Zaloguj się do konta

Robin Red kulki

utworzono: 2013/03/28 16:57
karolw17

Chciałbym kupic jakieś kulki proteinowe o zapachu cos podobnego co Robin red Dynamite baits tylko innej firmy  bo DB kulki są zbyt miękkie po godzinie w wodzie  same spadały mi z włosa miałem kilka karpi na nie ale mnie to denerwowało co godzine  zmienianie kulki na nową . Kupiłem sobie już fajny Dip Robin red tylko  teraz poszukuję kulek do nich o podobnym zapachu . Czy znacie jakieś sprawdzone kulki o tym zapachu (ostrym paprykowym) z innych firm ? :) [2013-03-28 16:57]

JKarp

"Chciałbym kupic jakieś kulki proteinowe o zapachu cos podobnego co Robin red Dynamite baits tylko innej firmy  bo DB kulki są zbyt miękkie po godzinie w wodzie  same spadały mi z włosa miałem kilka karpi na nie ale mnie to denerwowało co godzine  zmienianie kulki na nową . Kupiłem sobie już fajny Dip Robin red tylko  teraz poszukuję kulek do nich o podobnym zapachu . Czy znacie jakieś sprawdzone kulki o tym zapachu (ostrym paprykowym) z innych firm ? :)"
Cześć?????Naprawdę spadały z włosa? Jest na to prosty sposób - dosusz kulki :-)
http://www.rockworld.pl/k,33,mixy-do-kulek/p,1225,jetfish-mix-do-kulek-robin-red-.htmlhttp://www.spinn.pl/kulki-infinity-spicy-robin-red-16mm-1kg.htmlJK [2013-03-28 17:08]

arekbait

zobacz kulki star baitsa prawn-pepper to jest krewetkowo-pieprzowym zapachu troche zbliżone ale to nie to co robin red.
[2013-03-28 17:18]

karolw17

Tak naprawdę spadały. Mogłem je dosuszyć raczej by to pomogło ale jakos nie pomyślałem .  N arazie  jeszcze troche lodu  na Stawach na podkarpaciu to moze jeszcze znajdę jakieś kulki do pierwszej zasiadki . Dzięki  [2013-03-28 17:48]

Karolw17 jeśli kulki są łowne to z nich nie rezygnuj. Spróbuj moczyć w dipie (kilka h) w celu utwardzenia ,niektóre dipy bardzo utwardzają kulki. [2013-03-28 18:29]

karolw17

Własnie sie zastanawiam  czy kopowac jakieś nowe czy juz te sprawdzone z dipem i jak beda spadać to je wysuszę bo jako tako cos tam na nie łapałem jak nie brały Karpie . A wysuszenie kulek nie powoduje  utraty  pracy kulki w wodzie albo cos takiego ??  [2013-03-28 19:57]

gruby0113

Jeszcze jedno ale, spadają ci po braniu ryby, czy przy tzw. przerzucaniu zestawu? ja trzymałem je 24h i nic mi nie spadało nawet nie musiałem ich dosuszać.Tak z ciekawości pytam.
[2013-03-28 22:35]

karolw17

Na początku były takie oo pozniej z czasem zauważyłem ze  czesto trace kulke po braniu  a pozniej  90%  zarzutów konczyło sie ze kulka do mnie nie wracała . Raz jak zarzuciłem i zwinąłem to juz nie było kulki .  Te kulki juz od razu po kupieniu były bardzo miekkie i przy naciaganiu na włos juz czasami pękały wiec to raczej z tego powodu . Chyba ze jakies owady / zwierzęta wodne mi  podjadały i spadała nie mam pojęcia. Też używam innych kulek  i nigdy mi sie cos takiego nie przytrafiło .  [2013-03-28 23:03]

gruby0113

Może trafiłeś na jakieś feralne opakowanie (żle przechowywane lub otwarta paczka, może przemrożone gdzieś na magazynach ) powodów może być wiele. Ja nie narzekam
[2013-03-29 20:39]

gruby0113

może raki?
[2013-03-29 20:40]

patryk-jankowsk

a założyłeś stoper ?? ( głupie pytanie , ale może ... hahhaha )  [2013-04-03 19:38]

buba0sparx

Kiedyś łapałem na te kulaski i pierwsze słyszę żeby spadały z włosa . Może trafiłeś jakies mega świeże albo jakąś trefną partie . Tak jak pisał  Janusz możesz spróbować podsuszyć kulaski choć jak dla mnie fakt który podajesz wydaje się być grubymi nićmi szyty.
http://gkkhotrod.blogspot.com/ [2013-04-03 20:45]

karolw17

Miałem stopery :D:D  . Kupiłem kulki infiniti  na ten rok. Dwa  dni  temu na nie łowiłem i mogę powiedziec że jestem zaskoczony  .  Złapałem  5 karpie  2,5 kg 2,5 kg 4 kg 4,5 kg i 10 kg  mój (nowy rekord) łowiłem na kulki infiniti robin red które moczyłem w dipie robin red  dynamite baits  mi sie to sprawdziło i zaliczyłem dobry początek sezonu ;) [2013-04-20 20:15]