Zaloguj się do konta

Ronaldo czy Messi?

utworzono: 2011/01/10 12:44
bartek05

Witam wszystkich kibiców Piłki Nożnej chce was zapytać kto jest lepszy RONALDO CZY MESSI proszę o odpowiedzi
[2011-01-10 12:44]

messi [2011-01-10 13:33]

bartek05

oczywiście ze Ronaldo
[2011-01-10 13:37]

trolu

Messi czarodziej z piłką
[2011-01-10 13:54]

lgft

lato he he .

[2011-01-10 14:27]

haha ronaldo to laluś ciągle płacze bo go sfaulowali masz swojego-różowego idola

messi to czrodzej potrafi z piłką zrobic co chce 

[2011-01-10 14:42]

dariuszdyl

I tak razem wzięci nie dorównują Grzesiowi Rasiakowi. [2011-01-10 15:52]

hehe racja [2011-01-10 16:00]

bartek05

kubik0910 tylko Ronaldo umie zrobić rzeczy nie wiarygodne z piłka a Messi tylko potrafi wykonywać ten jego slalom to więc popatrz jak potrafi grać Ronaldo a potem go oceniaj
[2011-01-10 17:35]

ja wiem jak on gra kiedyś go nawt lubiłem ale teraz więcej płacze niż gra [2011-01-10 18:10]

arekde

Obu bym wypykał jak leszczy.....z piłką a nawet bez ;-) [2011-01-10 19:10]

Mateusz997Pila

Mówisz że Ronaldo płacze i laluś z niego? Abyś mu to powiedział prosto w twarz? Zgadzam się własnie to raczej Ronaldo jest czarodziejem i może zrobić z piłką co chce, Messi wykorzystuje podania i jest skuteczny. Są we 2 najlepszymi piłkarzami na świecie wg mnie. Ale to Ronaldo jest lepszy. Z taki Ciebie kibic to powiedz mi czemu Messi strzelił narazie 18 goli w lidze a Ronaldo 22? I to 3 w ostanim meczu w Villareal, gdzie niby nie strzela goli w ważnych meczach. Real nie jest zgrany do końca, potrzebuje czasu. Bez spinek chłopaki.
Pozdrawiam
[2011-01-10 21:00]

piotrekelk

nigdy do końca się nie wytypuje najlepszego zawodnika...można tylko przypuszczać kto jest lepszy od kogo, obaj są wysokiej klasy zawodnikami i tego się trzymajmy...choć za Ronaldo nie przepadam bo jest za bardzo komercyjny...ale to oczywiście moje zdanie
[2011-01-11 10:38]

baloonstyle

umiejętności maja bardzo podobne każdy na swoje plusy, nie ma graczy kompletnych.ale najlepszego zawodnika tez ocenia się po zachowaniu na boisku a niestety Messi dysponuje większa kultura niż Ronaldo.Messi na boisku i po za nim skupia się tylko na graniu w piłkę a Ronaldo niestety nie.Juz nie mówię o jego numerach na boisku.
[2011-01-11 11:33]

Mówisz że Ronaldo płacze i laluś z niego? Abyś mu to powiedział prosto w twarz? Zgadzam się własnie to raczej Ronaldo jest czarodziejem i może zrobić z piłką co chce, Messi wykorzystuje podania i jest skuteczny. Są we 2 najlepszymi piłkarzami na świecie wg mnie. Ale to Ronaldo jest lepszy. Z taki Ciebie kibic to powiedz mi czemu Messi strzelił narazie 18 goli w lidze a Ronaldo 22? I to 3 w ostanim meczu w Villareal, gdzie niby nie strzela goli w ważnych meczach. Real nie jest zgrany do końca, potrzebuje czasu. Bez spinek chłopaki.

Pozdrawiam

ma może nie płacze i nie nosi różowych ciuszków.

skoro jest taki dobry to dla czego nie dostał złotej piłki??

