Zaloguj się do konta

Robinson Carbonic Feeder

utworzono: 2020/01/22 19:18
Michałwędkuje123

Witam w tej wypowiedzi chciałbym przedstawić wam feedera o Robinsona dokładniej jest to robinson carbonic feeder 360 od 45 do 120 g wyrzutu. Wędkę zakupiłem rok temu i testowałem ją cały sezon dałem za nią 110 zł w moim pobliskim sklepie wędkarskim. Na wędce holowałem ryby większe i mniejsze i sprawował mi się świetnie zestawie dostajemy wędkę trzy składową i wymienne szczytówki wędki nie oszczędzałem bo machałem nią bardzo daleko i używałem do niej ciężkich koszyków. Wędką głównie łowiłem karpie i świetnie mi się sprawował w tej cenie wątpię że znajdziecie lepszego feedera polecam daję jej 4,5 gwiazdki dlatego że wolałbym całą rękojeść pokrytą pianką. Ogólnie polecam [2020-01-22 19:18]

WedkarzIncognito

Może i lepszego wędziska nie znajdziemy, ale "gorszego" też nie. W takim przedziale cenowym wędziska są wykonane z identycznej jakości materiałów takich jak, wł.węglowe, korek czy pianka, do tego wyposażenie w tej cenie nie obejmuje przelotek fuji czy uchwytów alpsa. Tak więc czy to będzie Robinson, Mikado, Jaxon, Konger czy inna marka to w takich pieniądzach wędziska jakościowo są do siebie bardzo mocno zbliżone. [2020-01-23 09:00]

kaban

Mniemam, że to miał być kolejny dość mizerny co do treści wpis. [2020-01-23 11:50]

Michałwędkuje123

Owszem tylko testuję tą wędkę od jakiegoś czasu i mogę ją polecić bo mój post nie miał na celu powiedzieć że to jest wędka najlepsza [2020-01-23 17:40]

kaban

Tu nie chodzi o to czy jest najlepsza czy nie tylko lepiej by to wyglądało gdybyś zamieścił więcej informacji. Oprócz tego, że jest tania i lepsza byłaby "rękojeść" z pianki nic więcej nie wynika. [2020-01-23 18:39]

ryukon1975

Owszem tylko testuję tą wędkę od jakiegoś czasu i mogę ją polecić bo mój post nie miał na celu powiedzieć że to jest wędka najlepsza

Gdybyś tak się nie skupiał na tym testowaniu to miałbyś więcej czasu na łowienie ryb. Ogólnie tak jak wyżej nic nie napisałeś na temat tego wędziska oprócz kilku podstaowych danych z katalogu. Dostępnych dla wszystkich na każdej aukcji czy w każdym sklepie. Nawet zdjęcie nie jest Twoje. Nie wiem ile masz lat i jakie jest Twoje doświadczenie. Wiem jednak że masz pecha dlatego że dziś jest dzień krytyki, każdemu według zasług. :) [2020-01-23 20:06]

radek333

Czasem idzie kupić coś dobrego za nie dużą kasę jak i coś drogiego a potem się zdziwić cena co do jakości tak jest ze wszystkim nie tylko ze sprzętem wędkarskim najważniejsze że tobie pasuje ten feeder.pozdrawiam [2020-01-23 20:22]

WedkarzIncognito

Coś tak przeczuwałem że hasło, słowo klucz "testuję" zadziała na ryukon1975 niczym płachta na byka ;)))) [2020-01-24 08:24]

ryukon1975

Noż w tym kraju już nikt nie łowi ryb, każdy testuje sprzęt. :))) [2020-01-25 04:53]