Robinson Maxim

/ 6 odpowiedzi
Mam pytanko,uzywa ktos takiego kolowrotka jak w/w?jak sie sprawuje?
matigol


Nikt z Was nie uzywa takich kolowrotkow?Pisze "takich" bo kolowrotek wystepuje w kilku rozmiarach. (2011/02/08 00:16)

baloonstyle


Spokojne poczekaj ::)) W złych godzinach dodałeś posta i dlatego nie uzyskałeś odpowiedz :)) (2011/02/08 06:00)

kasalka


Spokojne poczekaj ::)) W złych godzinach dodałeś posta i dlatego nie uzyskałeś odpowiedz :))

Nie tyle w złych, co można czasem na forum nie doczytać wszystkiego.
Mam 208 i ładnie kręci. wolny bieg lepiej sprawuje się w większych modelach, sprawdzałem. Wg mnie zrobienie go w tym najmniejszym jest bez sensu. Nie wykorzystasz jego możliwości. (2011/02/08 09:21)

matigol


Wlasnie mnie interesuja 2 sztuki do zakupu ale z wiekszych modeli. (2011/02/08 14:09)

ryukon1975


Dla mnie kołowrotki Robinsona są kiepskie.Lubię solidnie i precyzyjnie wykonany sprzęt a mam dwa Robinsony dwuletnie i są ogromne luzy na korbkach i wszędzie gdzie tylko mogą być.Cóż moj błąd ,ale są wędkarze którym to nie przeszkadza ja jednak wolę coś dobrego nawet kosztem paru groszy. (2011/02/08 15:19)

karwos33


Niedawno rozmawiałem z kilkoma kolegami po kiju na temat kołowrotków Robinsona, i ich opinie były pozytywne. Sam używam od kilku sezonów Robinsona Chester Match i jak za te pieniądze sprzęt spisuje się rewelacyjnie, a chodzi na ciężkim zestawie gruntowym. Co do Maximy, nie raz spotykałem nad wodą karpiarzy korzystających z tego młynka, więc sprzęt jest raczej pewny i sprawdzony.  (2014/04/30 07:15)