slizgaja sie po lodzie. Postanowilem ze zakupie takie http://allegro.pl/tonar-rosyjskie-noze-do-swidra-130mm-13cm-tohap-i2920844397.html . I chcialbym sie zapytac czy beda one pasowac do mojego swidra ?? :)
perwer


Jak chcesz odkupie od Ciebie te stare.. (2013/01/22 17:44)

bobus86


slizgaja sie bo sa do niczego juz.moja rada taka wez sufmiarke i zmierz roztaw oczek na starych norzach i dopasuj nowe w sklepie.nie kupuj w ciemno bo morzesz nie trafic i bedziesz mial problem jak ja,zrobilem przerobke i swider wierci ale nie jest to co powinno, (2013/01/22 17:52)

karol17


pytalem sie własnie po sklepach i niestety nie posiadaja
a jak mierzylem sufmirka to rozstaw srub i dlugosc nozy sie zgadzają z moimi (2013/01/22 18:00)

perwer


slizgaja sie bo sa do niczego juz.moja rada taka wez sufmiarke i zmierz roztaw oczek na starych norzach i dopasuj nowe w sklepie.nie kupuj w ciemno bo morzesz nie trafic i bedziesz mial problem jak ja,zrobilem przerobke i swider wierci ale nie jest to co powinno,


Nie sa do niczego ,tylko trzeba umieć je naostrzyć .
  jesli sie nie znasz nie próbuj bo trzeba umieć odpowiedni kąt ustawić .
Tak jak wcześniej pisałem za rozsądną cenę ,bardzo chętnie wezme w ciemno.
 Jak jesteś chętny pisz na priv ...jak nie ,to nie ma tematu. (2013/01/22 18:09)

karol17


ja chcialbym sie dowieziec czy te noze z allegro beda pasowac do mojego swidra (2013/01/22 20:21)

irex


ja chcialbym sie dowieziec czy te noze z allegro beda pasowac do mojego swidra

Noże od Tonara mają inny kształt i inny rozstaw ,a więc musisz poszukać warsztatu ,który posiada szlifierkę magnesową i tam naostrzyć stare. (2013/01/22 22:02)

boguslaw-dzwone


noże maja zły kąt musisz spróbować z podkładkami z wiertłem do lodu jest tak samo jak z wiertłem do metalu zły kąt i nie będziesz wiercił tylko bedziesz się ślizgał po lodzie  (2013/01/22 22:42)

bobus86


ja chcialbym sie dowieziec czy te noze z allegro beda pasowac do mojego swidra

mowie ci zmierz rozstaw oczek na norzach jesli sie beda zgadzaly to beda pasowac (2013/01/24 19:42)

bobus86


slizgaja sie bo sa do niczego juz.moja rada taka wez sufmiarke i zmierz roztaw oczek na starych norzach i dopasuj nowe w sklepie.nie kupuj w ciemno bo morzesz nie trafic i bedziesz mial problem jak ja,zrobilem przerobke i swider wierci ale nie jest to co powinno,


Nie sa do niczego ,tylko trzeba umieć je naostrzyć .
  jesli sie nie znasz nie próbuj bo trzeba umieć odpowiedni kąt ustawić .
Tak jak wcześniej pisałem za rozsądną cenę ,bardzo chętnie wezme w ciemno.
 Jak jesteś chętny pisz na priv ...jak nie ,to nie ma tematu.

no wlasnie trzeba umiec :)mi to akurat nie wyszlo :)pozdrawiam (2013/01/24 19:45)