Zaloguj się do konta

Robinson Tritium Feeder 60-180g

utworzono: 2012/01/11 15:47
SylwKwn

Witam

 

Ostatnio coraz częściej przyglądam się temu "patyczkowi" i zastanawiam się czy nie kupić tego kija, dlatego mam małą prośbę, jeśli ktoś orientuje się co to za kijek lub miał z nim doczynienia to proszę o opinie. Łowię na Wiśle i posiadam już kije z serii Mikado Golden Bay Feeder więc intereuje mnie to czy ten Robinson ogólnie jest w tej samej klasie co Mikado lub może lepszy :))) Jeśli doradzacie coś lepszego w cenie do 200zł to proszę o propozycje :))

Tutaj jest link do kija :

http://allegro.pl/robinson-tritium-feeder-3-60-60-180g-wys-gratis-i1994420056.html

 

Pozdrawiam

[2012-01-11 15:47]

przemo1980

Tego Robinsona nie znam, ale zaproponuję Ci żebyś zerknął sobie na Mikado SCR Heavy Feeder.
Jak z Mikado Golden Bay jesteś zadowolony to z SCR będziesz jeszcze bardziej :)

[2012-01-11 15:54]

przemo1980

Tego Robinsona nie znam, ale zaproponuję Ci żebyś zerknął sobie na Mikado SCR Heavy Feeder.
Jak z Mikado Golden Bay jesteś zadowolony to z SCR będziesz jeszcze bardziej :)


Żeby nie było, to posiadam Golden Bay i SCR.
[2012-01-11 15:57]

ryukon1975

Mam feeder Robinsona o cw.60-180 g tylko z serii Hussar.Seria już od dawna nieprodukowana.
Powiem krótko kij tylko na duże uciągi, duże ryby i duże głębokości.
W innych warunkach i innych ryb jak duże i silne nie da się nim łowić.Szczytówki sygnalizacyjne jak i cały kij są za sztywne do lżejszego łowienia i łowienia małych ryb.
Jednak przy nocnym łowieniu sporych ryb sprawdza się znakomicie.
[2012-01-11 16:41]

przemo1980

Mam feeder Robinsona o cw.60-180 g tylko z serii Hussar.Seria już od dawna nieprodukowana.
Powiem krótko kij tylko na duże uciągi, duże ryby i duże głębokości.
W innych warunkach i innych ryb jak duże i silne nie da się nim łowić.Szczytówki sygnalizacyjne jak i cały kij są za sztywne do lżejszego łowienia i łowienia małych ryb.
Jednak przy nocnym łowieniu sporych ryb sprawdza się znakomicie.

W końcu kolega potrzebuję feedera na Wisłę  (silne uciągi i same duże ryby)  :)
[2012-01-11 17:38]

ryukon1975

Mam feeder Robinsona o cw.60-180 g tylko z serii Hussar.Seria już od dawna nieprodukowana.
Powiem krótko kij tylko na duże uciągi, duże ryby i duże głębokości.
W innych warunkach i innych ryb jak duże i silne nie da się nim łowić.Szczytówki sygnalizacyjne jak i cały kij są za sztywne do lżejszego łowienia i łowienia małych ryb.
Jednak przy nocnym łowieniu sporych ryb sprawdza się znakomicie.

W końcu kolega potrzebuję feedera na Wisłę  (silne uciągi i same duże ryby)  :)


Zgadzam się nikt nie kupuje nowej wędki z myślą o przeciętnych rybkach.Patrząc na świecące z radochy oczy wlepione w nowy kij, widzę same medalowe sztuki.:)))

[2012-01-11 18:24]

sauber

jakoś nie doczytałem info o wadze kijka a myślę że to ważna rzecz...zostaje katalog [2012-01-11 20:34]