[2011-01-11 13:43]

lukaszw

ronaldo jest dobry ale w najważniejszych meczach zawodzi,messi zdecydowanie lepszy Gran Derbi pokazało prawdziwą sytuacje [2011-01-11 13:59]

pięny był tan jego strzał co przelobował bramkarza i w słupek [2011-01-11 14:01]

lukaszw

Messi jest lepszy. Barcelona gra najładniejszą piłkę na świecie.Real i Ronaldo też umieją grać w piłkę ale nie z takim polotem,Messi strzela bardziej technicznie a Ronaldo rąbie na siłę i czeka aż mu wpadnie,oddaje po 10 strzałów na mecz i wpada 1 a messi strzela 4 i wpadają 2-3 bramki i to jest właśnie duża różnica pomiędzy graczami. [2011-01-11 14:09]

baloonstyle

Słuchajcie wydaje mi się że troszkę źle patrzycie na to.
Nie jest sztuką być super zawodnikiem w najlepszym klubie na świecie.Sztuką jest byc najlepszym graczem w średniej klasy zespole.Ja bym wytypował 5 piłkarzy że słabszych klubów ale piłkarzy naprawde super grajacych w słabym towarzystwie :))
[2011-01-11 14:16]

Mateusz997Pila

Nie osiągnął nic z Realem, dlatego.. Ale według mnie złotą piłkę powinien dostać Sneijder.
Wygrał wszystko co się dało z Interem, na Mś i przegrał w finale. A Messi odpadł w ćwierćfinale i przegrał z Interem. Nie oszukujmy się jeden zawodnik nie potrafi wygrać meczu, jeśli on coś strzeli, to jego kolega może wszystko spaprać. Jak baloonstyle napisał 'Nie jest sztuką być super zawodnikiem w najlepszym klubie na świecie.Sztuką jest byc najlepszym graczem w średniej klasy zespole.' Racja.
Zobaczymy czy co ten sezon przyniesie, narazie Barca najlepsza, ale zobaczymy.
Wracając do Ronaldo to kiedyś strzelał dużo, ale teraz mniej razy oddaje strzały i jest skuteczniejszy. Kierujcie się teraźniejszością a nie jak grał zawodnik rok czy 2 lata temu..
W tamtym sezonie najlepszy?jak dla mnie Sneijder  .
bez spinek chłopaki, każdy może wyrazić swoje zdanie od tego jest forum i każdy może mieć inny pogląd.
pozdrawiam [2011-01-11 14:54]

A tak w ogóle, to lepszy jest Pietrek z Klepą, bo organizują zjazd w Koninie..... Ani Ronaldo, ani Messi. [2011-01-11 14:59]

Nie osiągnął nic z Realem, dlatego.. Ale według mnie złotą piłkę powinien dostać Sneijder.
Wygrał wszystko co się dało z Interem, na Mś i przegrał w finale. A Messi odpadł w ćwierćfinale i przegrał z Interem. Nie oszukujmy się jeden zawodnik nie potrafi wygrać meczu, jeśli on coś strzeli, to jego kolega może wszystko spaprać. Jak baloonstyle napisał 'Nie jest sztuką być super zawodnikiem w najlepszym klubie na świecie.Sztuką jest byc najlepszym graczem w średniej klasy zespole.' Racja.
Zobaczymy czy co ten sezon przyniesie, narazie Barca najlepsza, ale zobaczymy.
Wracając do Ronaldo to kiedyś strzelał dużo, ale teraz mniej razy oddaje strzały i jest skuteczniejszy. Kierujcie się teraźniejszością a nie jak grał zawodnik rok czy 2 lata temu..
W tamtym sezonie najlepszy?jak dla mnie Sneijder  .
bez spinek chłopaki, każdy może wyrazić swoje zdanie od tego jest forum i każdy może mieć inny pogląd.

pozdrawiam

zgodze sie z tobą lub nawet diego milito,real jest dobry tylko że krystyna prawie ciągle gram sam i nie zawsze mu sie udaje

[2011-01-11 18:09]

Pozdrawiam
  i oto w piłce nożnej chodzi o podania zgranie z drużyną i współprace 

[2011-01-11 18:10]

Diablo

Messi bezsprzecznie lepszy. Widzieliście kiedyś żeby Ronaldo odebrał komuś piłkę, żeby walczył po jej stracie? on tylko czeka na podania.
[2011-01-11 19:12]

tomasz26552

A tak w ogóle, to lepszy jest Pietrek z Klepą, bo organizują zjazd w Koninie..... Ani Ronaldo, ani Messi.

Dobre hehe
[2011-01-11 19:25]

kazek71

Witam. Zdecydowanie jeśli chodzi o grę w piłkę to Messi. Ronaldo jest dobry w reklamach szczególnie się nadaje do żelu na włosy lu solarki Pozdrawiam [2011-01-14 13:04]